Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

1 i 5 są moim zdaniem skomplikowane w sam raz. Przecież poprzeczne pasy w naszych barwach na wszystkich trybunach wyglądałyby jak z wiejskich dożynek ;) Na jednej z trybun napis LEGIA. Niczego więcej się nie spodziewałem i nie oczekuję :)

 

Muszę sobie to zapamiętać i wykorzystać, kiedy NS zrobią pierwszą oprawę po zakończeniu konfliktu z ITI w 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
Choćby bardziej skomplikowany układ w barwach klubowych: link, link

 

Link nr. 1 - masakra :/

Link nr. 2 - w przypadku dwóch barw ok. W przpadku trzech byłoby już zbyt pstrokato.

 

Za malo czerwieni, przydalaby sie trybuny w pionowych barwach czerwnony-bialy-zielony.

 

Jak dla mnie to byłoby straszne. Niby nasze, polskie ale do stadionu nie pasujące. Pstrokacizna.

Odnośnik do komentarza

Fatalny mecz w wykonaniu legionistów. Oglądając to spotkanie, kibic z zagranicy nigdy nie stwierdziłby, że walczą dwie najlepsze (na tamtą chwilę) drużyny w naszym kraju. Więcej słów nie trzeba - powtórzę jedynie to co napisałem w Livescorze: Chinyama to jest prymitywny napastnik, który potrafi wykorzystywać jedynie swoją siłę i szybkość - zero techniki, zero koordynacji, zero zmysłu taktycznego.

Odnośnik do komentarza
W kontekście dobrej dyspozycji Ariela Borysiuka wydaje się, że nie. Aczkolwiek Tomek, jako doświadczony zawodnik, mógłby się okazać niezbędny w końcówce sezonu.

ale zwróć uwagę, że Jarza mógłby grać na prawej obronie, gdzie w razie urazu Rzeźniczaka zostajemy z nikim. Chyba, że wstawimy tam Komorowskiego (tak jak ostatnio w meczu z Wisłą), gdzie, muszę powiedzieć, spisywał się przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Jarzębowski będzie pauzował do września. :|

"Pech znowu powrócił. Dwa lata w Bełchatowie grałem bez praktycznie żadnego urazu. Spełniłem swoje marzenia, wróciłem do klubu, w którym się wychowałem. I znowu muszę pauzować" - mówi pomocnik Legii.

 

W kontrakcie jest zapis, że Legia może jednostronnie rozwiązać umowę w przypadku kontuzji więzadeł, ale:

"Rozmawiałem już z dyrektorem sportowym Mirosławem Trzeciakiem. Zapewnił mnie, iż klub nie zamierza korzystać z tego punktu umowy" - mówi Jarzębowski.

Dwa lata w Bełchatowie bez większych urazów, a wrócił do nas i znów kontuzja goni kontuzję :roll: Coś tu jest nie tak. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś oceni pracę Szula i sztabu lekarskiego, bo coś tam trzeba zmienić. Nieudolny Trzeciak i bezjajowy Miklas też powinni zostać sprawiedliwie osądzeni...

Odnośnik do komentarza
Coś tu jest nie tak. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś oceni pracę Szula i sztabu lekarskiego, bo coś tam trzeba zmienić.

 

Od kiedy Szul trafił do Legii w zespole jest mnóstwo kontuzji, dotego przygotowanie kondycyjne jest fatalne - pierwsze mecze każdej rundy legioniści odstają fizycznie od przeciwników! A i w trakcie sezonu pod tym względem jest nielepiej. Wystarczy zobaczyć jak szybko męczy się Borysiuk, Rybus czy cała reszta. Mam nadzieję, że praca tego pana zakończy się jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...