Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

http://img24.imageshack.us/img24/2632/manofu.jpg

 

Ktoś to wp.pl powinien zamknąć :lol: Wydaje mi sie, że inny mecz oglądałem ja, a inny redaktor WP, skoro twierdzi, że Man Utd wygrał na Old Trafford 3:1 z Liverpool'em i awansował do finału.

 

Swoją drogą, mecz mógł sie podobać. Man Utd ponownie w finale i to mnie cieszy. Szkoda, że wyleciał Fletcher, który w sumie miał szansę zagrać w Rzymie. Dobra decyzja Fergusona o zdjęciu Evry i Rooney'a, którym groziła pauza za żółte kartki. Przynajmniej w mocnym składzie zagramy w finale.

Odnośnik do komentarza

No to jeszcze cztery punkty w meczach z Wigan, Arsenalem i Stoke i Man Utd udowadnia wszystkim kto rządzi w Anglii.

Dzisiaj City nie miało nic do powiedzenia na Old Trafford, pomimo, że w pierwszym składzie zabrakło Ferdinanda, Carricka, Scholesa, Andersona i Rooneya. Van der Sar mógł przynieść ze sobą kocyk i urządzić sobie piknik, a to za sprawą świetnie dysponowanej obrony, z Vidiciem ma czele. Słabiej zagrali pomocnicy, z których wyróżnił się jedynie Ronaldo nieco fartownym golem z wolnego. Atak mimo wszystko na plus, Tevez obok Vidicia zasłużył na miano MoM, a Berbatov miał udział przy obu bramkach.

PS. Ronaldo chyba zafundował sobie dzis stylizację włosów suszarką marki "Ferguson" :]

Odnośnik do komentarza
Carlos Tevez ogłosił, że chce opuścić Manchester United i w przyszłym sezonie zasilić Liverpool FC. Władze "The Reds" już skontaktowały się z irańskim biznesmenem, Kią Joorabchianem, właścicielem karty zawodniczej argentyńskiego napastnika.

 

Wiadomości, że Tevez ma zamiar opuścić Old Trafford na korzyść klubu z Anfield Road podobno rozwścieczyły Alexa Fergusona. Menedżer "Czerwonych Diabłów" wyjątkowo niechętnie sprzedaje piłkarzy do Liverpoolu. Dwa lata temu Ferguson zablokował transfer Gabriela Heinze, który także chciał zasilić "The Reds".

 

Tevez już wcześniej ogłosił, że latem opuści Manchester i nie ma dla niego większego znaczenia, który klub w Anglii wzmocni.

 

Czyli nie dość, że jest brzydki, to jeszcze do tego niezbyt rozgarnięty :-)

Odnośnik do komentarza

@Lagren - Słaby żart.

Co do Teveza, zarówno michal85 jak i pescar mają rację. Z jednej strony jeśli zarząd United nie ma zamiaru go wykupić, to może zrobić, co chcę. To nie jest legenda, ba to nie jest nawet wychowanek United, więc nie będę miał do niego żadnych pretensji, nawet jeśli wybierze Liverpool. Inna sprawa, że psucie atmosfery w szatni, w takim momencie jest mocno nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...