Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Pogba nie jest wart tak dużych pieniędzy, nawet przy obecnym rynku, który jest zepsuty do granic możliwości. Nie sądzę, aby to był zawodnik wokół którego należałoby budować drużynę i opierać cała grę, zwyczajnie nie widzę Pogby w roli lidera. Zawodnik, który wyróżniał się jedynie we Włoszech, w klubie absolutnie dominującym rozgrywki krajowe. Najprawdopodobniej Juventus nie miałby problemu z podobnymi wynikami nawet bez Francuza. Oczywiście, dobrze to o nim świadczy, że potrafił wykorzystać warunki, które dała mu linia pomocy w Juve i też ciężko zaprzeczyć, że był tam bardzo ważną postacią, ale dla mnie znaczył mniej niż choćby Pirlo.

 

I mam jakieś uprzedzenie do takich lanserów jak Pogba, które nie jest poparte czymś racjonalnym (ot, takie przeczucie), ale jakby spojrzeć w ostatnią historię... to ile razy się zdarzyło, że gość z takim czymś na głowie wygrał cokolwiek jako niezaprzeczalny lider? ;) Przypomina mi się Vidal z Chile na CA, ktoś jeszcze?

 

 

 

ot takie gadanie jak to Zlatan rozwala szatnię, nigdzie nie potwierdzone, a przeczytane po raz n-ty

 

W Malmo udało mu się to w 100% :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Aha, czyli jak nie strzeli nawet 1/3 z tego, ale zagra 7 lat, będzie grał wyśmienicie, United będzie wygrywało Premier League i dorzuci do tego LM to rozumiem, że da mniej?

 

Daj Boże żeby tak było, że klub będzie zgarniał trofea. Podałem liczby CR, nie po to żeby Pogba im dorównał, bo na to na 100% nie ma szans. Uważam, że Pogba na swojej pozycji nie da tyle dobrego, ile CR zrobił na swojej w Realu. Jeśli Pogba będzie kończył sezon mając na koncie więcej niż 20 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, to będę zadowolony. Jak będzie przekraczał 25, to będzie w ogóle zajebiście :)

Odnośnik do komentarza

Uważam, że Pogba nie jest wart tak dużych pieniędzy, nawet przy obecnym rynku, który jest zepsuty do granic możliwości. Nie sądzę, aby to był zawodnik wokół którego należałoby budować drużynę i opierać cała grę, zwyczajnie nie widzę Pogby w roli lidera. Zawodnik, który wyróżniał się jedynie we Włoszech, w klubie absolutnie dominującym rozgrywki krajowe. Najprawdopodobniej Juventus nie miałby problemu z podobnymi wynikami nawet bez Francuza. Oczywiście, dobrze to o nim świadczy, że potrafił wykorzystać warunki, które dała mu linia pomocy w Juve i też ciężko zaprzeczyć, że był tam bardzo ważną postacią, ale dla mnie znaczył mniej niż choćby Pirlo.

 

I mam jakieś uprzedzenie do takich lanserów jak Pogba, które nie jest poparte czymś racjonalnym (ot, takie przeczucie), ale jakby spojrzeć w ostatnią historię... to ile razy się zdarzyło, że gość z takim czymś na głowie wygrał cokolwiek jako niezaprzeczalny lider? ;) Przypomina mi się Vidal z Chile na CA, ktoś jeszcze?

 

 

 

ot takie gadanie jak to Zlatan rozwala szatnię, nigdzie nie potwierdzone, a przeczytane po raz n-ty

 

W Malmo udało mu się to w 100% :P

 

Malmo, gdzie każdego zawodnika przerastał o lata świetlne, którym dał zarobić ogromną kasę i które go traktuje jak boga? Inne rzeczy musieliśmy czytać ;)

 

Fryzura mająca cokolwiek wspólnego ze skillami XD

 

A na szybko odnośnie fryzur - CR, debilny trójkąt Ronaldo z Brazylii, Neymar, Messi (można założyć, że coś wygra jeszcze, a każdy widział jego fryzurę), Beckham eksperymentujący z włosami co parę miesięcy...bla bla bla ;)

 

Co do znaczenia Pogby w Juve, nie wiem na ile był tam ważny i jak grali bez niego. Wpływ bez Pirlo był widoczny w tym sezonie, gdzie Pogba przejął rozgrywanie w drużynie i wywiązał się z tego w opinii wielu bardzo dobrze. Same asysty i bramki wyglądają bardzo dobrze, a nie tylko to się liczy.

 

 

 

Ok, juz czytam. A nie, jednak nie - najpierw musze ztobic miliard innych rzeczy :roll:

 

 

Na przykład zastanowić się zanim wypowiesz coś niecelnego nt. jakiegoś piłkarza :) ?

 

Aha, czyli jak nie strzeli nawet 1/3 z tego, ale zagra 7 lat, będzie grał wyśmienicie, United będzie wygrywało Premier League i dorzuci do tego LM to rozumiem, że da mniej?

 

Daj Boże żeby tak było, że klub będzie zgarniał trofea. Podałem liczby CR, nie po to żeby Pogba im dorównał, bo na to na 100% nie ma szans. Uważam, że Pogba na swojej pozycji nie da tyle dobrego, ile CR zrobił na swojej w Realu. Jeśli Pogba będzie kończył sezon mając na koncie więcej niż 20 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, to będę zadowolony. Jak będzie przekraczał 25, to będzie w ogóle zajebiście :)

 

 

Zidane, Iniesta, Xavi, Scholes, Lampard nie potrafili dać :P ? Pogba ma wszystko by dorównać ww piłkarzom, albo ich nawet przerosnąć ;) oczywiście, możesz uważać, że tak nie będzie, ale przy tym ile ma czasu na to, to dosyć ryzykowna teoria ;)

Odnośnik do komentarza

"najgorszy transfer w historii wszechświata" :lol: jeden z najbardziej ekscytujących prospektów ostatnich lat wokół którego drużynę można budować może i przez dekadę z, co warto wspomnieć w kontekście finansowym, gigantycznym potencjałem marketingowym :war:

 

Tylko czy nie można go było po po prostu wypożyczyć do tego Juventusu, zamiast oddawać za frajer, żeby potem odkupić za górę pieniędzy? :-k

 

Patrz: Morata :)

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego uważasz, że rynek jest zepsuty?

A jest normalny? Nawet taki Milik ktory przechodzi z przecietnego Ajaxu za 32mln to jest zbrodnia w bialy dzien.

 

No ale masz przecież napisane, że siła nabywcza pieniądza się zmienia, nie myśl kategoriami sprzed 15 lat. Kiedyś czizburger w maku kosztował 2 zł, a teraz 4!

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego uważasz, że rynek jest zepsuty?

A jest normalny? Nawet taki Milik ktory przechodzi z przecietnego Ajaxu za 32mln to jest zbrodnia w bialy dzien.

 

A co znaczy, że jest normalny? Kto inny Twoim zdaniem powinien wyznaczać cenę za piłkarza niż dwa kluby, sprzedający i kupujący?

Odnośnik do komentarza

 

"najgorszy transfer w historii wszechświata" :lol: jeden z najbardziej ekscytujących prospektów ostatnich lat wokół którego drużynę można budować może i przez dekadę z, co warto wspomnieć w kontekście finansowym, gigantycznym potencjałem marketingowym :war:

 

Tylko czy nie można go było po po prostu wypożyczyć do tego Juventusu, zamiast oddawać za frajer, żeby potem odkupić za górę pieniędzy? :-k

 

Patrz: Morata :)

 

 

Morata był sprzedany z opcją odkupu tak btw :P

 

Nie można było, kończył się kontrakt, Pogba chciał grać, SAF nie dawał mu gwarancji na to. Uważam, że to błąd, ze nie usiedli do rozmów ZNACZNIE wcześniej, ale sam Pogba wybrał tkai, a nie inny kierunek.

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego uważasz, że rynek jest zepsuty?

A jest normalny? Nawet taki Milik ktory przechodzi z przecietnego Ajaxu za 32mln to jest zbrodnia w bialy dzien.

 

 

Milik jest przepłacony, ale nie wiem czemu mieszasz w to Ajax? Depay przechodził z PSV, kosztował mniej więcej tyle samo, ale wtedy nikt nie krzyczał o przepłaceniu. To jest kwestia zawodnika, a nie klubu :P

Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie, że wiem. Chodzi mi raczej o mechanizm. Wypożycz, sprzedaj, odkup za rozsądne pieniądze.

 

I to, o czym piszesz - SAF nie zechciał usiąść do rozmów wcześniej i nie pomyślał: sprzedajmy i dajmy sobie szanse odkupić potem. Błąd.

 

Nie dziwię się Scorpio, że mówi o Pogbie w kontekście najgorszego transferu świata, bo finansowo to jest frajerstwo pierwszej klasy.

Natomiast jeśli chodzi o skillsy, to trzymam kciuki, żeby odpalił, wpasował się w zespół i dał zespołowi więcej niż Veron :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Malmo, gdzie każdego zawodnika przerastał o lata świetlne, którym dał zarobić ogromną kasę i które go traktuje jak boga? Inne rzeczy musieliśmy czytać ;)

 

Najwidoczniej. To ile dał zarobić klubowi, jak jest traktowany przez społeczność w Rosengard nie zmieni tego jak widzieli go w tamtym czasie jego koledzy z drużyny, w jaki sposób się do nich odnosił i jak to wszystko było przez niego przedstawiane w szwedzkich mediach. Co ma wspólnego to o czym napisałeś z piłkarską szatnią?

 

 

 

Fryzura mająca cokolwiek wspólnego ze skillami XD

 

Nie ze skillami, ale z głową, która w piłce jest bardzo ważna. I Cristiano ma całkiem normalne fryzury, Neymar jako lider niczego poważnego nie wygrał, Ronaldo jedynie przez jeden turniej miał trójkącik (?)... także zgaduj dalej, bo na razie słabiutko :)

Odnośnik do komentarza

Hm... nie wiem dlaczego tak się rzuciliście o te włosy, skoro sam napisałem to jako ciekawostkę, a nie jako argument o tak mocnych fundamentach, że nawet Jose Mourinho nie potrafiłby go powalić :) Do tego dopisałem, że to jedynie takie moje przeczucie, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dlaczego uważasz, że rynek jest zepsuty?

A jest normalny? Nawet taki Milik ktory przechodzi z przecietnego Ajaxu za 32mln to jest zbrodnia w bialy dzien.

 

No ale masz przecież napisane, że siła nabywcza pieniądza się zmienia, nie myśl kategoriami sprzed 15 lat. Kiedyś czizburger w maku kosztował 2 zł, a teraz 4!

 

Oczywiscie. Ale, jak juz tu bylo wczesniej wspomniane, taki Ronaldo przechodzil za mniejsze pieniadze nie 15 ale 7 lat temu. Ba, jeszcze 2 lata temu nawyzszym transferem Utd byl Berbatov, ktory przychodzil do klubu w 2008 roku. Caly rynek posypal sie 2-3 lata temu i teraz zwykle maslaki (nomen omen) przechodza za chore pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Najwidoczniej. To ile dał zarobić klubowi, jak jest traktowany przez społeczność w Rosengard nie zmieni tego jak widzieli go w tamtym czasie jego koledzy z drużyny, w jaki sposób się do nich odnosił i jak to wszystko było przez niego przedstawiane w szwedzkich mediach. Co ma wspólnego to o czym napisałeś z piłkarską szatnią?

 

No wow, w podobne konflikty wpadał w Ajaksie, chociażby ze Sneijderem czy VdV, nie wiem czy jest sens uznawać opinię znacznie słabszych byłych kolegów z ekipy za sensowną, zwłaszcza, że...żadnej takowej nie widziałem, przybliżysz? A to się ma, że nie ma podstaw do stwierdzeń by Zlatan rozwalał szatnię.

 

 

 

Nie ze skillami, ale z głową, która w piłce jest bardzo ważna. I Cristiano ma całkiem normalne fryzury, Neymar jako lider niczego poważnego nie wygrał, Ronaldo jedynie przez jeden turniej miał trójkącik (?)... także zgaduj dalej, bo na razie słabiutko :)

 

No widzisz, wg Ciebie Ronaldo ma normalną fryzurę, a według masy ludzi nie ;) A Ronaldo wygrał tylko MŚ będąc tylko liderem. A jeżeli chodzi o wnętrze głowy to gdzie niby Pogba pokazał, że brakuje mu radzenia sobie z presją itp?

 

Co do fryzur na szybko:

 

slide_354909_3885827_free.jpg

 

Krótko na jasny blond, przy ciemnej karnacji, elegant wchuj, lider United przez lata.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dlaczego uważasz, że rynek jest zepsuty?

A jest normalny? Nawet taki Milik ktory przechodzi z przecietnego Ajaxu za 32mln to jest zbrodnia w bialy dzien.

 

 

Milik jest przepłacony, ale nie wiem czemu mieszasz w to Ajax? Depay przechodził z PSV, kosztował mniej więcej tyle samo, ale wtedy nikt nie krzyczał o przepłaceniu. To jest kwestia zawodnika, a nie klubu :P

 

Nie mam nic do Ajaxu. Jak jest kupiec to tylko dobrze dla nich, ze go sprzedali za takie pieniadze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...