Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś siągi na polski? :P

 

Jasne, w zegarku, w płaszczu, w okularach, w kieszeniach, przybiłem sobie także pinezkami do butów...

 

Obecnie to na ściąganie raczej nie ma szans, ale kiedy mój brat zdawał maturę [9 lat temu] podobno większość zrzynała, ba, nawet nauczyciele nieraz pomagali :)

 

Ale i z tego co mi mówiono wynika, że poziom był znacznie wyższy.

Odnośnik do komentarza

skręca mnie, jak pomyślę, że mojej dziewczynie, uczciwie od kilku miesięcy pracującej na dobrą ocenę na egzaminach miejsce na wymarzonym kierunku może zająć jakiś cfaniaczek, który miał przymykającą oczy na kur**wo komisję :| to jest naprawdę chore, że o rozdziale miejsc na uczelniach decydują egzaminy pisane w szkole kandydata.

Odnośnik do komentarza

To jest naprawdę chore, że kwestionujesz egzamin państwowy, przy którym obecni są egzaminatorzy z zewnątrz, a z racji ogólnej formalizacji możliwości ściągania na pewno nie są większe niż na ewentualnym egzaminie wstępnym na uczelnię.

 

Ja żadnych ściąg nie robię, to bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
To jest naprawdę chore, że kwestionujesz egzamin państwowy, przy którym obecni są egzaminatorzy z zewnątrz, a z racji ogólnej formalizacji możliwości ściągania na pewno nie są większe niż na ewentualnym egzaminie wstępnym na uczelnię.

Na którym też kiedyś odchodziły takie wałki, że głowa boli. Lepszy jest już aktualny system.

Odnośnik do komentarza

Biblia :kekeke:;)

 

Nie ma co patrzeć na te przecieki wypisywane na różnych serwisach, na pewno żaden z nich nie jest prawdziwy :>

Wydaje mi się, że zdecydowana większość maturzystów poradzi sobie z choć jednym tematem :]

 

No i powodzenia życzę! :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że są dwa tematy, bo każdy może znaleźć coś dla siebie. Salamander mówi o Lalce, a ja nie mam o tej książce pojęcia, za to mi by pasowało Wesele, Ludzie Bezdomni, nawet Granica czy Przedwiośnie, już nie mówiąc o okupacyjnej, która jest dosyć prosta, a i szanse są małe na pojawienie się :P.

 

Jakoś to będzie ;).

Odnośnik do komentarza

Hmm.. ja tam orłem z polskiego nie jestem. Romantyzm zaliczyłem ze średnią ważoną na 1,65...

Z pozostałymi wiele lepiej nie było.

A ta Lalka oraz Zbrodnia i kara, to chyba jedyne książki które mi "leżą".

Wesele np. czytałem raz w gimnazjum i raz w liceum - jak przyszło mi pisać o tym wypracowanie na lekcji to było 5 pkt na 50... [*]

A tak w ogóle, to klucze zabijają inteligencję... :x

Cała nadzieja w pierwszym zadaniu :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że będzie Kordian, albo Dziady. W sumie wtedy jeszcze na polskim uważałem i można by coś mądrego napisać. Ale uważam, że zaliczyć tę maturę nie jest ciężko. Wystarczy dobrze przeczytać tekst zarówno ten źrodłówy, jak i ten do wypracowania. Naprawdę dużo można z nich wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
ja sie boje jednej rzezy, że narobię błędów merytorycznych ożenię jakichś bohaterów i jeszcze z dwóch różnych lektur i dopiero będzie :/ a tu chyba 2 takie błędy i matura nie zdana

Skąd Wy bierzecie takie plotki? Jak będziesz miał te 30% to możesz sobie napisać, że Judym był czarny, a Wokulski był ojcem Konrada Wallenroda i miał latający kufer. I nie mogą Cię oblać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...