Jump to content

Jesienno-zimowy livescore piłkarski 2020/2021

Pulek

Recommended Posts

O faktycznie, kompletnie go nie zapamiętałem z tego meczu, to już prędzej pamiętam Boruca z Niemcami z 2006 :) 

2 godziny temu, Łonio napisał:

Ależ Legia gwałci Pogoń. 9' i mamy już 2:0.

14' 3:0

4:0

Zobaczymy w pucharahahahahaha. Gdzie ja sie ludze.....

poznańska przegrywatywa postanowiła pokazać wszystkim, że jednak z Cracovią da się zgarnąć w pizde. Gratuluję.

Dramatyczne sędziowanie w Madrycie. VAR jeszcze bardziej tragiczny i raz bez faulu przed linią pola karnego, a teraz brak karnego. 

Ale Real mimo sędziów 2:0. Mega zaskoczenie.

Real top mecz w tym sezonie. Przy braku Ramosa, Varane, Carvajala to w obronie był perfekcyjny występ. CKM klasa sama w sobie, przyjeżdża drużyna, która potrafi pressingiem miażdżyć, a oni dzielą i rządzą. Modrić naciskających obrońców Liverpoolu w wieku 36 lat to jakby pieśń o małym rycerzu była o nim. No i błysk Viniciusa. Wykorzystał co miał i dobre decyzje podejmował. Przebojowy, zdecydowany. Grał na miarę potencjału. Teraz odpoczynek i walko o ligę.

• Like 2
9 godzin temu, pescar napisał:

Dramatyczne sędziowanie w Madrycie. VAR jeszcze bardziej tragiczny i raz bez faulu przed linią pola karnego, a teraz brak karnego. 

Ale Real mimo sędziów 2:0. Mega zaskoczenie.

Żeby byli sędziowie, to nie byłoby 2:0 ;)

Po tym faulu i braku reakcji poszła akcja i gol na 2:0

5 minutes ago, pescar said:

wcześniej był faul na Modriću przed polem karnym i karny na Benzemie. Więc to 2:0 powinno być wcześniej :) 

Nie było faulu na Benzemie. Według mnie Kabak wszedł przed Benzeme a ten wpadł w jego nogę. Ale powtórki które znalazłem w internecie są strasznie krótkie i nie pokazują całego zdarzenia. 

12 minut temu, pescar napisał:

wcześniej był faul na Modriću przed polem karnym i karny na Benzemie. Więc to 2:0 powinno być wcześniej :) 

A no tak. To w porządku.

1 minutę temu, Brudinho napisał:

Nie było faulu na Benzemie. Według mnie Kabak wszedł przed Benzeme a ten wpadł w jego nogę. Ale powtórki które znalazłem w internecie są strasznie krótkie i nie pokazują całego zdarzenia. 

Kabak nie miał kontroli nad piłką, nie dotyka jej, wchodzi w zawodnika, który ma ją pod kontrolą. Atak jest na prawą nogę Benzemy, a nie piłkę.

1 minute ago, pescar said:

Kabak nie miał kontroli nad piłką, nie dotyka jej, wchodzi w zawodnika, który ma ją pod kontrolą. Atak jest na prawą nogę Benzemy, a nie piłkę.

No generalnie patrząc na nogi to wydaje się, że Kabak wchodzi nogą przed Benzeme i ta noga zostaje przez francuza pchnięta, bo ten próbuje się wypierdolić, co skutkuje tym, że Kabak się wywraca i drugą nogą zakleszcza Benzeme :-k Ale w sumie nie jestem tego na 100% pewien po tych powtórkach i to mógł być karny :-k 

1 hour ago, wwosik said:

No to faul jest. I to co najmniej na żółtą...

Nie można dać czerwonej, gdy zawodnik nie ma opanowanej piłki ;) 

1 hour ago, Brudinho said:

No generalnie patrząc na nogi to wydaje się, że Kabak wchodzi nogą przed Benzeme i ta noga zostaje przez francuza pchnięta, bo ten próbuje się wypierdolić, co skutkuje tym, że Kabak się wywraca i drugą nogą zakleszcza Benzeme :-k Ale w sumie nie jestem tego na 100% pewien po tych powtórkach i to mógł być karny :-k 

Brudi, skończ pierdolić. Ziomek robi wjazd w typa, który biegnie z piłką, a ty: no przecież przechodził z tragarzami i niósł wyposażenie do przedszkola, które ma tu być w przyszłości i przez przypadek, dopiero jak tamten umarł go zaczepił :keke: ale jakby coś takiego Mesiutkowi zrobili, to karny i trzy rogi, czerwona karta i dożywotni ban na granie w piłkę 😘 

• Like 1

Qźwa, ogłuchnę od tego ekstatycznego wrzasku Borka po bramce na 2:3 dla PSG :(

Co on tak się jara tym Mbappe?