Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

Eh to jakim cudem miałem wczoraj w nocy 3 ataki w ciągu godziny? Mi jakoś 36h ochrony na noc nie starcza. Co zarobię w dzień to mi zapieprzą rankiem.

zaatakuj kogos kto ma ochrone i zobacz za ile mozna go znow zaatakowac :> Albo poczekaj az Cie zaatakuja i zobacz, przez ile jestes nietykalny. Zawsze jest to rowna godzina :>

Odnośnik do komentarza

Nocne ataki to najlepszy sposób na skok w górę w rankingu.

Jeszcze wczoraj wieczorem miałem 500 reputacji, o 6 rano wstałem na polowanie, znalazło się z 6 bezbronnych ofiar i teraz mam 1200k. A przed chwilą w moje łapska wpadł Wasz kolega partyjny niejaki Eciaku i 180k mu zabrałem.

IHMO nie bądźcie mściwi ;)

Odnośnik do komentarza
Bawil sie ktos w giełde? Wco warto inwestowac?

 

Owszem. Juz kiedys pokrótce opisywałem jak to działa.

 

Po jakims czasie giełda jest jedynym sensownym zrodlem lokowania pienidzy. Biznesy wszystkie wykupione, miliony same wpdają w łapki i co tu dalej robic? Pozostaje giełda.

Giełda na politycznych gierkach jest komiczną parodią prawdziwego parkietu. W zasadzie trzeba się naprawdę postarać żeby w dłuższym okresie czasu stracić. Ja robię tak: wybieram sobie 2-3 spółki, które zanotowały najwyższe spadki, porównuje ich wartość z cenami akcji w momencie wejscia na giełdę, i jesli ich aktualna wartosc jest sporo nizsza od bazowej to kupuje. Następnego dnia kurs powinien wrosnąc. Jeśli nie to czekamy do następnego dnia, kupujemy w miedzyczasie akcje innych spadających spólek. W ciągu 2 dni na 95% osiągamy zysk. To tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...