Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłuchałem płytę KęKę i szczerze mówiąc, spodziewałem się zdecydowanie lepszego materiału. O ile jeszcze kawałki poważne mają coś ciekawego do przekazania, to te imprezowo-bujane są fatalne. Słoma z butów wystaje.

Teraz złapałem się za Tetris-Pogo i mam to samo, co z każdą płytą OSTR-a. Wiem, że to jest dobra produkcja, ale nie potrafię się tym zajarać. Płyta na wysokim poziomie, ale za bardzo podobno do poprzednich płyt Tetrisa.

Odnośnik do komentarza

Przesluchalem VNMa kilka razy. Niezly material, ale pod wzgledem techniki i flow postepu nie widze. Fatalne jest to przyspiewywanie, ktore mialo podobno sie poprawic (chyba jednak nie wystarczylo przelewow na te lekcje spiewu). Zdecydowanie na plus szczerosc i emocje, ktore przekazuje nam VNM. Kilka utworow naprawde daje do myslenia.

Odnośnik do komentarza

Typ (do spółki z Mesem) tak odjechał już tej scenie jeśli chodzi o technikę,że już mało,co mu zostało poprawiać. Jak dla mnie poprawił znacząco dykcję względem poprzednich płyt. Co do podśpiewywania to się zgodzę. Przy wielu odsłuchach jednak można się z tym oswoić. Bardziej wkurwia mnie chyba wokal Kamili w Spejsszyp. Ogólnie obok Szempejn Papyn najczęściej skipowany track. Sam osobiście zajarałem się bardzo trackami,które mi się średnio spodobały jako single,czyli Hajs się zgadza i Obiecaj mi. Reintrospekcja,Fan2 również mocno na propsie. Ogółem się nie spodziewałem,więc Fał pozytywnie,ale mogło być lepiej. Tak czy tak były lepsze płyty w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj premiera nowej płyty Wojtka i Marysi. Jak Wasze opinie?

 

Według mnie płyta bardzo dobra. Jednak już wyłoniłem faworytów - Każdy dzień, Reszta życia i Nie padnę. Na duży plus też Spalone mosty, Jak walec, Zdeptane kwiaty (solówka Marysi), bardzo klimatyczne Chujowo wyszło i Zepsute miasto. Natomiast bardzo wulgarna Marysia w Borderline brzmi trochę nienaturalnie, podobnie jak w Spierdalaj.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nowe Rasmentalism już na jutubku i

pebszopach

. :jupi:

Plyta fajnie wydana, koluje jak dzika u mnie w samochodzie, a to zdarza sie srednio jednej/dwom plytom hiphopowym na rok. Subiektywny ranking:

 

1. Raz i dwa

2. Nowe kino

3. OFF

 

Wysoko tez Perwoll Vanish, 9 zyc, S.O.S. Skit i Gdzie jest M.?

Odnośnik do komentarza

Według planów być może. Z tym,że na ten rok zapowiedziane już prawdopodobnie Rap Addix i Laik coś błąkał o kolejnej płycie z Młodzikiem,a ponadto jeszcze mówiło się o EPce z Jeżozwierzem. Każdy,kto go zna wie,że jego tempo pracy na pisanie kawałków nie jest zbyt wysokie,więc wszystko zależy,co ma dla niego priorytet w tej chwili. Chyba,że Bisz go popędzi tak konkretnie. Niemniej nie spodziewałbym się szybciej tego,jak pod koniec obecnego lub w przyszłym roku (może się mylę) :P

 

 

e; no i nie zapomnij,że Bisz zapowiedział B.O.K,co dla niego na pewno jest ważniejsze,jak płyta z Laikiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...