Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Było pytanie, była odpowiedź. W tym przypadku przynajmniej był to oficjal, a nie jakieś plotki The Sun czy innego Daily Mirror ;)

 

Poza tym chill, Wujek zapytał to się dowiedział. Ilu wychowanków na przestrzeni lat odeszło z United, nie w wyniku głupiego zachowania? John jest zbyt przydatnym zawodnikiem by się go pozbywać, na pewno zostanie :]

 

Swoją drogą pamiętam plotki sprzed kilku lat jak to Real chciał kupić Johna :keke:

Odnośnik do komentarza

Niech idzie gdzie będzie grał, WBA to akurat fajny kierunek, w dodatku grał już tam wcześniej. Cieszyłbym się z tego tranferu, bo lubię Kuszczaka i dobrze mu życzę, tam mógłby regularnie grać i zostałby w Anglii, moim zdaniem to lepszy kierunek od Galaty no i pensja pewniejsza ;).

Odnośnik do komentarza

Kuszczak ma 29 lat, więc jak się gdzieś zahaczy i nie będzie maścił, to ma przed sobą minimum 8 lat kariery. Nie chcę tutaj wypisywać wielu bramkarzy średniaków/słabiaków Premiership, ale to jest w większości przypadków powyżej 35 lat. Szkoda, że Kuszczak nie jest o ~2 lub 3 lata młodszy. Bo to tak wygląda, że za tyle właśnie lat będzie szał na bramkarzy na Wyspach :) No ale on już nie może czekać, musi zmienić klub.

Odnośnik do komentarza

Z racji odejścia Carsona, West Brom jest faktycznie świetnym kierunkiem dla Kuszczaka. Podobnie by było z Aston Villą, gdzie zwolniło się miejsce, jednak to w WBA się wypromował i kibice nadal go pewnie pamiętają, dzięki czemu będzie mu na początku łatwiej. W Villi musiałby bowiem zastąpić Friedela, co wiązałoby się ze sporą presją. Tomek nie może już dłużej czekać.

Odnośnik do komentarza

Modrić jest już raczej nieosiągalny, Adam odpadł, zatem zostają Nasri lub Sneijder. Jestem zdecydowanie za Nasrim. Podobno (:keke:) będzie miał oferty od United i City. No i teraz pozostaje pytanie, czy z okazji ewentualnych ofert wybierze kasę, o którą tak się przecież swego czasu kłócił, czy też sukcesy, o których marzą wszyscy piłkarze w Arsenalu ;) .

Odnośnik do komentarza

Niet dla Nasriego! Niech przyjdzie Wesley i cluj z tym, że będzie wpizdu drogi i będzie miał ogromną tygodniówkę, to jest WYBITNY zawodnik, a Nasri jest IMO jedynie b. dobrym. Poza tym, Wes więcej nauczy Cleva niż jakiś Nasri :P

 

 

Biorąc pod uwagę fakt, że Sneijdera może połamać nawet słabo-średni wiatr nie będzie dla nas lepszy niż Nasri, który dodatkowo pokazał się z świetnej strony w Premier League. Poza tym Nasri jest 3 lata młodszy i zapewne będzie kosztował mniej.

Ale to jest gdybanie, na decyzje klubu nie mamy wpływu. Wydaje się, że pomocnika i tak muszą kupić, mnie martwi co będzie gdy okaże się, że i Sneijder i Nasri są nieosiągalni (przedłużą umowy czy kluby nie będą chciały się ich pozbyć). Żebyśmy nie obudzili się z przysłowiowym nocnikiem w ręku.

Odnośnik do komentarza

Brown już przeszedł testy, a O'Shea na nie jedzie... Na bokach obrony zostali zatem tylko Fabio, Rafael i Evra. Nie podoba mi się to. Pozbywamy się dwóch wychowanków, w tym jednego, bardzo, ale to bardzo przydatnego. Coś mi się wydaje, że niedługo Ferguson przekona się, że pozbycie się Johna było błędem.

Odejście Browna było wkalkulowane, natomiast transfer O'Shea nie wydaje się być najszczęśliwszym rozwiązaniem. Można o nim pisać wiele złego, ale ma jedną niezaprzeczalną zaletę - uniwersalność. Kwestię dyskusyjną pozostaje, czy zgoda na ewentualny transfer Irlandczyka to pomysł Fergusona czy też sam zawodnik chciał opuścić OT, nie widząc możliwości w miarę regularnego grania? Między 2002 a 2009 rokiem grywał średnio 30 spotkań w sezonie. W dwóch ostatnich sezonach zagrał łącznie 36 razy. Może to zadecydowało? Chociaż trzeba też pamiętać, że drugą część sezonu 09/10 stracił z powodu kontuzji...

Odnośnik do komentarza

Wiem, że odejście Browna było przesądzone, jednak wolałbym, żeby taki piłkarz jak Brown grał całą karierę tylko w Manchesterze. Bądź co bądź, Brown to także jeden z symboli Manchesteru w ciągu ostatnich lat. Podobnie O'Shea. Dobrze wiemy, że jeśli Browna nie trapiły kontuzje, to był to naprawdę klasowy obrońca. Do dziś pamiętam jego klepkę ze Scholesem w meczu z Chelsea, po której bramkę zdobył bodaj Ronaldo. Poza tym, mi osobiście zawsze fajniej się patrzyło, jak bramkę na przykład Liverpoolowi strzelał właśnie Brown, czy też inny wychowanek, aniżeli jakiś obcokrajowiec. Szkoda. Jego też zniszczyły kontuzje.

 

Skoro wszedłem na temat kontuzji - Owen Hargreaves wpadł na pomysł, żeby zareklamować się na portalu YouTube i wstawia tam filmy ze swoich indywidualnych treningów, który mają na celu udowodnić, że jest w dobrej formie fizycznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...