Skocz do zawartości

Widzew Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

Kanieckiego bym nie skreslal. Oprocz tej glupiej bramki radzil sobie calkiem dobrze, w sumie mozna go ocenic dopiero po kilku spotkaniach.

 

Pinheiro widzialbym w pomocy. Moze i na obronie jakos sobie radzi, ale chyba troche marnuje sie wtedy jego potencjal. A z Madery to juz raczej w Widzewie nic nie bedzie, cudem sie ostal na ten sezon. No i raczej nie jest to zawodnik, ktorym mozna cos zwojowac.

 

Ten zespol moglby regularnie zdobywac sporo punktow, jesli udaloby sie sprowadzic bramkarza z klasa, solidnego srodkowego obronce, zmiennika dla Dudu, kogos naprawde porzadnego na srodek pomocy, podobnie z 'falszywym' skrzydlem, no i jakis napastnik na lawke, bo Nakoulma tylko sie leczy.

 

 

Podstawa natomiast jest pozbycie sie pilkarzy typu Kuklis - pozbawionych blyskotliwosci i odwagi.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy jakieś organy pociągną do odpowiedzialności (czytaj : dyskwalifikacja na 2 lub 3 mecze + kara pieniężna) dla Dudu. Zawodnik ten w sytuacji gdy poleciały czerwone kartki dał pokaz żenady, a sędziowie mu w tym wtórowali. Brazylijczyk powinien dostać od razu w tej konkretnej sytuacji czerwoną (nie drugą żółtą), a tak podzielił się z akurat w tym momencie Bogu ducha winnym Boukharim...

Odnośnik do komentarza

Pinheiro widzialbym w pomocy. Moze i na obronie jakos sobie radzi, ale chyba troche marnuje sie wtedy jego potencjal.

 

Ten zespol moglby regularnie zdobywac sporo punktow, jesli udaloby sie sprowadzic bramkarza z klasa, solidnego srodkowego obronce, zmiennika dla Dudu, kogos naprawde porzadnego na srodek pomocy, podobnie z 'falszywym' skrzydlem, no i jakis napastnik na lawke, bo Nakoulma tylko sie leczy.

 

Z drugiej strony, Broź lepiej sobie radzi w pomocy, niż na obronie, tak sądzę. Jeśli by Bruno dać do pomocy, to mamy dwóch defensywnych i do tego Pankę. A jeszcze jakiś ofensywny by się przydał. Ogólnie skład nie jest zły, ale te wzmocnienia są konieczne.

 

Ciekawi mnie czy jakieś organy pociągną do odpowiedzialności (czytaj : dyskwalifikacja na 2 lub 3 mecze + kara pieniężna) dla Dudu. Zawodnik ten w sytuacji gdy poleciały czerwone kartki dał pokaz żenady, a sędziowie mu w tym wtórowali. Brazylijczyk powinien dostać od razu w tej konkretnej sytuacji czerwoną (nie drugą żółtą), a tak podzielił się z akurat w tym momencie Bogu ducha winnym Boukharim...

 

A niech zawieszają. Tak się składa, że kary w pucharze liczą się oddzielnie od ligowych, więc odpauzowałby sobie w kolejnych rundach, w których Widzew i tak nie gra...

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy jakieś organy pociągną do odpowiedzialności (czytaj : dyskwalifikacja na 2 lub 3 mecze + kara pieniężna) dla Dudu. Zawodnik ten w sytuacji gdy poleciały czerwone kartki dał pokaz żenady, a sędziowie mu w tym wtórowali. Brazylijczyk powinien dostać od razu w tej konkretnej sytuacji czerwoną (nie drugą żółtą), a tak podzielił się z akurat w tym momencie Bogu ducha winnym Boukharim...

 

Boukhari powinien wyleciec wraz z Robakiem przy sytuacji z Cleberem. A jak dla mnie w tym starciu z Dudu Boukhari nieco poudawal, Brazylijczyk przestraszyl sie, ze wyleci za takie glupstwo i zrobil "Rivaldo". W sumie to wszystko kompletnie niepotrzebne

Odnośnik do komentarza

W sumie to Bukhari wylecieć nie powinien, bo tylko trzymał Robaka, który z łokcia wygrzmocił w Clebera. Nie uderzył go, nie szarpał się z nim, po prostu trzymał go. Co do Dudu to akurat powinien dostać dwa razy czerwoną - raz za uderzenie w plecy Bukhariego, a drugie za tę szopkę, którą odprawiał. I to z metr od liniowego.

Odnośnik do komentarza

W sumie to Bukhari wylecieć nie powinien, bo tylko trzymał Robaka, który z łokcia wygrzmocił w Clebera. Nie uderzył go, nie szarpał się z nim, po prostu trzymał go. Co do Dudu to akurat powinien dostać dwa razy czerwoną - raz za uderzenie w plecy Bukhariego, a drugie za tę szopkę, którą odprawiał. I to z metr od liniowego.

No jak to nie? Złapał go za fraki i aż Maaskant musiał go odciągać, ten koleś ma chyba jakieś problemy z psychiką.

 

A wczoraj fajnie się pokazał Radowicz. Trochę za dużo dryblingu, a za mało efektywności, ale chyba daje nadzieje na niezłego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza

Ten mecz nie mogl inaczej sie skonczyc w sytuacji, kiedy Panke zastapil najbardziej blyskotliwy pilkarz w Polsce - Lisowski. Bez ladu, skladu, pomyslu.

 

Troche nie ogarniam tego zespolu i zastanawiam sie gdzie lezy problem, bo wydaje mi sie, ze cos nie gra z nastawieniem. Fizycznie przeciez raczej wszystko gra. I tutaj kwestia - czy to 'zasluga' Kretka, czy oni tak sami z siebie wybieraja kiedy maja dobrze grac. Jednego dnia momentami nawet zachwycaja, natomiast drugiego są tak siermiężni że glowa boli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Biję się z myślami czy po dzisiejszych występach artystycznych naszych tzw. piłkarzy mam być zadowolony z remisu, czy nie... Tradycyjnie zagraliśmy tragicznie. Chłopaki od dwóch lat grają niemal w tym samym składzie i jedyny schemat jaki wypracowali to "pier****nij piłkę do przodu, a nuż!". Naprawdę nie chce w kółko tylko narzekać i narzekać, no ale nie mogę inaczej :/

Odnośnik do komentarza

Biję się z myślami czy po dzisiejszych występach artystycznych naszych tzw. piłkarzy mam być zadowolony z remisu, czy nie... Tradycyjnie zagraliśmy tragicznie. Chłopaki od dwóch lat grają niemal w tym samym składzie i jedyny schemat jaki wypracowali to "pier****nij piłkę do przodu, a nuż!". Naprawdę nie chce w kółko tylko narzekać i narzekać, no ale nie mogę inaczej :/

 

Ja mam podobnie, nie przejmuj się. Generalnie ten remis, to jak porażka, ale z przebiegu meczu, obawiam się, że jest do przyjęcia... Pierwszą bramkę ewidentnie zawalił Kaniecki, zresztą cała pierwsza połowa była do wielkiej czarnej dupy. Jakby im się po prostu nie chciało chcieć (nie dotyczy Ben Radhii, który zapierdzielał za trzech i całkiem przyjemnie dla oka dryblował). Po przerwie już nieco lepiej, po niestrzelonym karnym Matusiaka (swoją drogą, chętnie obejrzę powtórkę tej akcji, jak już będzie w necie - mam wrażenie, że faulowali się wzajemnie, a zawodnik Cracovii trochę przyaktorzył jednak - nawiasem mówiąc, jeśli sędzia uznał, że był faul, to chyba popełnił błąd, zarządzając karnego - chyba wtedy powinien być przywilej korzyści i uznanie gola po tym, jak piłka się wtoczyła do siatki) drużynie znowu się zachciało grać, czego efektem była bramka Budki. Niestety w końcówce brak wyrzuconego Ukaha dał się we znaki, a obrona pogubiła się, na skutek czego Cracovia wyrównała (jak wrzucą powtórkę, przyjrzę się, jaki w tym udział miał Kaniecki - w każdym razie nie najlepszy mecz w jego wykonaniu, natomiast Cabaj akurat był na górnej części swojej sinusoidy...)

Odnośnik do komentarza

Nasza obrona gubi się przy każdej akcji przeciwnika, nieważne w jakim gra zestawieniu :)

Czy my w tym sezonie straciliśmy jakąś "normalną" bramkę? Może pierwszą ze Śląskiem. Reszta to albo wynik straty w środku pola, albo katastrofa w obronie.

 

A były już chociaż ze trzy mecze z rzędu, że zagrali w identycznym zestawieniu w obronie :>?

Odnośnik do komentarza

Nasza obrona gubi się przy każdej akcji przeciwnika, nieważne w jakim gra zestawieniu :)

Czy my w tym sezonie straciliśmy jakąś "normalną" bramkę? Może pierwszą ze Śląskiem. Reszta to albo wynik straty w środku pola, albo katastrofa w obronie.

 

A były już chociaż ze trzy mecze z rzędu, że zagrali w identycznym zestawieniu w obronie :>?

Wygrałeś, ale gdyby nie to, że na Wisłę wszedł Bieniuk, to byłyby trzy :P Ale nie sądzę, że indolencja naszej obrony wynika z braku zgrania. Poprostu umiejętności nie te.

 

Edyta kazała sprawdzać dalej i oto: Polonia, Arka, Śląsk -> Broź, Dudu, Szymanek, Ukah ;)

Odnośnik do komentarza

No fakt. I w zasadzie zostali tylko Dudu i ewentualnie Ukah, bo Broź poszedł do środka pomocy (za niego Ben Radhia), a Szymanka zastępuje Pinheiro. Najgorsze jest to, jak bardzo sypie się ten zespół bez Panki w środku. A jeśli już trzeba go zastępować od samego początku niedoświadczonym juniorem, to jak to świadczy o Kuklisie, Đuriću i kogo tam jeszcze mamy :>? I czy rzeczywiście Zwoliński jest słabszy od Radowicza?

Odnośnik do komentarza

Środka pomocy nie mamy już conajmniej od dwóch sezonów. Jeden Panka, który ostatnio częściej się leczy niż gra. Cacek Junior ma spore pole do popisu na najbliższe okienko :)

Zwoliński od paru lat się dobrze zapowiada, ale ilu już takich było? Marcin Janeczko też się zapowiadał, Rafał Kubiak też ;) Ciekawe czy coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Środka pomocy nie mamy już conajmniej od dwóch sezonów. Jeden Panka, który ostatnio częściej się leczy niż gra. Cacek Junior ma spore pole do popisu na najbliższe okienko :)

Zwoliński od paru lat się dobrze zapowiada, ale ilu już takich było? Marcin Janeczko też się zapowiadał, Rafał Kubiak też ;) Ciekawe czy coś z tego będzie.

 

Jak mu nie dadzą odpowiedniego budżetu, to zobaczymy pomocników wysokiej klasy :/ Swoją drogą, jak Ci się podoba Widzew w nowym FM? Bo szczerze mówiąc, kusi mnie żeby otworzyć osobny wątek w researchu i swoimi zastrzeżeniami (co prawda, niewielkimi) się podzielić...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jest całkiem nieźle. W przodzie atak marzeń jak na polskie warunki ;) Środek pomocy nie istnieje (btw, Đurić cały czas ma złą datę urodzenia chyba :/). Do przycięcia IMHO Grzelak (no ale to chyba nie działka naszego researchu), Szymanek (mimo niskiego potencjału radzi sobie całkiem dobrze), Kuklis i Lisowski. Poprawiłbym odrobinę Ben Radhię (jedyny wyróżniający się gracz obecnie), no i Grischoka.

Cieszę się natomiast, że wreszcie są juniorzy w bazie. Wcześniej to był chyba tylko Zwoliński i Knera.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę nic mówić, ale jak tak dalej będzie wyglądać gra to zimą może nastąpić zmiana trenera. Nie z powodu, że Widzew jest w dolnej części tabeli... dla mnie powodem jest to, że nie widać za bardzo pomysłu na grę... Kretek wydaje mi się że jest za słaby żeby pociągnąć taką drużynę. Ocena ta jest bardzo subiektywna, nie byłem jego zwolennikiem od początku.

Odnośnik do komentarza

Moze i Kretek stracil pomysl na prowadzenie druzyny ale zeby za niego Michniewicza zatrudniac? :|

 

Czesław Michniewicz został nowym trenerem Widzewa Łódź. Zastąpi on na tym stanowisku Andrzeja Kretka. Nowy szkoleniowiec poprowadzi drużynę już w najbliższym meczu ligowym z Lechią Gdańsk.

 

[...]

Zrodlo 90minut.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...