Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co Wam przeszkadza ten protest? Przecież każdy może wyrażać własne przekonania. Słuszne czy nie ale to indywidualna sprawa. Jak ktoś ma za dużo wolnego czasu to niech stoi pod ratuszem i głosi swoje "racje" :)

 

Przypomnę, że część "kibiców" Legii protestowała nawet przeciwko budowie stadionu na Ł3. :_winkle: Dlatego wrzucanie wszystkich fanów (L) do jednego worka niezbyt mi się podoba. Np. ja uważam, że jeżeli miasto ma w kasie odpowiednie środki, to nowy stadion na K6 powinien powstać.

Odnośnik do komentarza

Widziałem tych "kibiców" Legii. Bydło i tyle.

Tak z ciekawości - czy chwalisz się swoim kolegom po czarnym szalu (np. tym z którymi jeździsz na wyjazdy), że wcześniej bywałeś na Żylecie wśród owego bydła?

 

Naprawdę Cavior jesteś takim hipokrytą czy się zgrywasz?Jak Wam miasto dało górę kasy na stadion to nie było marnotrawienie? Co Wam do stadionu Polonii? Małostkowość? Nienawiść? Prostactwo?Mentalność Kalego.

Jaka tam mentalność Kalego, jak hgw dawała walterom kasę na stadion to też były protesty :P

 

Chcemy nowoczesnego, kameralnego obiektu na 12-15 tysięcy ludzi - przynajmniej z takimi założeniami się spotkałem. A jeśli chodzi o frekwencję, to nowoczesny stadion ma naprawdę wielkie znaczenie. Najlepszy jest przykład Cracovii. Kiedy mecze rozgrywane były na Suchych Stawach frekwencja była około 3.000 głów - teraz z Arką 14.300 a z Ruchem 10.000, więc to świetnie ilustruję tę sytuację.

ale Ty przecież ponoć na stadion nie chodzisz, bo "bojkotujesz karty kibica"?

 

po za tym, na Legię ostatnio było 17k, na 31k daje to 54% wypełnienia, i to przy "efekcie nowego stadionu"na Polonię teraz chodzi ok. 5k, przy potencjalnym stadionie na 14k to ponad 35% wypełnienia, dodaj do tego "efekt nowego stadionu" no i efekt "braku starego stadionu" i procentowo może być wynik taki jak na Legii ostatnio

nie ma to jak wejść w dyskusję nie mając o niczym pojęcia

 

Ale na Polonię chodzą sami konfidenci, więc na pewno nie zapełnią tego stadionu! Taki jest niestety poziom tej dyskusji...

 

no cóż:

 

A mnie smieszy najpierw lobbowanie na policji, aby uniemozliwila kontrmanifestacje, a nastepnie kiedy odmowila tego, żądanie wzmocnienia sil porzadkowych i prosba o odprowadzenie na K6 po zakonczeniu :)

 

 

A co do tematu manifestacji/kontrmanifecj - ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje.

Odnośnik do komentarza

 

Chcemy nowoczesnego, kameralnego obiektu na 12-15 tysięcy ludzi - przynajmniej z takimi założeniami się spotkałem. A jeśli chodzi o frekwencję, to nowoczesny stadion ma naprawdę wielkie znaczenie. Najlepszy jest przykład Cracovii. Kiedy mecze rozgrywane były na Suchych Stawach frekwencja była około 3.000 głów - teraz z Arką 14.300 a z Ruchem 10.000, więc to świetnie ilustruję tę sytuację.

ale Ty przecież ponoć na stadion nie chodzisz, bo "bojkotujesz karty kibica"?

 

Niczego nie bojkotuję - poza tym karty kibica już nie są wymagane na wszystkie mecze. Nigdy nie byłem wielkim fanatykiem, o czym dobrze wiesz, i z czasem regularne chodzenie na Konwiktorską po prostu mi się w jakiś sposób znudziło. Ostatnio jednak byłem na Polonii Bytom, śledzę wyniki zespołu, sympatyzuję się z warszawską Polonią i dlatego napisałem chcemy.

Odnośnik do komentarza

Napiszcie coś więcej, co mówił Borek. :]

Mówił, że na dniach ma rozwiązać umowę z CSKA i jest już po słowie z Legia. Tylko nie wiem jak to się ma do tego co kiedyś wyczytałem. Mianowicie, że w tej chwili (do otwarcia okienka) nie można zatrudniać zawodników, którzy nie rozwiązali kontraktu z poprzednim klubem przed lipcem tego roku.

Chyba niczego nie przekręciłem :-k

Odnośnik do komentarza

 

Chcemy nowoczesnego, kameralnego obiektu na 12-15 tysięcy ludzi - przynajmniej z takimi założeniami się spotkałem. A jeśli chodzi o frekwencję, to nowoczesny stadion ma naprawdę wielkie znaczenie. Najlepszy jest przykład Cracovii. Kiedy mecze rozgrywane były na Suchych Stawach frekwencja była około 3.000 głów - teraz z Arką 14.300 a z Ruchem 10.000, więc to świetnie ilustruję tę sytuację.

ale Ty przecież ponoć na stadion nie chodzisz, bo "bojkotujesz karty kibica"?

 

Niczego nie bojkotuję - poza tym karty kibica już nie są wymagane na wszystkie mecze. Nigdy nie byłem wielkim fanatykiem, o czym dobrze wiesz, i z czasem regularne chodzenie na Konwiktorską po prostu mi się w jakiś sposób znudziło. Ostatnio jednak byłem na Polonii Bytom, śledzę wyniki zespołu, sympatyzuję się z warszawską Polonią i dlatego napisałem chcemy.

No i w ten sposób jesteś drugim fanem Polonii, którego znam, a który nie chodzi na mecze. To jaki jest w tym sens? Może jest Was więcej i dlatego na Polonii jest tak marna frekwencja? Może zamiast wywieszać śmieszne (nie oszukujmy się) fany o treści 'DUMA STOLICY' powinniście się ruszyć i pokazać, że Wasz klub jest niesłusznie obśmiewany przez resztę Warszawy?

Odnośnik do komentarza

No i w ten sposób jesteś drugim fanem Polonii, którego znam, a który nie chodzi na mecze. To jaki jest w tym sens? Może jest Was więcej i dlatego na Polonii jest tak marna frekwencja? Może zamiast wywieszać śmieszne (nie oszukujmy się) fany o treści 'DUMA STOLICY' powinniście się ruszyć i pokazać, że Wasz klub jest niesłusznie obśmiewany przez resztę Warszawy?

 

Ale SZU, ja nie wywieszam żadnych flag, więc nie mam z nimi nic wspólnego. Nie identyfikuję się ze środowiskiem kibicowskim - bo to, że raz na ruski rok pójdę do młyna i pokrzyczę, nie robi ze mnie prawdziwego kibica. To samo jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie - ni grzeje, ni ziębi mnie udowadnianie komukolwiek, że jesteśmy niesłusznie obśmiewani przez Legię, Wisłę czy Real Madryt. Mam to gdzieś. Ja w tym temacie napisałem tyle, ile uważam za prawdziwe patrząc na swoje obserwacje - nowoczesny stadion przyciągnąłby na Konwiktorską więcej fanów.

 

Z Polonią sympatyzuję tak, jak sympatyzuję z Realem Madryt czy Toulouse FC - cieszę się, kiedy osiągają dobre rezultaty.

Odnośnik do komentarza

Kolejna wygrana, kolejna eksplozja radości na sekundy przed końcem meczu, kolejny raz... przeciętna gra. Legia nie zaprezentowała się w tym spotkaniu z dobrej strony. Było bicie głową w mur i głupie straty piłki. Świetny występ Radovicia. Zupełnie nie rozumiem natomiast decyzji Skorży, który zdjął z boiska Vrdoljaka, bo uznał, że w środku boiska był on dzisiaj najgorszy. Co w takim razie powiedzieć o Borysiuku, którego każdy kontakt z piłką to strzał kilka metrów nad bramką, albo o Iwańskim, który widoczny był tylko dlatego, że jest wyznaczony do stałych fragmentów gry? Czeka nas naprawdę trudne spotkanie w sobotę, którego mocno się obawiam. Ewentualna wygrana zbliży nas do Jagiellonii na cztery punkty.

Odnośnik do komentarza

Za legia.com:

 

Janczyk chce trenować z Legią

 

We wtorek przy Łazienkowskiej 3 pojawił się Dawid Janczyk. Jak poinformował legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii Marek Jóźwiak zawodnik wyraził chęć trenowania z Legią. Zgodę wyraziły władze stołecznego klubu. Przeciwwskazań nie ma również trener Maciej Skorża.

 

Link: http://legia.com/www/index.php?akt=18668

 

Duet Janczyk - Kucharczyk? Może być ciekawie... :-k

 

P.S. Jak jeszcze dokupimy tego napadziora z Chile (Gabriel Vargas ?), to można Mezengę odesłać do Flamengo.

Odnośnik do komentarza

No i CSKA wyraziło zgodę na treningi Janczyka z Legią. Zobaczymy w jakiej jest formie, może dzięki tym treningom się odbuduje :-k Inną sprawą będzie jego kontrakt, jeśli uda mu się rozwiązać umowę z CSKA to i tak jego wymagania mogą być nieco wygórowane :-k Anyway, fajnie że jest szansa na pozyskanie Polaka w jakiś sposób związanego z klubem a nie kolejnego obcokrajowca.

Odnośnik do komentarza
Mouhamadou Fall nie zagra w Legii

 

Jak poinformował legia.com trener warszawskiej Legii - Maciej Skorża - zawodnikiem stołecznej drużyny nie zostanie Mouhamadou Fall.

 

Senegalczyk nie przekonał do swoich umiejętności sztabu szkoleniowego i zakończył swoje treningi z Legią. Środkowy obrońca był testowany przez warszawski zespół od miesiąca. W tym czasie wystąpił w spotkaniach z ADO Den Haag, Zniczem Pruszków oraz GLKS-em Nadarzyn.

 

Dziwna sprawa, podobno rozeszło się o kase. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że miał wielkie wymagania. Pewnie rozeszło się o pińcet złotych...

Cóż miesiąc testów w pizdu.

 

Urazy dopadły Vrdoljaka, Kiełbowicza i Komorowskiego. Mam nadzieję, że się wyleczą, bo kadra i tak strasznie wąska.

Odnośnik do komentarza

LEGIA - Jagiellonia 2-0

 

Skerla (sam) 44'

Rzeźniczak 90+4'

 

Legia wraca do walki o puchary! :war: Dobry mecz i zasłużone trzy punkty zdobyte z liderem Ekstraklasy. Ogólnie cały zespół spisał się bardzo dobrze :D

Jedynie przydałoby się więcej gry piłką, bo na zaangażowanie naszych grajków nie można powiedzieć złego słowa.

 

Indywidualnie na pochwały zasłużyli: Borysiuk (z meczu na mecz coraz lepszy, te jego cross'y to klasa światowa), Radović (świetnie czuje się na pozycji ofensywnego pomocnika, znowu jest najlepszym dryblerem w lidze), Astiz (zagrał w obronie po "profesorsku"), Vrdoljak (zostawia serducho na boisku, najlepszy kapitan Legii od czasów Kucharskiego), Kiełbowicz (im starszy tym lepszy, świetne dośrodkowania ze stałych fragmentów) oraz Kucharczyk (świetnie się zastawia, walczy bez kompleksów).

Odnośnik do komentarza

Astiz! Przede wszystkim. Dzisiaj był bezbłędny - kiedy tylko spojrzałem na boisko, a Jagiellonia tworzyła akcję, Inaki po chwili ją zatrzymywał. A poza tym to jest po prostu Inaki - przesympatyczny człowiek. Poza tym Ivica, który już mocno identyfikuje się z Legią. Radović, który jest dobrym duchem naszej drużyny. Ogólnie jest doskonale - w piątek mecz z Wisłą i trzeba wykorzystać jej słabość (swoją drogą, to będzie mój "drugi", po Polonii wyjazd :]).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...