Skocz do zawartości

Scenowa Liga Piłkarska


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zamykam listę. Liga liczy tym razem tylko 6 osób. Może to i lepiej, będzie łatwiej nad wszystkim zapanować. Oto regulamin rozgrywek I (i jedynej :D ) ligi:

1. Mecz składa się z czterech rund. Wygrywa ten zespół, który wygra ich więcej. W razie wygrania przez obu zawodników po dwóch rund jest remis.

2. Pierwsza faza rozgrywek prowadzona jest sytemem ligowym (każdy z każdym). Za zwycięstwo przyznaje się się 3 punkty, za remis 1.

3. W razie równej ilości punktów decydują kolejno: bilans meczy z zespołem, liczba bramek; w razie dalszej równości, jeśli kolejność decyduje o miejscu 1, 2, bądź o pozostaniu w lidze, rozgrywane jest dodatkowe spotkanie.

4. Zespoły z miejsc 5-6 spadają z ligi (o ile będzie wystarczająco dużo chętnych i powstanie druga liga).

5. W fazie play-off grają zespoły z miejsc 1-4. Obowiązuje drabinka, w której zespół z miejsca pierwszego gra z 4. zespołem w tabeli, a drugi z trzecim.

6. Zepoły zwycięskie w półfinałach grają między sobą o zwycięstwo w rozgrywkach, przegrane walczą o 3. miejsce.

 

Lista zawodników:

1. martin

2. Pientka

3. Muciek

4. Odra Fans

5. czornuch

6. Raven

 

Piewsza kolejka:

martin - Raven

Pientka - czornuch

Muciek - Odra Fans

 

Ponieważ jest mniej zawodników, ogłaszam, że w tym sezonie kolejka będzie trwać nie 4, ale 3 pełnych dni. Tak więc macie czas do wtoku wieczór na rozegranie spotkań. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
post Wczoraj, 14:28

 

Dobra, jak do jutra nikt się nie zgłosi, to zamykam listę i gramy.

Nie oszukuj! Zgłaszam się :P

 

gg:1240335

Arrrrgh!!!

 

 

 

Dobra, jest osiem osób. Ogór - grasz z navasinho. Ale jak nie rozegracie meczu do wtorku wieczór to obiecuję, że nogi z d... powyrywam. I zdegraduję o dwie ligi w dół!

 

Dyscyplina musi być :D

Odnośnik do komentarza

Nieeeee!!! Nie denerwujcie mnie. Ogłaszam zawieszenie rozgrywek do czasu ustalenia się ostatecznego składu ligi. Jak ktoś się zgłosi, to powiększamy ligę, jak nie, to tworzymy dla m0ke 2. ligę, w której będzie grał z samym sobą. Bez odbioru.

 

Raven: wyczyść skrzynkę wiadomości, bo masz zapchaną i nie mogę wysłać do Ciebie PW.

 

Boże, urwanie głowy z tą ligą!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...