Skocz do zawartości

CM 03/04 Updata 2007


kris_loozman

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Panowie, bo widzę, że kilka osób, żywo się interesuje tym także, jeśli by sie wiedziało jak do tego sie zabrac /edycji tego bodajze portugalskiego updata/ to... jest tu nas kilku, np maku, siergiej i ja i mozna by coś 'rzeźbic' z tym uaktualnieniem;]

Odnośnik do komentarza

Wszyscy chętni, ale nikt nie wie jak to zrobić? Ja dzisiaj zainstalowałem edytor do CM'a i póki co robię ligę angielską na bazie, sprzed dwóch sezonów bodajże. Poprawiam historię lig i zmiany w kadrach. Pomocny jest Skarb Kibica oraz strony typu TransferMarkt i FootballTransfers. Jakby ktoś był chętny do przejęcia bazy ode mnie, kiedy skończę ligę angielską - proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Wszyscy chętni, ale nikt nie wie jak to zrobić? Ja dzisiaj zainstalowałem edytor do CM'a i póki co robię ligę angielską na bazie, z przed dwóch sezonów bodajże. Poprawiam historię lig i zmiany w kadrach. Pomocny jest Skarb Kibica oraz strony typu TransferMarkt i FootballTransfers. Jakby ktoś był chętny do przejęcia bazy ode mnie, kiedy skończę ligę angielską - proszę bardzo.

 

Ale po co wszystko robić 'od nowa' ? Puchowy wiem że kiedyś robił update'y z tymi Portugalczykami, więc mógłby spytać czy można zedytować ich najnowszy update - tj. zrobić Ligę Polską, i ewentualnie na 'własną myśl' zedytować coś tam jeszcze (gdyby były jakieś błędy, np.).

Odnośnik do komentarza

Siergiej90 edytor do grzebania w bazie danych masz w grze ale ja osobiście polecam CM 4 Pregame Editor v. 0.10 który jest szybszy i ma więcej opcji do edycji danych.Zła wiadomość jest taka że nie skopiujesz z jednego na drugi update danych o które Tobie chodzi ponieważ nadpiszesz nowe pliki na stare.Wydaję mi sie jak się zapytacie Portugalczyków o zgodę to chyba nie będą robić problemów.W razie czego zawszę służę pomocą.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Wszyscy chętni, ale nikt nie wie jak to zrobić? Ja dzisiaj zainstalowałem edytor do CM'a i póki co robię ligę angielską na bazie, z przed dwóch sezonów bodajże. Poprawiam historię lig i zmiany w kadrach. Pomocny jest Skarb Kibica oraz strony typu TransferMarkt i FootballTransfers. Jakby ktoś był chętny do przejęcia bazy ode mnie, kiedy skończę ligę angielską - proszę bardzo.

 

Ale po co wszystko robić 'od nowa' ? Puchowy wiem że kiedyś robił update'y z tymi Portugalczykami, więc mógłby spytać czy można zedytować ich najnowszy update - tj. zrobić Ligę Polską, i ewentualnie na 'własną myśl' zedytować coś tam jeszcze (gdyby były jakieś błędy, np.).

Nie wiem, czy Puchowy robił update na bazie Portugalczyków, ale pracowałem z nim jakiś czas temu przy jednym z uaktualnień i to własnie na nim obecnie działam. I tu nie chodzi o robienie wszystkiego od zera, tylko o poprawienie transferów, bo przykładowo wątpię, żeby ten update portugalski zmieniał wiele rzeczy w kwestii polskiej piłki.

 

@Sergiej90

Fajnie, jakby można było "kopiować" ligę uaktualnioną na inny update. Fajnie, że są chęci, ale trochę wiedzy technicznej by wypadało mieć.

Odnośnik do komentarza
No właśnie więc niech ktoś wytłumaczy jak robi się takie update

 

Odpalasz edytor, wczytujesz bazę i 'updatujesz'.

 

Co do edycji, to trzeba się najpierw Portugalców o zgodę wypuszczenia takiego czegoś spytać.

Ja nie miałem , więc i wy nie powinniście mieć

Odnośnik do komentarza
Hmm więc Panowie, Puchowy mówi takie nowinki, hmm to może się zabierzemy jakoś do roboty;>?

Jeżeli mamy w jakikolwiek sposób pracować to nie jednocześnie. Nie wiem dlaczego uparliście się na tym portugalskim, który u mnie nie działał poprawnie. Ja w swoim robię póki co Premiership, Serie A zobowiązał się zrobić MaKu23, więc może ktoś chętny i zdolny sie zgłosi?

Odnośnik do komentarza

Ok, kilka oficjalnych informacji. Mamy trzon ekipy tworzącej update do CM'a 03/04. Póki co w składzie są 3 osoby: kriss_loozman, MaKu23 oraz moja skromna osoba. Bazować będziemy na update'cie krissa, który ma już zrobioną ligę polską na błysk. Następnie po kolei zrobimy najsilniejsze ligi europejskie, reprezentacje, oraz mocniejsze kluby ze słabszych lig. Jak tylko któraś z lig zostanie ukończona, będziemy wrzucać bazę na jakiś serwer, abyście mogli ją przetestować pod kątem danej ligi.

 

Chętni do pomocy w aktualizowaniu składów, którzy mieli do czynienia z edytorem niech piszą, ale zaznaczam, że nie potrzeba nam osób, którym trzeba tłumaczyć krok po kroku gdzie klikać w edytorze.

Odnośnik do komentarza
Ok, kilka oficjalnych informacji. Mamy trzon ekipy tworzącej update do CM'a 03/04. Póki co w składzie są 3 osoby: kriss_loozman, MaKu23 oraz moja skromna osoba. Bazować będziemy na update'cie krissa, który ma już zrobioną ligę polską na błysk. Następnie po kolei zrobimy najsilniejsze ligi europejskie, reprezentacje, oraz mocniejsze kluby ze słabszych lig. Jak tylko któraś z lig zostanie ukończona, będziemy wrzucać bazę na jakiś serwer, abyście mogli ją przetestować pod kątem danej ligi.

 

Chętni do pomocy w aktualizowaniu składów, którzy mieli do czynienia z edytorem niech piszą, ale zaznaczam, że nie potrzeba nam osób, którym trzeba tłumaczyć krok po kroku gdzie klikać w edytorze.

Zróbcie wpierw kluby z pucharów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...