Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda na transfer do Turcji? Dokąd niby?

 

Nie wiem ;) W mediach podają, że jest zainteresowanie tamtejszych klubów. Dlatego jeżeli pojawi się oferta, to bym ją rozważył.

 

Ostatnio uzupełniałem w edytorze występy zawodników Legii za sezon 10/11. Aż żal patrzeć na ilośc spotkań rozegranych przez Dixiego :/

Odnośnik do komentarza

Miklas wspominał coś o chęci sprowadzenia bramkarza niemniej doświadczonego niż Żewłakow. Pojawiła się plotka, że mają na oku Łukasza Załuskę. Ostatni rok przesiedział głównie na ławce, ale wcześniej jak dostał szansę w Dundee to prezentował się całkiem nieźle.

Niezły bramkach i do tego kibic Legii :)

 

Drukarz Warszawa kolejnym partnerem Legii.

Odnośnik do komentarza
Bogusławski za 100 tys. złotych do Legii

 

Legia dogadała się z 18-letnim pomocnikiem Jagiellonii w sprawie gry przy Łazienkowskiej. Łukasz Bogusławski będzie w przyszłym roku występował w zespole Legii w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Za piłkarza trzeba będzie zapłacić 100 tysięcy złotych. "Sam zawodnik zwrócił się do Legii z chęcią zmiany barw. Poinformowaliśmy ten klub o wysokości ekwiwalentu za wyszkolenie i czekamy na odpowiedź" - mówi Gazecie Agnieszka Syczewska z zarządu Jagiellonii.

 

"Nie wiem, co się porobiło z tym chłopcem. Dawno ze mną nie trenował, bardziej z Młodą Ekstraklasą lub pierwszą drużyną Jagiellonii. Nie wiem, dlaczego ostatnio tak mało grał w ME? Jak go podsunąłem do reprezentacji, to trener dzwonił, by podziękować i prosił, by mu dawać więcej takich zawodników" - mówi Gazecie trener Ryszard Karalus, który sześć lat temu ściągnął Bogusławskiego z Grajewa do MOSP-u.

 

Bogusławski jest wychowankiem MOSiR-u Grajewo. Od sezonu 2009/10 trenował z Jagiellonią. W minionym sezonie zagrał tylko 12 meczów w Młodej Ekstraklasie. Grał również w meczach juniorów starszych Jagiellonii.

 

Legia pozyskała także o rok młodszego (rocznik 1994) Dawida Świerka z II-ligowego Rakowa Częstochowa. W minionym sezonie 17-letni pomocnik zagrał 18 spotkań (większość jako rezerwowy) w barwach Rakowa i zdobył dwie bramki.

 

Źródło

 

Fajnie, że coraz więcej młodych graczy pcha się do Legii ;)

Odnośnik do komentarza
Bogusławski za 100 tys. złotych do Legii

 

Legia dogadała się z 18-letnim pomocnikiem Jagiellonii w sprawie gry przy Łazienkowskiej. Łukasz Bogusławski będzie w przyszłym roku występował w zespole Legii w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Za piłkarza trzeba będzie zapłacić 100 tysięcy złotych. "Sam zawodnik zwrócił się do Legii z chęcią zmiany barw. Poinformowaliśmy ten klub o wysokości ekwiwalentu za wyszkolenie i czekamy na odpowiedź" - mówi Gazecie Agnieszka Syczewska z zarządu Jagiellonii.

 

"Nie wiem, co się porobiło z tym chłopcem. Dawno ze mną nie trenował, bardziej z Młodą Ekstraklasą lub pierwszą drużyną Jagiellonii. Nie wiem, dlaczego ostatnio tak mało grał w ME? Jak go podsunąłem do reprezentacji, to trener dzwonił, by podziękować i prosił, by mu dawać więcej takich zawodników" - mówi Gazecie trener Ryszard Karalus, który sześć lat temu ściągnął Bogusławskiego z Grajewa do MOSP-u.

 

Bogusławski jest wychowankiem MOSiR-u Grajewo. Od sezonu 2009/10 trenował z Jagiellonią. W minionym sezonie zagrał tylko 12 meczów w Młodej Ekstraklasie. Grał również w meczach juniorów starszych Jagiellonii.

 

Legia pozyskała także o rok młodszego (rocznik 1994) Dawida Świerka z II-ligowego Rakowa Częstochowa. W minionym sezonie 17-letni pomocnik zagrał 18 spotkań (większość jako rezerwowy) w barwach Rakowa i zdobył dwie bramki.

 

Źródło

 

Fajnie, że coraz więcej młodych graczy pcha się do Legii ;)

 

Oby tylko nie zostali potraktowani jak Robert Lewandowski.

Odnośnik do komentarza

Oby tylko nie zostali potraktowani jak Robert Lewandowski.

 

CHYBA już takiego błędu nie popełnią :/ W podobnej sytuacji (jak kiedyś Lewy) znalazł się Michał Efir i pomimo bardzo poważnej kontuzji Legia przedłużyła z Nim kontrakt. Akademią Piłkarską zarządzają teraz naprawdę ogarnięci ludzie z Jackiem Mazurkiem na czele.

 

I news z ostatniej chwili:

 

Młodzież: Jagiellonia 1-3 Legia 94

 

W pierwszym pojedynku w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski juniorów młodszych Młode Wilki pokonały 3-1 Jagiellonię. Po 45 minutach był remis 1-1, ale od pierwszych minut legioniści prezentowali się z lepszej strony, a przewaga zaowocowała golem Łukasza Turzynieckiego. Niestety, moment dekoncentracji w doliczonym czasie pierwszej połowy został wykorzystany przez gospodarzy, którzy zdobyli gola wyrównującego. Po przerwie wynik ustalił dwoma celnymi uderzeniami Jakub Arak z rocznika '95.

 

Żródło

 

Brawo! :]

Odnośnik do komentarza

Zaglądajcie dziś regularnie na legia.com. :]

Juz Cie kiedys prosilem - jesli nie masz konkretnej rzeczy do przekazania to nie pisz postow w stylu wiem, ale nie powiem albo takich jak powyzszy.

 

Kazdy kolejny skieruje do kosza, a Ty dostaniesz warna - naprawde nie potrzebujemy tu marketingu... i jak Cie lubie tak mnie takie posty wkurzaja.

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to, ze tak:

 

http://legia.com/www/index.php?akt=23230

 

W środę kontrakt z Legią podpisał serbski napastnik – Danijel Ljuboja. Piłkarz związał się z warszawskim Klubem roczną umową.

 

Niby fajnie - niestety mam obawy, ze trafimy na kolejnego napastnika ktory kiedys gdzies tam strzelal bramki i gral w fajnych klubach, ale i tak go nasza taktyka skaze na niebyt... Obaczymy.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to będzie. Gdyby to było rok wcześniej to cieszyłbym się z bardzo ciekawego transferu. Ale ostatni sezon w wykonaniu nowych nabytków Legii pokazał, że z oceną trzeba poczekać aż zaczną się mecze o stawkę.

Jesli o napastnikow chodzi to ja mam wrazenie, ze przy graniu Skorzy jednym napadziorem kazdy przepadnie, a do tego zaden nie dostanie sensownej szansy na pokazanie sie.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to będzie. Gdyby to było rok wcześniej to cieszyłbym się z bardzo ciekawego transferu. Ale ostatni sezon w wykonaniu nowych nabytków Legii pokazał, że z oceną trzeba poczekać aż zaczną się mecze o stawkę.

Rok temu, po dobrym sezonie w Ligue 1 to on byłby absolutnie poza zasięgiem Legii.

 

Ciekawy transfer. Ostatni rok zupełnie nieudany (kontuzja?), ale może się jeszcze odbudować. Rozumiem że przyszedł jako wolny agent? Ciekawe ile dostał za podpis i ile ma zarabiać.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak to będzie. Gdyby to było rok wcześniej to cieszyłbym się z bardzo ciekawego transferu. Ale ostatni sezon w wykonaniu nowych nabytków Legii pokazał, że z oceną trzeba poczekać aż zaczną się mecze o stawkę.

Rok temu, po dobrym sezonie w Ligue 1 to on byłby absolutnie poza zasięgiem Legii.

Tu nie chodzi o to czy byłby w zasięgu czy nie, tylko o zeszłoroczne transfery Legii. Rok temu w ciemno bym strzelał że zawodnik o takim nazwisku musi być gwiazdą Legii. Teraz to spokojnie czekam na początek sezonu i dopiero wtedy przyjdzie czas na weryfikacje transferów.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę krakać, ale czuję że Ljuboja będzie kolejnym niewypałem. Jego nazwisko było głośne, ale kilka lat temu.

Mam wrażenie, że Polska staje się krajem do którego można przyjechać dorobić do emerytury. Kasa spora i pewna. Blisko do domu, państwo jest w UE. Żyć nie umierać.

Oczywiście chciałbym się mylić. Dobrze jakby polskie przeszły chociaż jedną rundę w europejskich pucharach.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że Polska staje się krajem do którego można przyjechać dorobić do emerytury. Kasa spora i pewna. Blisko do domu, państwo jest w UE. Żyć nie umierać.

 

A nawet jeśli, to jest to coś bardzo złego :-k? Taki zakup to sygnal dla wielu graczy, ze Ekstraklasa nie jest AŻ takim zadupiem jakim się wydaje. Wreszcie zaczynają ganiać po boiskach piłkarze, którzy grali w niezłych zachodnich klubach, na pewno w jakiś sposób wzrasta prestiż ligi.

 

A przykład Jaliensa pokazuje, że nie każdy znany piłkarz musi tutaj automatycznie odwalać fuszerke (choć na kolana nie rzucił, ale to inna historia).

Odnośnik do komentarza

Wiem że to temat o Legii, ale tak fajny, techniczny obrońca jak Jaliens to skarb. Jeżeli porównamy jego wyprowadzenie piłki do tego co robił Bunoza albo większość drewnianych stoperów Ekstraklasy to są dwa, różne poziomy. Podobnie grał na początku sezonu Bruno Pinheiro. Nie wiem czemu kibice Wisły tak na niego najeżdzają.

 

Ljuboja i Żewłakow w takim razie dołączają do grona tych najlepiej zarabiających piłkarzy ligi, razem z Murawskim, Jaliensem, Arboledą i Smolarkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...