Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, trochę. Raczej słabo.

 

To mamy remis. Z waszej strony też szału nie bylo. Zabrakło ostrego pierdolnięcia. Jak na tylu ludzi to jednak przeciętnie.

A i ciężko było zrozumieć o czym Żyleta śpiewa. Brak zgrania? Słaba akustyka? Nie wiem o co chodziło.

Dobrze było słychać tylko te sektory obok nas.

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrażeniem dośrodkowań Rzeźniczaka, jak widać ten element można wyćwiczyć. Czasami w naszej lidze skrzydłowym uda się jedno dośrodkowanie na mecz. Rzeźnik mógł zaliczyć 3 asysty. Praktycznie każda piłka na linię 5 metra i na odpowiedniej wysokości. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej jestem pod wrażeniem gry Hubika, szczególnie tyłem do bramki. Nie widziałem tak świetnie ustawiającego się napastnika w naszej lidze. Potrafił oszukać trzech obrońców Polonii i dojść do lecącej wysoko piłki. Kapitalnie to robi.

Ale rzeczywiście trzeba przyznać, że Rzeźniczak bardzo poprawił dośrodkowania. Podczas wywiadu na obozie zimowym mówił, że jest doświadczony i chce być wiodącą postacią na boisku i póki co wygląda to obiecująco. Całą drużyna zagrała świetnie w defensywie. ~80 odbiorów piłki :respekt: Vrdoljak trzymał środek pola, a i obrońcy zaliczyli po 10-12 odbiorów. Wreszcie to jakoś wyglądało!

 

No i Żyleta prawdopodobnie zamknięta na Śląsk. Brawo :doh!: Za rzucanie racami i pukawkami na murawe to sami powinni wymierzyc sprawiedliwosc...

Ciekawe co zrobią z karnetowcami jeśli KL podtrzyma decyzję :-k Pewnie przeniosą ich na południową trybune.

 

Komunikat Komisji Ligi dot. zajść podczas meczu Legia Warszawa - Polonia Warszawa

 

Komisja Ligi zastosowała środek zapobiegawczy wobec klubu Legia Warszawa.

 

W związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców Legii Warszawa podczas meczu 17. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Polonia Warszawa (masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowym na boisko, zadymienie obiektu, co spowodowało konieczność przerwania zawodów) Komisja Ligi zastosowała środek zapobiegawczy wobec klubu Legia Warszawa w postaci zakazu rozgrywania zawodów o mistrzostw Ekstraklasy z udziałem publiczności na części stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie tj. na całej trybunie północnej.

 

Środek zapobiegawczy obowiązuje do czasu podjęcia przez Komisję Ligi decyzji w sprawie. Najbliższe posiedzenie Komisji Ligi wyznaczono na 10 marca 2011 roku.

Odnośnik do komentarza

Oho...

 

http://legionisci.com/news/41756_Zyleta_zamknieta_na_meczu_ze_Slaskiem_Decyzja_w_czwartek.html

 

To bedzie doping na Slasku :kekeke: Jak dla mnie kara zbyt drastyczna i bezsensowna jesli zostanie zastosowana.

 

Rzucanie rac na murawę było skrajnym idiotyzmem. Gdyby zostały na trybunach pewnie takich pomysłów na kary by nie było. Ładnie to wyglądało, ale czy warto było je odpalać? Z drugiej strony to były derby :D .

Swoja drogą ciekawe jak przy tak mocno trzepiacej ochronie race i petardy zostały wniesione na boisko ;). Nas ochrona niemal rozbierała. Przed stadionem piździło jak cholera, a ci kazali mi się rozebrać do koszulki.

Odnośnik do komentarza

No Hubnik, też najwyższa półka jak na naszą ligę. Jest cały czas w ruchu, jak nie z lewej to z prawej. Wygrywa pojedynki i jest bardzo szybki na pierwszych metrach. I co najważniejsze skuteczny :)

 

Trzeba zauważyć też, że Mierzejewski na początku przynajmniej dwa razy został bardzo ostro potraktowany i gdyby sędzia od początku rozdawał żółtka mecz mógł się inaczej potoczyć.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, trochę. Raczej słabo.

 

To mamy remis. Z waszej strony też szału nie bylo. Zabrakło ostrego pierdolnięcia. Jak na tylu ludzi to jednak przeciętnie.

A i ciężko było zrozumieć o czym Żyleta śpiewa. Brak zgrania? Słaba akustyka? Nie wiem o co chodziło.

Dobrze było słychać tylko te sektory obok nas.

Zauwazylem, ze Zylete w rejonie sektora gosci i ogolnie na przeciwleglej trybunie slychac bardzo, bardzo przecietnie - zupelnie inne wrazenia sa mniej wiecej na srodku stadionu.

 

Co do przenoszenia kibicow na inne miejsca to obawiam sie, ze moze zabraknac miejsca - bedzie cyrk.

Odnośnik do komentarza

Za legia.com:

 

Koncert Wolskiego przy Konwiktorskiej

 

Młoda Legia rozromiła Młodą Polonię Warszawa 4:0. Bohaterem meczu został Rafał Wolski, który strzelił trzy gole. Autorem czwartego, samobójczego gola jest Tomasz Wełna.

 

Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze z Łazienkowskiej. W szóstej minucie podopieczni Dariusza Banasika wywalczyli rzut karny, jednak Wojciech Lisowski fatalnie przestrzelił nad poprzeczką. W kolejnych minutach do głosu doszli gospodarze. „Czarne Koszule” przeprowadzały ataki, jednak w ciągu kilku chwil legioniści strzelili dwa gole. Michał Gliwa dwukrotnie skapitulował po uderzeniach Rafała Wolskiego.

 

Bramki „podcięły skrzydła” polonistom, którzy oddali inicjatywę Legii. Wraz z upływem czasu dobre okazje do podwyższenia rezultatu zmarnował Wojciech Lisowski. 19-letni obrońca dwukrotnie minimalnie spudłował. W drużynie Polonii najbliżej zdobycia bramki był Tomasz Brzyski, jednak jego uderzenie znakomicie obronił Jakub Szumski

 

W drużynie Legii w pierwszej połowie na boisku zaprezentował się Dickson Choto. „Dixi” prezentował się dobrze i rozbijał ataki gospodarzy.

 

Po przerwie legioniści dorzucili dwie bramki.

 

Młoda Polonia - Młoda Legia 0:4 (0:2)

gol: Wolski 14', 17', 48', Wełna 74' (sam.)

 

Młoda Polonia: Gliwa - Maleszczyk (45' Wszołek), Zembrowski, Wełna, Brzyski - Pazio, Rusak Michalski, Rikić - Teodorczyk, Olszar

 

Młoda Legia: Jakub Szumski - Marcin Bochenek, Dejan Kelhar, Dickson Choto, Wojciech Lisowski - Kacper Starek, Daniel Łukasik, Michał Kopczyński, Michał Żyro - Takesure Chinyama, Rafał Wolski

 

 

Wczoraj pisałem, że Wolski jest najlepszym graczem MESA. Dzisiaj potwierdził to :D Hattrick młodego pomocnika w małych derbach Warszawy.

 

Edit:

 

Imponująco wygląda bilans bramkowy podopiecznych Dariusza Banasika:

 

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5045.html

Odnośnik do komentarza
Komisja Ligi ukarała klub Legia Warszawa

 

W związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców Legii Warszawa podczas meczu 17. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Polonia Warszawa (masowe użycie środków pirotechnicznych, rzucanie rac oraz petard hukowym na boisko, zadymienie obiektu, co spowodowało konieczność przerwania zawodów) Komisja Ligi postanowiła zamknąć na jeden mecz Ekstraklasy Trybunę Północną stadionu Legii Warszawa oraz nałożyć na ten klub karę finansową w wysokości piętnastu tysięcy złotych.

Decyzja w części dotyczącej zamknięcia Trybuny Północnej posiada rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Ekstraklasa SA

Strata dla klubu ~300-400 tys :| Czegoś takiego jeszcze nie było.

za to samo w Poznaniu dostał 15 tys :lol: Chyba od takiej komisji warto oczekiwać sprawiedliwych osądów. Skoro wcześniej były takie kary to skąd teraz zamknięcie całej trybuny? :|

 

Uprzedzam głosy. Całe to przedstawienie było bezsensowne. Petardy i race na murawie skandaliczne.

Odnośnik do komentarza

Strata dla klubu ~300-400 tys :| Czegoś takiego jeszcze nie było.

za to samo w Poznaniu dostał 15 tys :lol: Chyba od takiej komisji warto oczekiwać sprawiedliwych osądów. Skoro wcześniej były takie kary to skąd teraz zamknięcie całej trybuny? :|

Powielasz bzdury wymyślone przez rzecznika Legii. Jak to nie było wcześniej przypadków zamykania trybun? Ja pamiętam takie przypadki choćby na Wiśle, to nic nowego w naszych realiach.

Odnośnik do komentarza

no i jakby nie patrzeć, kary są identyczne: 15 tys. + brak wyjazdu/zamknięcie trybuny

 

i te Twoje 300-400k są mocno naciągane, bo domyślam się, że większość z tej trybuny to karnetowicze

A karnetowiczów trzeba gdzieś posadzić, więc dochody z tych miejsc idą do piachu :>

Odnośnik do komentarza

wedle mojej subiektywnej opinii kibole Legii zrobili znacznie większą wiochę, niż ci z Widzewa

mógłbyś rozwinąć?

 

Strata dla klubu ~300-400 tys :| Czegoś takiego jeszcze nie było.

za to samo w Poznaniu dostał 15 tys :lol: Chyba od takiej komisji warto oczekiwać sprawiedliwych osądów. Skoro wcześniej były takie kary to skąd teraz zamknięcie całej trybuny? :|

Powielasz bzdury wymyślone przez rzecznika Legii. Jak to nie było wcześniej przypadków zamykania trybun? Ja pamiętam takie przypadki choćby na Wiśle, to nic nowego w naszych realiach.

Tylko na Wisle poleciał scyzoryk/noz. Wiem, co to za różnica...

 

no i jakby nie patrzeć, kary są identyczne: 15 tys. + brak wyjazdu/zamknięcie trybuny

 

i te Twoje 300-400k są mocno naciągane, bo domyślam się, że większość z tej trybuny to karnetowicze

3500 karnetów, 3500 pozostałych miejsc do sprzedania przed kazdym meczem. Do tego trzeba te 3500 karnetow posadzic na trybunie poludniowej (ze strata bo tam bilety po 55) Wykluczam posadzenie na rodzinnym...

No i dochodzi do tego kasa z okazji dnia meczowego. Niech połowa kupi cos za 10zł, uzbiera sie podana sumka.

Odnośnik do komentarza

@lotokot, a to nie będzie tak, że ci z tej trybuny tracą jeden mecz? przecież z "własnej winy"? a gdyby się uparli iść na mecz, to muszą kupić bilet (czyt. będzie zysk ;)), przynajmniej ja bym tak zrobił na miejscu zarządu - o ile to w ogóle możliwe

 

@2kl:

1. kiboli Legii było więcej niż Widzewa

2. byli na swoim stadionie

3. przerwali mecz w samej końcówce, co mogło wpłynąć na wynik (chociaż niekoniecznie na korzyść Legii, jak się później okazało)

Odnośnik do komentarza

Tylko na Wisle poleciał scyzoryk/noz. Wiem, co to za różnica...

Nie zamierzam się licytować, które przewinienie większe. Według mnie podobne dosyć (szczególnie że nikt nie widział rzucanego noża, dopiero gdy bramkarz go podniósł, zrobiła się afera, poza tym w jednym przypadku mamy jakiegoś jednego kretyna, a w drugim zorganizowaną grupę kibicowską, no i nie było trzeba wtedy przerywać meczu). Tak czy inaczej nie mów, że takich przypadków w Polsce nie było.

Odnośnik do komentarza

Kinas: Albo oddają pieniądze za mecz zgodnie z ceną biletu na tenże albo zapewniają inne miejsce na stadionie. I dlaczego z "własnej winy"? Ja się nie czuję winny za to co się stało, ja tylko tam stałem i krzyczałem :) Odpowiedzialność zbiorowa chyba nie jest najlepszym wyjściem w tym wypadku, po coś tam przecież są te kamery i karty kibica.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...