Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem gdzie o tym napisac wiec pisze tutaj , chcialem sie spytac czy u was w FMie tez sie tak dzieje , moim zdaniem jest to rzecz dziwna i nie wiem czy ja zle ustawiam zespol taktycznie czy po prostu ten fm juz tak ma , a wiec do rzeczy chodzi o to : prowadze np 3:0 do przerwy , w 1 akcji po przerwie bardzo czesto trace gola , potem drugiego i zazwyczaj w 90 minucie 3 badz 4 i przegrywam mecz , jest to strasznie irytujace probowalem juz zmieniac nastawienie na defensywne , ultradefensywne, grac 5 obroncami , grac na czas , niestety scenariusz powtarza sie czesto , druga sprawa to kiedy strzele bramke to bardzo czesto trace dwie trzy minuty pozniej gola :/ tez juz probowalem zmieniac ustawienia , nastawienie itp , ale dalej sie tak dzieje , i nie wiem czy tak po prostu jest czy ja cos robie zle , moze macie jakies pomysly zeby nie tracic tak bramek ? bo nerwicy sie mozna nabawic kiedy np w 5 kolejnych meczach traci sie bramke w 88-90 minucie , a w kilku meczach w sezonie prowadzi sie 3:0 do przerwy i mecz tylko remisuje badz przegrywam , poradzcie cos :>

Odnośnik do komentarza

denerwuje mnie bug w ktorym jezeli ejstes Polakiem to nigdzie nie przyjma cie do klubu z niemeickiej ligi np, jezeli ejstes irlandczykiem nie przyjma cie do angielskiej liogi. wystepuje u was taki bug? reputacje mam swiatowa poniewaz awansowalem do fazy grupowej LM ale nawet beniaminek 2 ligi niemeickiej odrzuca moje podanie :( wystepuje u was taki buug?

Odnośnik do komentarza
denerwuje mnie bug w ktorym jezeli ejstes Polakiem to nigdzie nie przyjma cie do klubu z niemeickiej ligi np, jezeli ejstes irlandczykiem nie przyjma cie do angielskiej liogi. wystepuje u was taki bug? reputacje mam swiatowa poniewaz awansowalem do fazy grupowej LM ale nawet beniaminek 2 ligi niemeickiej odrzuca moje podanie :( wystepuje u was taki buug?

 

kolego;

to nie jest bug- reputacja to nie wszystko- ja mając reputację krajową miałem odmowy w 3 ligach szkockich i angielskich a "łyknęła" mnie Aston Villa ;

cierpliwości;

wszystko w swoim czasie

Odnośnik do komentarza

trudno powiedzieć;

akurat ja prowadzę 3 klub-w tej grze i za pierwszym razem Sheff.Wed. przyjęło moja ofertę (akurat "spadli"do L1) a po 2 sezonach Aston Villa zaproponowała mi posadę- choć po drodze wiele mniejszych klubów odrzuciło;

może to być generowane losowo, a może małe kluby "boją się,że z klasą światową, będziesz miał wygórowane żądania finansowe" :keke:

Odnośnik do komentarza

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...4daba62bea.html

 

Jakim cudem Polska wyszła z grupy? Najpierw liczy się różnica bramek, potem strzelone bramki - oba te warunki Polska i Portugalia mają takie same - a potem wynik bezpośredniego pojedynku - Portugalia wygrała z Polską. Więc czemu Polska, a nie Portugalia jest na drugim miejsu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...