Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

A żeby było coś ode mnie to znów się spotykam z moją byłą :keke: A "związek" tworzyliśmy dobre 5 lat temu - klasa maturalna rulezz. Nie wiem jak będzie, ale zmieniliśmy się i wyszło to in plus. Jest świetnie. Jednak tak szybko jak się na nowo zaczęło tak szybko się może skończyć. Jeśli się nie skończy to właśnie wiem kto będzie moją żoną in da future :keke:

 

A pochwalić się czymś to się zawsze zjebie :keke: Ale co bym nie powiedział było zajebiście fajnie i mój wolny czas był jej wart :P. Jednak już trzeci raz chyba nie będziemy razem próbować. Muszę dać szanse innym moim byłym dziewojom ;).

Odnośnik do komentarza
nie wiem, skąd założenie, że znajdzie się jeszcze jedna na tyle głupia, żeby dać szansę tobie :P

cicho, prawie dwa tygodnie byl w zwiazku...

 

Tak w celu wyjaśnienia. Od ponad roku nie wiem co to jest "związek" ;).

to co to bylo biorac pod uwage Twoje pieprzenie o tym, ze bedzie Twoja zona :kekeke:?

Odnośnik do komentarza
nie wiem, skąd założenie, że znajdzie się jeszcze jedna na tyle głupia, żeby dać szansę tobie :P

cicho, prawie dwa tygodnie byl w zwiazku...

 

Tak w celu wyjaśnienia. Od ponad roku nie wiem co to jest "związek" ;).

to co to bylo biorac pod uwage Twoje pieprzenie o tym, ze bedzie Twoja zona :kekeke:?

 

No kolejny po T-m ma problem z emotką " :keke: " :).

Odnośnik do komentarza
nie wiem, skąd założenie, że znajdzie się jeszcze jedna na tyle głupia, żeby dać szansę tobie :P

cicho, prawie dwa tygodnie byl w zwiazku...

 

Tak w celu wyjaśnienia. Od ponad roku nie wiem co to jest "związek" ;).

to co to bylo biorac pod uwage Twoje pieprzenie o tym, ze bedzie Twoja zona :kekeke:?

 

No kolejny po T-m ma problem z emotką " :keke: " :).

 

To, że nie rozumiesz, że się z Ciebie nabijamy, nie oznacza, że nie zrozumieliśmy :D

 

Tak w celu wyjaśnienia. Od ponad roku nie wiem co to jest "związek" ;).

czasami mam wrażenie, że i wcześniej ci tej wiedzy brakowało :P

 

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Poznalem fajna dziewczyne z Macedonii w zeszly weekend, wybralismy sie juz w tygodniu 2 razy do pubu i ogolnie milo nam sie spedza czas. W sumie sam nie wiedzialem, czy po tak krotkiej znajomosci warto proponowac jakis specjalny "event" na Walentynki (za ktorymi swoja droga nie bardzo przepadam...), ale sprawa sie rozwiazala bo dziewczyna zaprosila mnie w sobote do siebie na kolacje. Czy z racji tego, ze sa to Walentynki wypadaloby, zebym postaral sie o jakis drobiazg (pomimo tego, ze to pierwszy tydzien naszej znajomosci)? W sumie to nie wiem czy bylbym w stanie wymyslic cos ciekawego do jutrzejszego wieczoru, a na pewno nie zakupie zadnej walentynkowej tandety w ksztalcie serduszka itp. W sumie wydaje mi sie, ze jak zaprosila na kolacje to wystarczy jak wpadne z butelka wina. Ewentulanie jakis kwiatek do tego i powinno byc ołkej.

 

Btw, laska zaskakuje mnie za kazdym razem swoimi zainteresowaniami. Studiuje inzynierie lotnictwa, ma licencje pilota, skacze na spadochronie i na bunge (czy jak to sie pisze ;) ), uwielbia F1 i szybka jazde samochodem, interesuja sie futbolem, zna Zlatko Tanevskiego ;) i nawet kiedys sama grala w druzynie w Brukseli (gdzie pare lat mieszkala), poki nie zlamala kostki. Nice :D Ciekawe czy gra w FMa? :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...