Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż mi jakikolwiek inny stadion na świecie gdzie nie można krzyknąć "Jeszcze jeden" (dla jasności-to było niepotrzebne!),czy też krzyknąć pseudo grajkom, że brak im ambicj

 

W kontekście w jakim krzyczano to na Legii to mógłbym wymienić od Camp Nou, przez Old Trafford, po stadion Łobanowskiego. Na żadnym stadionie by to nie przeszło, chyba, że zarząd jakiegoś klubu popiera bande zwyrodnialców.

Odnośnik do komentarza
Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

No dobra, to ze to bylo chamskie, glupie itp itd to jasne, ale jak mozna za to karac? Jak mozna komus udowodnic co mial na mysli wykrzykujac to haslo? Mimo ze "wszyscy wiedza o co chodzi". Zeby nie bylo zaraz zbednej nagonki, powtarzam ze dla mnie rowniez to bylo niepotrzebne i nie popieram tego, ale zwyczajnie pytam jak mozna za to karac.

Odnośnik do komentarza

Nie można na przykład skandować ,,Jeszcze jeden, jeszcze jeden!'' co jest normalnym okrzykiem na wszystkich stadionach świata, a na Łazienkowskiej luzie dostają za to zakazy! No bez jaj, kibice też mają swój współudział w tym że Legia która za mojej pamięci nigdy pięknej piłki nie grała, teraz gra niesamowitą padakę, stojąc na boisku i dając się ogrywać Odrze, Ruchowi i każdemu kto tylko chce biegać. A kondzior, zagorzały kibic zamiast przejąć się końcem PP i fatalną postawą w lidze skupia się na ITI, jak to można nazwać miłością do klubu? A tak swoją drogą, czy wszyscy przeciwnicy ITI mają jakiś plan co zrobić jak już właściciel przekona się że nie wprowadzi kultury na stadion i odejdzie? Co wtedy?

Ale zobacz, co mówisz? KIBICE są winni porażek, tak? Proszę Cię:) To jak Ty "dasz dupy" np. w pracy to winny jest kto? Twoja rodzina, Twój szef a może pani od sprzątania w firmie?! Po meczu z Odrą Urban też tak powiedział... Paranoja...

W PP są jeszcze rewanże, a w lidze? Jaki my mamy wpływ na to, że klub przez 2 lata zatrudnia niekompetentnych ludzi (Trzeciak-transfery, a w zasadzie ich brak, Urban-trener(?)) Kultura to chyba złe określenie tego, co ITI chce wprowadzić, tak myślę.

A ostatnie, to chyba wolałbym biedną Legię, ale z normalną sytuacją w klubie. Nawet kosztem Ekstraklasy. Na pewno ten klub by nie zniknął.

Odnośnik do komentarza
Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

No dobra, to ze to bylo chamskie, glupie itp itd to jasne, ale jak mozna za to karac? Jak mozna komus udowodnic co mial na mysli wykrzykujac to haslo? Mimo ze "wszyscy wiedza o co chodzi". Zeby nie bylo zaraz zbednej nagonki, powtarzam ze dla mnie rowniez to bylo niepotrzebne i nie popieram tego, ale zwyczajnie pytam jak mozna za to karac.

 

Zadając takie pytania bronisz tych półmózgów.

Odnośnik do komentarza
Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

No dobra, to ze to bylo chamskie, glupie itp itd to jasne, ale jak mozna za to karac? Jak mozna komus udowodnic co mial na mysli wykrzykujac to haslo? Mimo ze "wszyscy wiedza o co chodzi". Zeby nie bylo zaraz zbednej nagonki, powtarzam ze dla mnie rowniez to bylo niepotrzebne i nie popieram tego, ale zwyczajnie pytam jak mozna za to karac.

Popieram w całości. Widzę, że chociaż Ty potrafisz mieć dystans. Dzięki. I też uważam, że to było GŁUPIE, CHAMSKIE I NIEPOTRZEBNE!!!

Odnośnik do komentarza
Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

No dobra, to ze to bylo chamskie, glupie itp itd to jasne, ale jak mozna za to karac? Jak mozna komus udowodnic co mial na mysli wykrzykujac to haslo? Mimo ze "wszyscy wiedza o co chodzi". Zeby nie bylo zaraz zbednej nagonki, powtarzam ze dla mnie rowniez to bylo niepotrzebne i nie popieram tego, ale zwyczajnie pytam jak mozna za to karac.

 

Zadając takie pytania bronisz tych półmózgów.

Czy Ciebie ktoś tutaj obraża? Wyluzuj.

Odnośnik do komentarza
Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

No dobra, to ze to bylo chamskie, glupie itp itd to jasne, ale jak mozna za to karac? Jak mozna komus udowodnic co mial na mysli wykrzykujac to haslo? Mimo ze "wszyscy wiedza o co chodzi". Zeby nie bylo zaraz zbednej nagonki, powtarzam ze dla mnie rowniez to bylo niepotrzebne i nie popieram tego, ale zwyczajnie pytam jak mozna za to karac.

 

Zadając takie pytania bronisz tych półmózgów.

Czy Ciebie ktoś tutaj obraża? Wyluzuj.

 

A czy ja obrażam kogoś z kim dyskutuję? A co do "wyluzuj", to przejrzyj proszę ostatnie wypowiedzi i policz sobie liczbę wykrzykników i WIELKICH LITER, których użyłeś w swoich postach ;)

 

Uważam, że osoby, które skandowały "jeszcze jeden" na trybunach Legii to banda debili i półmózgów bez jakichkolwiek zasad. Ja naprawdę wiele rozumiem i sam nie jestem święty. Wiem jak jest na trybunach i czasami zdarza się, że przyłączę się do skandowania jakiejś niezbyt kulturalnej piosenki. Nie przepadam za tym i staram się unikać takich sytuacji, jednak emocje często biorą górę. Jednak bluzganie na kibiców odwiecznego wroga jest zupełnie czymś innym niż życzenie komuś śmierci. Dla takiego zachowania nie ma żadnego wytłumaczenia, a Wy twierdzeniem: "nie powinni nic im robić, przecież nie mogą im udowodnić, co mieli na myśli" tylko ich w jakiś sposób bronicie. Według mnie, bardzo dobrze, że Ci idioci zostali ukarani, nawet jeśli klub faktycznie nieco nagiął prawo.

Odnośnik do komentarza

W złym kierunku to wszystko zmierza chyba, nie? Pokaż mi jakikolwiek inny stadion na świecie gdzie nie można krzyknąć "Jeszcze jeden" (dla jasności-to było niepotrzebne!), czy też krzyknąć pseudo grajkom, że brak im ambicji? Zresztą pewnie jesteś w temacie, więc po co pytasz? W końcu jesteś z Warszawy, nie? To, że "jestem z Łukowic" nie znaczy, że tam mieszkam. A nawet gdyby, to jakie to ma znaczenie? Legia to wielki klub i kibiców ma wszędzie:)

 

Okrzyk "jeszcze jeden" był szczytem chamstwa kibiców Legii. Śmierci nikomu nie można życzyć i w chwili, kiedy zmarł Jan Wejchert wszyscy powinni spuścić głowy i uszanować minutę ciszy. I całkowicie normalne jest to, iż klub/ochrona zwalcza takich idiotów dając im zakazy stadionowe/usuwając ich z trybun.

 

W sprawie tych zakazów stadionowych, masz jakieś oficjalne potwierdzenie, że ktoś dostał zakaz stadionowy za skandowanie jakiegoś hasła? Proszę o link.

no tak, ksp nie raz pokazało szacunek do zmarłych np. w przypadku wywieszania obraźliwych transparentów dotyczących Deyny.

 

nawet jeśli klub faktycznie nieco nagiął prawo.

jak to nagiąć prawo? czyli raz można nagiąć prawo (zakazy), a raz nie (race)?

Odnośnik do komentarza

no tak, ksp nie raz pokazało szacunek do zmarłych np. w przypadku wywieszania obraźliwych transparentów dotyczących Deyny.

 

Widziałem te transparenty i mam o nich takie samo zdanie, jak o skandowaniu "jeszcze jeden". Dyskutując tutaj nie zajmuję stanowiska kibiców Polonii Warszawa, tylko swoje własne.

 

jak to nagiąć prawo? czyli raz można nagiąć prawo (zakazy), a raz nie (race)?

 

A czy ja pisałem coś tu o racach?

Odnośnik do komentarza

czyli uważasz, że w moim przypadku klub też powinien nagiąć prawo i nie dawać mi zakazu za racę?

 

Według mnie, dawanie zakazu za racę jest głupotą. Polskie prawo zapewne twierdzi inaczej i dlatego Cię nagrodzili zakazem. Czy zachowali się słusznie? Według prawa, tak. Według mnie, szkodliwość odpalenia racy na stadionie jest tak niewielka, że nie powinno być to karane.

Odnośnik do komentarza

Do Dr.Strange;

Oskarżasz kibiców (L) o to, że nie chcą "dialogu", że ponoszą całą winę za to jak jest, a sam trzymasz się swojego stanowiska twardo. Był wpis wczesniej o transparentach (Deyna). Czy ktoś został za to ukarany? Powtarzam; okrzyk "Jeszcze..." był niepotrzebny, ale nie ma podstaw żeby za niego karać! To nie są Chiny. Naprawdę Twoim zdaniem ITI nie ponosi winy za to, co się na Legii dzieje? Skoro kibice to bandyci, to w jaki sposób dogadywali się z poprzednimi zarządami, co? Może jak przyszło ITI, to publika się zmieniła? I daj spokój z tymi linkami, bo chyba nie o to tutaj chodzi.

 

okej, czyli tak:

jeśli chodzi o race, to może i nie powinno być zakazu, ale prawo jest prawo i zakaz być musi

jeśli chodzi o okrzyki, to już można prawo olać i sobie dowolnie interpretować :)

Tak właśnie wg ludzi z ITI powinno być. W jedną stronę:)

Odnośnik do komentarza

okej, czyli tak:

jeśli chodzi o race, to może i nie powinno być zakazu, ale prawo jest prawo i zakaz być musi

jeśli chodzi o okrzyki, to już można prawo olać i sobie dowolnie interpretować :)

 

Taką zasadę przyjęli w klubie. Pytałeś się o moje zdanie na ten temat i odpowiedziałem. Gdyby to ode mnie zależało, za race bym nie karał, ale za skandowanie "jeszcze jeden" tak.

Odnośnik do komentarza

okej, czyli tak:

jeśli chodzi o race, to może i nie powinno być zakazu, ale prawo jest prawo i zakaz być musi

jeśli chodzi o okrzyki, to już można prawo olać i sobie dowolnie interpretować :)

 

Taką zasadę przyjęli w klubie. Pytałeś się o moje zdanie na ten temat i odpowiedziałem. Gdyby to ode mnie zależało, za race bym nie karał, ale za skandowanie "jeszcze jeden" tak.

:eusa_clap:

Odnośnik do komentarza

okej, czyli tak:

jeśli chodzi o race, to może i nie powinno być zakazu, ale prawo jest prawo i zakaz być musi

jeśli chodzi o okrzyki, to już można prawo olać i sobie dowolnie interpretować :)

 

Taką zasadę przyjęli w klubie. Pytałeś się o moje zdanie na ten temat i odpowiedziałem. Gdyby to ode mnie zależało, za race bym nie karał, ale za skandowanie "jeszcze jeden" tak.

czyli podsumowując: nie przestrzegałbyś prawa :D wstydź się, dla takich bandytów mających w nosie prawo nie ma miejsce na stadionach! ;)

Odnośnik do komentarza

Naprawdę Twoim zdaniem ITI nie ponosi winy za to, co się na Legii dzieje?

 

Oczywiście, że ponosi winę. Obie strony (kibice i ITI) w tym konflikcie zrobiły o krok za daleko i dlatego teraz jest tak jak jest.

 

Był wpis wczesniej o transparentach (Deyna). Czy ktoś został za to ukarany?

 

Jeśli dobrze myślę, to o ukaraniu kibiców swojego klubu decyduje sam klub (mówię o zakazach stadionowych). Najwidoczniej Klub Sportowy Polonia Warszawa nie uznał tego za poważne wykroczenie. Sprawa indywidualna. Legia ma najwyraźniej bardziej konserwatywnych zarządców.

 

I daj spokój z tymi linkami, bo chyba nie o to tutaj chodzi.

 

Ciekaw jestem po prostu, czy naprawdę ktoś dostał zakaz za skandowanie czegoś na trybunach Legii czy tylko gdzieś tak usłyszałeś i roznosisz plotki.

Odnośnik do komentarza

Skoro kibice to bandyci, to w jaki sposób dogadywali się z poprzednimi zarządami, co?

 

Zawsze byli bandytami, często (to już nie zawsze) działającymi na szkodę klubu, tylko im ustępowano. A o fakcie bandytyzmu świadczy demolka Starówki, demolka Wilna, zadyma w Danii i kilka innych sytuacji (w tym ta z Wejchertem), na każdą pewnie masz jakąś ciekawą opowieść ale fakty są faktami - ci kibice zaszkodzili klubowi karami finansowymi, wykluczeniem z pucharów i skandalem (w Danii ponoć przez ich pokaz racowy poparzonych zostało kilku małoletnich kibiców Brondby).

 

Grabek - odnośnie dilerów z Żylety - takie informacje pojawiły się ostatnio o organizacji kibiców Lecha, to też spisek? Media piszą o tym co znajdą, a w świętość każdego kibica który tam się pojawił chyba nie wierzysz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...