Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

gra zaczyna robic sie nudna :] wszyscy powykupowali ochrone i trzeba sie zadowalac marnym 250 respektu:] rzadko kiedy udaje sie obalic jakiegos leszcza :]

Kwestia cierpliwosci :> Oto moje poranne polowanie - klik :D

Jestem juz 86-ty

 

P.S. Na czym polega ta ochrona na smsa? To jednarozowo dodaje 12 h czy powieksza na stale max pule do 48? :-k

Odnośnik do komentarza

Sprawa eygląda tak, jest kilku minusoców którzy od paru dni mają ten sam stan, więc uważam że się nie loguję i nie grają, zamierzam ich usunąć i podniść min reputację wstąpienia do partii na poziom do 10k. Co Wy na to?

Druga sprawa, wciągu 2 dni dzwigneliśmy się z 89 miejsca partii na 38 miejsce, to wielki plus, dziękuję

Trzecia sprawa, ptrzymałem ponownie propozycję połaczenia się, i tu mój apel, jesli ktoś jest w stanie stworzyć forum dla naszej partii .... byłoby wspaniale, ewentualnie prośba do adminów aby nam stworzyli oddzielny dział gdzie moglibyśmy sobie off topicowac bez umiaru i wymieniać się sugestiami.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Sprawa eygląda tak, jest kilku minusoców którzy od paru dni mają ten sam stan, więc uważam że się nie loguję i nie grają, zamierzam ich usunąć i podniść min reputację wstąpienia do partii na poziom do 10k. Co Wy na to?

Druga sprawa, wciągu 2 dni dzwigneliśmy się z 89 miejsca partii na 38 miejsce, to wielki plus, dziękuję

Trzecia sprawa, ptrzymałem ponownie propozycję połaczenia się, i tu mój apel, jesli ktoś jest w stanie stworzyć forum dla naszej partii .... byłoby wspaniale, ewentualnie prośba do adminów aby nam stworzyli oddzielny dział gdzie moglibyśmy sobie off topicowac bez umiaru i wymieniać się sugestiami.

 

pozdr

1. Jestem całkowicie za.

2. Podziękowałbym Oktanom ;)

3. Mam wolny całkowicie serwer płatny, ale myślę, że najlepszym wyjściem jest postawienie takiego byle czego na fora, forka, foreczka.pl itd. Szybko się zrobi i wsio. Ewentualnie udostępnie serek, nie ma problemu. Tutaj raczej nam działu nie zrobią, a zresztą po co im zapychać bazę zupełnie czym innym.

Odnośnik do komentarza
ewentualnie prośba do adminów aby nam stworzyli oddzielny dział gdzie moglibyśmy sobie off topicowac bez umiaru i wymieniać się sugestiami.

a dlaczego nie możecie tego robić w tym temacie, poświęconym przecież tej grze?

 

Bo tu biją :( ;( - "OM: Sorki, ale przerzucać się swoimi osiągnięciami to możecie na PW. Masakryczna nabijarnia się tu robi. Zbastujcie, bo będę kasował posty :MO"

Odnośnik do komentarza
ewentualnie prośba do adminów aby nam stworzyli oddzielny dział gdzie moglibyśmy sobie off topicowac bez umiaru i wymieniać się sugestiami.

a dlaczego nie możecie tego robić w tym temacie, poświęconym przecież tej grze?

Ano z dwóch powodów, po pierwsze będzie nabijactwo, chwalenie się wygranymi pojedynkami, wstawianie screenów itp

Po drugie, było już ostrzeżenie aby nie bawić sie w takie chwalenie.

Ja jednak uważam że chwalenie się w jakiś sposób nam pomaga, można porównac osiagniacia dwóch gracze i wydedukować kiedy i kogo się opłaca atakować.

Odnośnik do komentarza

szczerze mówiąc, ja ani czasu ani umiejętności nie mam na to aby zakładac forum

nam wystarczy zwykłe miejsce w którym będziemy "pierdykac" za przeproszeniem o swoim obserwacjach w grze.

forum niech się składa z admina i moda i to wszystko. Taka jest moja koncepcja.

Wrócę jeszcze do "minusów" obserwuję ich jakiś czas, poziom reputacji mają ciągle na tym samym poziomie, mam żydowski pojedynek co z nimi zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...