Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Preorder już dawno zamówiony.. Co do oceny singli.. "Brudna Introdukcja" z "Wszystko jest stanem umysłu" to zdecydowani faworyci.. Przyzwyczaiłem się do produkcji DGE, że na CD są kawałki mega i te troche słabsze.. Doceniam prace Piotrka i choć wydaje mi się, że stać go na więcej, to biorę jego rap w ciemno..

Odnośnik do komentarza

Kilka nowości z Polski:

 

- świeży kawałek z Kielc, polecany przez TuszNaRękach

 

- kawałek Fokusa & Losza Vera "Cytryny", nie miałem przyjemności przesłuchać całej płyty Wojtka, ale zasypał jutub dużą ilością teledysków (Fabuły i tak nie przebije :P) Przyznam, że ciekawy numer, w sam raz do auta :)

 

- singiel z nowej płyty Onara, gościnnie Pih i Miuosh, jak dla naprawde mocny banger

 

Noi wyszły dwa teledyski na bitach Returnersów. Jak dla mnie Muzyka Podwórkowa ciekawsza (choć oczywiście oklepane motywy), Pih jakoś średnio jako numer, ale pomysł na teledysk oczywiście na plus.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tym VNM-em.. Dla mnie płyta średnia, spodziewałem się jednak chyba czegoś więcej, a może 2 przesłuchania to za mało. Film jak film, obejrzany raz i tyle.. Pudełko DVD średnio na półce wygląda.. Ale dość narzekania.. Płyta do samochodu jak powiedziałeś.. Są kawałki typowo na głośniki, więc chyba czas wyciągnąć Hadesa z auta i wrzucić Piotrka :)

Odnośnik do komentarza

 

"Piwnica pod Baranami" - Tymin/Jaca feat. LaikIke1, Majkel, Wergawer

 

Swoisty manifest podziemia w stronę mainstreamu. Laik pozamiatał, z ksywek zahaczył Pezeta, Eldo, Gurala i Jędkera. Ciekawe kiedy Milczmen.

 

"Jak spirol topił plastik, Pezet dawał taki hip-hop,

że go czuły wasze matki rodząc po was łożysko.

Dziś daje pop, co mnie boli przez wers wcześniej,

Wtedy miałbyś problem mówiąc, że da dupy jak Jędker"

 

"Jak spierdalałem z puszką, Eldo mówił mi o jardach,

W takich sposób, że przy psach się bujałem jak małpa,

Dziś Eldo się rozwinął, ale na swój temat strasznie"

 

"Jak szły pierwsze poty, Gural wjeżdżał jak znalazł,

Skurwysynu, on naprawdę był dobry jak na nas,

Dziś Gural robi gówno i ciśnie stety dosłownie,

Każdy kto celuje w dzieci gównem ma k***a problem."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...