Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Młoda Legia rozbiła Śląsk Wrocław

 

Legia: Machnowski - Lisowski, Lisiecki, Augustyniak, Żyro - Łukasik, Kopczyński, Szałachowski, Wolski - Rosłoń, Efir

 

Śląsk: Korny - Socha, Nowiński, Menzel, Bąk - Garyga, Michalski, Milczarek, Abramowicz - Miazgoski, Więzik

 

 

Młoda Legia pokonała Młody Śląsk Wrocław 4:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Efir, Rafał Wolski, Kacper Starek i Alejandro Cabral. Gola dla wrocławian strzelił Garyga.

 

źródło: legia.com

 

Pogrom gości z Wrocławia :) Po trzech kolejkach komplet punktów i pierwsze miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza

Z nieoficjalnych źródeł wiem, że ten Australijczyk to absolutny przekozak, który jeszcze zanim skończą się jego testy, może rozpocząć treningi z pierwszą drużyną. Ten koleś na swoim pierwszym treningu z Młodymi Wilkami '92 krzyczał, podpowiadał i ustawiał naszych. :D Możliwy jest też wariant, że zostanie odstrzelony z przyczyn niezależnych od siebie, swoich umiejętności i spraw papierkowych... Chciałbym napisać coś więcej, ale nie mogę - w każdym razie mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i Ibrahim pozostanie w Legii.

 

Natomiast Prahić kilka razy dobrze pokazał się dzisiaj podczas gierek i ja osobiście mam nadzieję, że zostanie w Warszawie. :]

Odnośnik do komentarza

No na filmiku z pierwszego treningu Kamala widać, że daje rade :) Mecz to oczywiście co innego, no i nasza liga jest specyficzna... :pieprzenie:

Możliwy jest też wariant, że zostanie odstrzelony z przyczyn niezależnych od siebie, swoich umiejętności i spraw papierkowych... Chciałbym napisać coś więcej, ale nie mogę

Pewnie góra kasy dla pseudo menagera, który będzie chciał go przez testy w (L) wypchnąć do jeszcze lepszego (czyt> bogatszego) klubu...

Odnośnik do komentarza
Puchar Polski: Miedź Legnica - GKP Gorzów 1:2

 

W meczu 1/32 Pucharu Polski, GKP Gorzów Wielkopolski wyeliminował Miedź Legnicę. Dwie bramki dla drużyny z Gorzowa zdobył wypożyczony z warszawskiej Legii, Maciej Górski.

 

źródło: futbolnews.pl

 

Szkoda, że Skorża ma wstręt do młodych zawodników :/. Dla Kucharczyka najlepiej by było, gdyby zmienił klub do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest to, że będąc w Wiśle narzekał iż nie ma tam utalentowanej młodzieży. Tutaj ma duży wybór, a mimo to najlepsi zawodnicy ME zeszłego sezonu - Banasiak, Kosecki, Wasikowski, czy Górski zostali wypożyczeni do innych klubów. Mimo wielu kontuzji nie odważył się nikomu dać nawet szansy. Szczególnie z Polonią w drugiej połowie w miejsce Chinyamy powinien wyjść Kucharczyk... Ale po co wstawiać najlepszego strzelca Świtu czy Polski U-19 :roll:

Odnośnik do komentarza

Otóż to, też czekałem na wejście Michała na Konwiktorskiej.

Z drugiej strony Jędrzejczyk dzięki wypożyczeniom wrócił jako bardzo dobry zawodnik, a młodzi też potrzebują trochę ogrania w seniorskiej piłce, zanim zaczną grać na najwyższym poziomie. Ale mam wrażenie, że Skorża za bardzo się boi stawiać na talenty, a to zła cecha.

Jeśli jednak mają nie grać, to lepiej żeby Żyro i Kucharczyk zostali czym prędzej wypożyczeni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...