Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Do nas za to zawitał nowy obrońca z rywala zza miedzy. Kapitan zespołu narodowego U19, zobaczymy co z niego będzie. Ravela trochę szkoda, ale nie od dziś wiadomo, że w Utd nie liczą się tylko umiejętności. Trzeba do tego jeszcze mieć poukładane pod kopułą.

 

Mecz - Scholesy to jest po prostu jakaś maestria w środku pola. Kurde, 90 minut i pewnie się nawet nie spocił. Nie przypominam sobie też jego niecelnego zagrania. No geniusz po prostu, rudy geniusz. Do tego świetne 20 minut Pogby. Nie przesadzam, świetne, znakomite. Bez respektu, bez litości. Antek na skrzydle jest ostatnimi czasy bezkonkurencyjny. Smalling zawiódł, mam nadzieję, że na Chelsea wyjdzie Rafael. Jest dobrze panowie i panie, jest dobrze ! :)

Odnośnik do komentarza

wrocilem do domu na druga polowe i widzialem blad Scholesa, slabo ogladasz :).

Smalling bez szalu, ale tez bec specjalnego bledu. slabo Evans. ekstra Pogba, on potrzebuje wiecej takich szans. zdziwilo mnie, ze do karnego jako pierwszy podsedl Chicharito. jest dobrze? 80% czasu przy pilce nudnego klepania. gdyby nie dwa karne to nie stworzylismy zadnej szansy by strzelic bramke - chyba, ze liczyc strzal rudego z pierwszej polowy. nie popadalbym w takim optymizm po wygranej z beznadziejnym Stoke. tak, tak, maja 8 miejsce w tabeli, ale w meczu z nami im sie nawet nie chcialo biegac...

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nam się chciało biegać i z tego się cieszę. Myślę, że działa były dopasowane do rywala. Gdyby na przeciwko nas nie było Stoke (który zagrał wyjątkowo słaby mecz, ale ogólnie jest to drużyna ponad przeciętna, dość powiedzieć, że w Europie jest aktualnie na tym samym pułapie co United), a poważniejszy rywal to i zaangażowanie w nękanie bramki byłoby większe.

 

W pierwszej połowie Smalling troszkę postradał zmysły i biegał cały czas na skrzydle lub w ataku (sic!). Do tego masa niecelnych podań i nieprzemyślanych zagrań.

Odnośnik do komentarza

Co tu taka cisza? ;)

 

Świetny mecz na Stamford Bridge jeśli chodzi o emocje, wynik moim zdaniem do przyjęcia, szczególnie, że było już 0:3 i patrząc na przebieg meczu to trzeba się cieszyć (chyba, że macie takie problemy moralne jak Ajerkoniak :rotfl:). Jestem dumny z tego co dziś United pokazali, bo potrafili wrócić z naprawdę dalekiej podróży i wywieźć punkty z trudnego terenu. Pomeczową dyskusję zdominował kontrowersyjny karny na 3:2, no ale do zwalania wszystkiego na sędziów, którzy przepychają kolejny raz Manchester już się przyzwyczaiłem ;).

 

Na duży minus postawa defensywy, bo Chelsea strasznie łatwo zdobyła swoje bramki. Szczególnie zawodził tu Evra, bo wszystkie trafienia to akcje przeprowadzane jego stroną, a przy pierwszym trafieniu niezwykle łatwo ograł do Sturridge.

 

W następnej kolejce kolejny trudny mecz, na Old Trafford przyjeżdża rozpędzony Liverpool. Będzie ciekawie, liczę na udany rewanż za ostatnią porażkę w Pucharze Ligi.

 

Glory, Glory Man United! :war:

Odnośnik do komentarza

No, ale po co ten link wrzucałeś? De Gea w tym sezonie kilkoma dobrymi i efektownymi paradami się popisał, ale tak naprawdę to who cares skoro i tak popełnia dużo prostych błędów i jest bardzo niepewny, szczególnie przy dośrodkowaniach, bo na linii to spisuje się jeszcze nieźle, widać że ma refleks, ale przy stałych fragmentach gry i sytuacjach, gdzie trzeba wyjść z bramki i złapać/wybić piłkę sobie nie radzi.

Odnośnik do komentarza

Te rzeczy o których mówisz są kwestią czasu, solidnego treningu i przyzwyczajenia się do angielskiego futbolu. Ten chłopak ma dopiero 21 lat, jak na bramkarza to junior jeszcze ;). Poczekajmy spokojnie rok, dwa i będziemy mieli jednego z najlepszych GK na świecie.

Nie zapominajmy też, że David już teraz świetnie gra nogami a to bardzo ważne we współczesnym futbolu.

 

Chłopak ma ogromny talent.

Odnośnik do komentarza

Niestety ten jego okres przestawiania się na anglię bardzo dużo nas kosztuje, i w tym największy problem.

i tutaj jego szczescie, ze jego trenerem jest SAF. wielu menadzerow po drugiej wpadce i straconych punktach posadzilaby Hiszpana na lawce :)

A nie sadzał go? :-k

 

PS Manchester United Never Intended Coming Home ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że David chyba lepiej się sprawował w poprzednim sezonie, gdzie już miał pewne miejsce w bramce Atletico i chyba dopiero wtedy utwierdził SAFa w przekonaniu, że warto na niego postawić :-k

 

Martwi mnie baardzo niepewna defensywa w tym sezonie. Jest to jednak spowodowany tym, że przechodzimy małą wymianę pokoleniową, bo poza brakiem Holendra to i Rio nie gra już tak pewnie, a i zdrowie nie to, Vidic wypadł, a Evra to od dawna jest tylko i aż solidny. Jestem jednak pozytywnie nastawiony wobec tej wymiany patrząc na postawę Jonesa, Rafaela, Smallinga, Evansa (choć nie zawsze) jak i De Gei. Mamy cholernie utalentowanych chłopaków, którzy mogą ładnie namieszać jak dorosną :)

 

Wynik cieszy, za błędy należy się ładny opierdziel, odrabianie takich strat to dla nas nie pierwszyzna, ale i tak wciąż mnie to zachwyca ;)

 

Podsumowując nie ma źle, oby z Poolem było jeszcze lepiej!

Odnośnik do komentarza

Była wersja że to Evra unikał Suareza, ale powtórki pokazały że Suarez zrobił go w konia. Inna sprawa to zachowanie Evry, który od razu rusza z łapami, jakby chciał już żółtej kartki za niesportowe zachowanie :roll: Identycznie jak Suarez zachował się Ferdinand, który potem jeszcze polował na jego nogi.

Odnośnik do komentarza

Rio zachował się bardzo dobrze, nie miałby najmniejszych oporów przed podaniem mu ręki, gdyby ten nie olał Pata. Szkoda, że cała drużyna go nie olała.

 

Polował na nogi? Jakoś nie zauważyłem, cóż, może 'klapki na oczach'...

 

Mecz wyborny, 2 kwadranse drugiej połowy to popis maestrii w najczystszej postaci. Później coś oklapło i końcówka nieco nerwowa, ale ważne są 3 pkt i przynajmniej chwilowa pozycja lidera. Trzeba dzisiaj tylko kciuki trzymać za Aston Ville.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...