Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

i co sie okazuje - ma w Wawie chlopaka

:rotfl:

Wiesz co, nazwij to doswiadczeniem, przeczuciem, ale po przeczytaniu kilku pierwszych zdan mialem 100% pewnosc, ze takie zdanie padnie :lol:

a ja obstawiam, że to ściema i powiedziała tak by jakoś wybrnąć z sytuacji w która Feno ją zapędził :D

Odnośnik do komentarza

i co sie okazuje - ma w Wawie chlopaka

:rotfl:

Wiesz co, nazwij to doswiadczeniem, przeczuciem, ale po przeczytaniu kilku pierwszych zdan mialem 100% pewnosc, ze takie zdanie padnie :lol:

a ja obstawiam, że to ściema i powiedziała tak by jakoś wybrnąć z sytuacji w która Feno ją zapędził :D

 

sadzac po fotkach ktore ostatnio dodala na fejsie - niekoniecznie :>

 

 

 

ale wyeliminowanie go z gry bylo banalne - wystarczyly dwie flaszki;

 

Zlotowe doświadczenie się przydało ;)

akurat wystarczyl trick z upijaniem 1/10 zawartosci i chowaniem kieliszka w dloni :>

Odnośnik do komentarza

i co sie okazuje - ma w Wawie chlopaka

:rotfl:

Wiesz co, nazwij to doswiadczeniem, przeczuciem, ale po przeczytaniu kilku pierwszych zdan mialem 100% pewnosc, ze takie zdanie padnie :lol:

a ja obstawiam, że to ściema i powiedziała tak by jakoś wybrnąć z sytuacji w która Feno ją zapędził :D

 

sadzac po fotkach ktore ostatnio dodala na fejsie - niekoniecznie :>

 

 

Więc czemu dopiero teraz je wstawiła? i nie miała wcześniej statusu: "w związku"? :keke:

 

Sorry, ale jak można "uderzać" przez 9 miesięcy? Jak to wygląda?

ja ze swoją była spotykałem się ze 4 miesiące zanim doszliśmy do wniosku, że oboje chcemy związku - to też w jakiś sposób jest "uderzanie" :] uważam to za rzecz jak najbardziej normalną, bo nie jestem z tych dla których wystarczy jedno spotkanie, po którym snują już plany na przyszłość ze spotkaną dopiero co osobą w roli głównej :]

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jak można "uderzać" przez 9 miesięcy? Jak to wygląda?

Patrzyl na nia w autobusie, nie chodziles do gimnazjum? :)

To było w pierwszej gimnazjum, niech to posłuży za wyjaśnienie :D młody człowiek był i głupi :]

Jak się dobrze piwnicę zablokuje to można i dłużej uderzać:D

Pewnie nosił kwiatki, zagadywał i chciał wyciągnąć do kina :] True love :]

Btw, Hid, jak pomogło? chytry.gif

Normalnie, ulżyło mi i przestało zupełnie zależeć.
Odnośnik do komentarza

Motyw z upicie konkurenta boski :D.

Co do samej akcji to być może dziewczyna po prostu czła się samotna i szukała towarzystwa. Facet daleko, więc znalazła sobie Fenomena do pogadania. Hasło o braku czasu, bo zdaje się maturę lub pisze magisterkę mnie rozbroiło. Po takim czymś można być niemal na 100% pewnym, że nic nie wyjdzie. Ostatnio przekonałem się, że jak kobieta chce to czas znajdzie. Moja Agnieszka pracuje głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dodatkowo robi jakieś kursy i szykuje się do powrotu na studia. Sama stara się tak kombinować, żeby znaleźć dla nas czas. Tak to wygląda jak ktoś chce.

Feno robił sobie nadzieje i ok. Wielu z nas by sobie je robiło. Cóż, dziewczyna szukała tylko kumpla do pogadania. Chyba, że Feno ją ten teges :D. To by znaczyło, że Feno był opcją zastępczą.

Odnośnik do komentarza

Co Ty chcesz jeszcze wyjasniac :lol:

 

Niech się tłumaczy lafirynda czemu się tak źle zachowała w stosunku do Fenusia!! :roll: tonący brzytwy się chwyta - laska potrzebowała przydupasa, bo stała pała w Warszawie, a Fenek się zauroczył i dupa blada :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Hmm. Jest tu sporo osób po przejściach, więc wyskoczę z takim oto pytankiem. Na obozie rekreacyjnym w Międzyzdrojach poznałem fajną dziewczyną i - jak się potem okazało - oboje się w sobie zakochaliśmy. Być może jest to tylko takie chwilowe zauroczenie, ale zgodnie twierdzimy, że uczucie to jest mocne. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że dzieli nas ponad 300 km (Świdnica). Rozmawia się świetnie, nawet przez internet. Prawdopodobnie spotkamy się dopiero za rok. Oczywiście nie mam zamiaru zrywać kontaktu, bo niby z jakiego powodu, ale jestem ciekaw czy takie coś ma sens?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...