Skocz do zawartości

CM 03/04 Updata 2007


kris_loozman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich!!

Mam małe pytanko czy ktoś w ogóle pracuje nad jakimś update'em do CM 03/04??Jeśli tak to kiedy mozna spodziewać się owoców waszej pracy??Z tego co czytałem wczesniej pare osób zadeklarowało się że będzie dokańczała update Krisa_loozmana lub będzie przerabiać portugalski update. Proszę o jakieś konkrety na ten temat jeśli oczywiście ktoś w ogóle coś robi w tej sprawie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie,co do aktualizacji to tak jak napisał rafijoza z aktualizował ligę hiszpańską , podaje linka do update prosimy o uwagi co do aktualizacji.Na dzień dzisiejszy zrobione są dwie ligi polskie oraz pierwsza liga hiszpańska.Kolega kingston9 zabrał się dzisiaj za ligę włoską.Następne ligi będą aktualizowane,prosimy o cierpliwość.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Załadowałem sobie dzisiaj ten update z ligą hiszpańską i jest super!!! Brawo dla pana co ja robił :D Oby tak dalej kolejne ligi :D Tylko zauważyłem jeden błąd jak na razie w nazwie piłkarza Barcelony ---> ma być Sylvinho, a nie Silvinho :P A jak ktoś będzie robił update to niech do Wisły Kraków dopisze niby wielki hit transferowy według gazet: piłkarza Marcelo :D Pozdro mogę pomóc w zbieraniu informacji

Odnośnik do komentarza
Załadowałem sobie dzisiaj ten update z ligą hiszpańską i jest super!!! Brawo dla pana co ja robił :D Oby tak dalej kolejne ligi :D Tylko zauważyłem jeden błąd jak na razie w nazwie piłkarza Barcelony ---> ma być Sylvinho, a nie Silvinho :P A jak ktoś będzie robił update to niech do Wisły Kraków dopisze niby wielki hit transferowy według gazet: piłkarza Marcelo :D Pozdro mogę pomóc w zbieraniu informacji

 

... dzięki za chęci,ale informacji mamy wystarczająco dużo.Przydało by się więcej chętnych do aktualizacji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...