Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

 

A kontraktuje gościa, który od roku nic nie gra. Widać, że co do transferów do klubu to niczego się nie uczą.

 

Oj, Goulon jak przechodził do Zawiszy nie grał dłużej, a zjada większość ligowych pomocników na śniadanie ;)

 

No i chcesz opierać politykę transferową na takich strzałach? Ja nie wiem jak gra ten Brazylijczyk, ale daje głowę, że oni też nie. To jest kompletny strzał - gość od tak długiego czasu nie gra, iż ciężko zweryfikować co potrafi. Jak dla mnie pokazuje to tragiczność działu skautingu. Jeśli oni sobie oglądają graczy, na których ich później nie stać to coś jest nie tak (skoro później biorą kogoś podrzuconego przez menago). W dodatku przy takim budżecie czas pomyśleć o transferach za kilkaset tysięcy euro, a nie ciągle wyjmować drobne ze skarpety. Transfery tego typu z reguły kończą się fiaskiem.

Odnośnik do komentarza

Zieliński? Wolski? Przecież ani jeden, ani drugi na wypożyczenie wracać nie chcą. Wolski sam może być teraz dętką taką jak Guillerme. Skauting to inna półka - w naszym kraju prócz okręgu Polski go nie ma. Nie ma w klubie polskim skautingu. A nawet jak się ogląda zawodników to później może się skończyć tak jak z Golikiem, Handziciem, Antoloviciem czy Mazengą. Przy budżecie ponad 100 mln złotych Legię stać na transfery za kilkaset tysięcy euro - prawda. Kto powiedział, że to jedyny zawodnik który zasili Ł3? Leśny mówił o kolejnych 2, a mówi się o typach Berga, których sam skautował w Norwich. I nie zgodzę się, że wolne transfery kończą się fiaskiem. Wypożyczenie Guillerme dużo Legii nie kosztuje, a ryzyko jest małe.

Edytowane przez SzKoDi
Odnośnik do komentarza

Mezenga chyba jest właśnie przykładem gościa, którego nikt nigdzie nie oglądał. Antolovicia chyba też mało co widzieli.

 

Ja nie powiedziałem, że wszystkie wolne transfery kończą się fiaskiem - ale wolne transfery gości, których nigdy się nie widziało, a polecił ich menago tak - z reguły kończą się fiaskiem. Czy Guilherme nic Legii nie kosztuje to bym się sprzeczał. Po pierwsze jeśli jest ogórkiem to będzie blokował miejsce w składzie, bo przecież nie kupią teraz kolejnego piłkarza na tą pozycję - a to już jest dla mnie koszt. Za to jeśli jest dobrym graczem to pewnie skończy się tak, że po wypożyczeniu odejdzie.

 

Nie chodzi mi nawet konkretnie o tego gracza tylko o ogólną politykę transferową. Leśny toczy podjarkę współpracą z Flu - dostaje ogórki, jarał się świetnie pracującym skautingiem i Żewłakowem jeżdżącym na mecze - biorą gościa, którego nigdy nie widzieli w grze. Rozczarowuje mnie zwłaszcza Żewłakow, który foruje kandydatury starych kumpli jak Bravo, czy Klukowski, ciągle przesiaduje na trybunach Legii (gdzie powinien być w zdecydowanie innym miejscu) i ogólnie zachowuje się jakby był dyrektorem sportowym, którym nie jest.

Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Janczyk poprosil Legie o mozliwosc treningu i powrotu na sportowy tryb zycia bo ma 10 kg nadwagi. Od wczoraj w Legiii zawodnicy maja testy fizyczne, ktore robia rowniez I Janczykowi. Trenuje z rrezerwami i nawet gdyby ekstremalnie okazalo sie, ze dolaczy na pol roku to tylko do Legii II. Co w tym koompromitujacego? Bylyy zawodnik prosi o pomoc w powrocie do profesjonalnej pilki I Legia ma sie wyprzec dupskiem? Czego? W swiatowej pilce to normalne. Boruc prosil o treningi z Dowhaniem, Beckham z Arsenalem :x

Odnośnik do komentarza

Alez oczywiscie, ze chodzi. Po pierwsze oni go nie wzieli bo sam przyszedl I poprosil o pomoc, po drugie nie ma z nami zadnego kontraktu, po trzecie chlopak I tak trenuje z rezerwami wiec o co Ci tak bardzo kaman? Kompromitacj to jest jak np Smuda zrzuca Stolarskiego do Wisly II lub Lech Bereszynskiego trylko dlatego, ze za pol roku odchodzi z klubu gdzie indziej. Bardziej niz o gre w rezerwach "murzyna" zalezy mi o tym by transferowa saga z Dudą sie zakończyła. Podobno Słowacy odrzucili drugą ofertę za 270k euro.

Odnośnik do komentarza

A jak ja przyjdę i poproszę o pomoc to mają mnie brać? Gość ma kilkanaście kg nadwagi, od 2012 roku nie zagrał meczu, a z poważnej gry wypadł jeszcze wcześniej. Do tego można usłyszeć, że jeszcze za kołnierz nie wylewa. Serio poważne kluby sobie reperują takich gości? Przykład Beckhama czy Boruca jest o tyle nie trafiony, że kluby im zrobiły grzeczność i pozwoliły trenować tydzień-miesiąc, a nie pół roku licząc, że się go przejmie.

 

Co do Dudy - ciężko coś o nim mówić. Raczej nie szykują go do 1 składu.

Odnośnik do komentarza

A jak ja przyjdę i poproszę o pomoc to mają mnie brać? Gość ma kilkanaście kg nadwagi, od 2012 roku nie zagrał meczu, a z poważnej gry wypadł jeszcze wcześniej. Do tego można usłyszeć, że jeszcze za kołnierz nie wylewa. Serio poważne kluby sobie reperują takich gości? Przykład Beckhama czy Boruca jest o tyle nie trafiony, że kluby im zrobiły grzeczność i pozwoliły trenować tydzień-miesiąc, a nie pół roku licząc, że się go przejmie.

 

Co do Dudy - ciężko coś o nim mówić. Raczej nie szykują go do 1 składu.

:picard:

A kim Ty jestes dla Legii, zeby mieli Ci pomagac?

Janczyk jest wychowankiem klubu, cos dla niego zrobil (przede wszystkim poteznie zasilil kase klubu), wiec teraz, kiedy jest w kiepskiej sytuacji, to nalezy cieszyc sie, ze ktos ma ludzkie odruchy i chce facetowi pomoc. Moze i przez wlasna glupote sie zaniedbal, ale widac, ze szuka pomocy i bardzo dobrze, ze ja otrzymal.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ta, ludzkie odruchy. Myślisz, że się zgodzili, bo ich serduszko zabolało nad sytuacją Janczyka? Oni nawinie wierzą, że z niego coś może jeszcze być.

ufajcie kacprowi, on już dawno przejrzał plany siedzące w głowach działaczy
Kacpergawlo = naczelny ekspert CMF od wszystkiego.
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej sie z tym zgadzam. Chlopak ma 26 lat, gralem z nim nawet kilka razy w pilke ;) Zreszta tak powinien sie zachowywac profesjonalny klub. Zawodnik dal cos druzynie, dodatkowo zainkasowalismy za niego megabaksy to I trzeba mu pomoc w trudnej chwili. Moze to bedzie dla niego przelomowy moment I przestanie pic I wroci na dobra droge?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...