Skocz do zawartości

Podaj dalej #4


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Michel Preud'homme.

Pomyślałem od razu o bramkarzu, nie wiem dlaczego. Ale to nie był trop. Tropem było to, że Michel był szkoleniowcem Standardu Liege, którego wyniki śledziłem wtedy na bierząco, bo grałem nimi w FMie :) No i było to ważne mistrzostwo. Oglądałem też kiedyś mecze starych mundiali - miałem wtedy kilka latek lub jeszcze mnie nie bylo, więc pamiętać nie mogę pamiętać, ale pooglądać po latach - czemu nie. No i w tych czasach chyba on był bramkarzem reprezentacji i dość dobrze się spisywał.

Odnośnik do komentarza

I niby kiedy Preud'homme 'został wybrany najlepszym zawodnikiem świata na swojej pozycji'?

 

 

 

 

A skoro pan wyżej oddaje, to ja zadaję - jaką opłatę za brak ważnego biletu w środku publicznego tranportu zbiorowego m.st. Warszawy powinien uiścić student przy założeniu, że opłatę uiszcza bezpośrednio kontrolerowi, a kontrola miała miejsce w strefie 2?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewien piłkarz (obcokrajowiec), został królem strzelców na jednym z Mundiali. Ustanowił na tych mistrzostwach pewien rekord - który poprzednio należał do reprezentanta Polski. Po tych mistrzostwach znalazł zatrudnienie w pewnym klubie z Polski. W klubie tym zaliczył jednak tylko epizod nie zagrawszy nawet jednego pełnego meczu. W tym klubie zakończył swoją piłkarską karierę.

 

Jak się nazywa ten zawodnik?

Jak się nazywa reprezentant Polski, którego rekord został poprawiony i co to był za rekord?

W jakim polskim klubie wystąpił owy król strzelców?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...