Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chyba nikt tu nie pisał o nowej płycie Kendricka Lamara Section 80, wg mnie banger na bangerze, szczególnie Fuck your ethnicity i Rigamortous. Płyta jeszcze lepsza od Maad Kid, Maad City, która była nierówna. Tutaj jest już naprawdę świetnie.

No i nowe Run the Jewels ma chyba wyjść w tym roku, 2 pierwsze płyty fantastyczne, szczególnie druga. Liczę na utrzymanie poziomu. RTJ będą na OFFie w tym roku, ale niestety ich nie zobaczę...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobrze mi się wydaje, że płyta roku to narazie epka? Mam na myśli ofc owoc współpracy weny i quiza (Monochromy EP). Trochę bardziej to zasługa mierności niemal wszystkiego innego co wychodzi, ale i tak się spoko słucha, bardzo fajne bity i pasujące do nich flow weny.

Odnośnik do komentarza

Płyty roku to przeważnie EPki. Nie są na tyle długie by się zmęczyć słuchaniem. Takie w sam raz. Jak dla mnie w tym roku nie wyszło jeszcze nic wartego uwagi. Nie kumam ślizgowych spustów nad tym jaki ten rok zajebisty nie jest. Chociaż nie słuchałem jeszcze Weny,Rasmentalism czy Quebonafide. Z drugiej strony jakoś nie mam specjalnie ochoty tego sprawdzać :-k

Odnośnik do komentarza

Ja już chyba wolę Rasa i Menta (ze 3-4 spoko kawałki się znajdą) niż nowego Quebo. Chociaż erotyka mikstejp bardzo spoko czasami, ale razi strasznie to nagrywanie pod gimbazę. Fajne słowa (jak jeszcze raz usłyszę sztos to chyba mi się cofnie), śmieszne a'la dwusławowe onomatopeje, nie wiem, dziadzieje albo coś ale mnie to męczy.

Tak jak ostatnio najebanie hasztagów, jakoś nie kupuję tego że "ej no wymyśleć dobrego hasztaga to jest sztuka!", kurde, nie znam się ale moim zdaniem nie dość, że wcale nie jest, to jest to cholerne pójście na łatwiznę, treść zmienia się w serię OJACIEALEFAJNYCH sloganów. Treść znika na rzecz tak zwanej techniki, cokolwiek ona oznacza. Ja chcę treści, chcę folołapy w innej formie niż hasztagi, chcę czuć jak muzyka i słowa płyną w harmonii, a nie tworzą sztorm i wykonawca stara się bardzo na siłę zmieścić jak najwięcej fajnych rzeczy na jedną falę. Liczę, że w częściowej sprzeczności do tego co piszę nowy Tede będzie spoko i to mi się nawet podoba https://www.youtube.com/watch?v=3jWVmDi8dMI&hd=1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...