Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do przesłuchania najnowszego albumu Projektu Z.E.N. - "cityZen". Krążek zawiera 17 różnorodnych numerów, które są owocem dwuletniej współpracy Mina, Reska oraz Rafcika.

 

Projekt Zen w ciekawy, stanowczy, a czasem ironiczny sposób przedstawia swoje podejście do problemów, z którymi borykamy się wszyscy. Album przybliża sylwetke, postawy oraz refleksje zespołu. Za bity odpowiedzialni są: Mino, Kapsel, Marczu, Marcin oraz Krupa. Skrecze: Dj Hajsiwo. Gościnnie na płycie udzielają się: Craig G (NY), Kafar (Dixon 37), Tomiko, Diox (Hi-Fi Banda), Pękacz (WWarstwa), Młodziak, Koszykarz 23, Joker (Ebt) i Rufuz. Włączcie play i stańcie się obywatelami miasta Zen.

 

Projekt ZEN - cityZen

 

Cała płytka. Dopiero zaczynam słuchać, ale może być dobre... Klip ktoś dawał wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Nie ktoś, tylko ja ;)

 

Płytę już dawniej słyszałem, bardzo mi się podoba, mogę szczerze polecić. A już w szczególności kawałki:

 

 

07. Wymierzamy sprawiedliwość feat. Craig G, Kafar, Diox, Koszyk (05:19)

11. 4 kierunki (03:20)

15. ZEN klab (04:34)

16. Ostatni raz feat. Młodziak, Tomiko, Ester (06:42)

 

Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Nie ktoś, tylko ja ;)

 

Płytę już dawniej słyszałem, bardzo mi się podoba, mogę szczerze polecić. A już w szczególności kawałki:

 

 

07. Wymierzamy sprawiedliwość feat. Craig G, Kafar, Diox, Koszyk (05:19)

11. 4 kierunki (03:20)

15. ZEN klab (04:34)

16. Ostatni raz feat. Młodziak, Tomiko, Ester (06:42)

 

Szczerze polecam!

No Ty ;) Co do kawałków 7, 15 i 16 - mam to samo zdanie. Dobre tracki, szczególnie 15 (ten początek bym wyciął i zrobił skit z tego) i 16. A jak 14? Bo z hip-hop.pl ściąga się jako 14, a jest to 16. Ogólnie myślałem, że to będzie jakaś uliczna płytka, ale typki mają patent. Płytkę słucha się nieźle jako całość, kumulacja przychodzi w końcówce - 15 (ach ta stara piosenka w tle!) i 16 :)

Odnośnik do komentarza
Polecam wszystkim kawalek Ramony 23, Galona i Lonta MOJE Utwor pochodzi z jakiegos mixtape'u.. Oczywiscie na pierwszoligowym poziomie ;]

 

RapDuma mixtape. Ten kawałek, Fugola i Czachy z Pandą ratują komplikację 50 wałków :keke:

 

btw PDG Gural i nowy teledysk

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ig-bxh19Hko

 

Szkoda, że nie Go Poznań, albo Mesiu, ale lepsze to niż nic :D No i ciekawe co tam z tą "Kokainą" co miała być na jesień. Pewnie znowu za 2 lata..

 

I jeszcze klip promujący płytkę Enrikle/Tas. Śmiechowe :P

 

http://pl.youtube.com/watch?v=Y6b2lX83758&...e-rozkminy.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...