Jump to content

Krimzg17

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Krimzg17's Achievements

Nowy

Nowy (1/15)

0

Reputation

 1. Cześć ,właśnie miałem też o to pytać ,mam ustawione żeby asystent prowadził trening ogólny ,ściągnąłem też reżimy treningowe ,ale nie wiem jak je wczytać ustawić ,zawsze wybieram taktyka w opcjach ,nie wiem czy dobrze robię
 2. Nie zmieściło mi się w poprzednim poście W fazie przejścia :przegrupowanie i kontra ,zwolnij tempo ,podaj rozgrywającemu bez piłki:linija nacisku o jeden w dół ,pressing o jeden w dół Ma być szczelnie i dobrze ,pressing nam nie potrzebny żeby nie powstały luki w obronie To by było na tyle ,jakieś sugestie i porady ? Przepraszam że nie wrzuciłem zdjęć pisze z fona wszystko z głowy ,moja wizja taktyki czy jest coś do poprawy ?
 3. Witam , tak jak się spodziewałem nocka zerwana przy FM ,ogólnie gra się super ,jest sporo nowości i bardziej realistycznie. Na razie gram for fun probojac stworzyć idealna dla mnie taktykę ,wiele prób i co? I niestety jest kiepsko ,gra jest trudniejsza niż myślałem.Chce opisać to co wymyśliłem ,więc: Styl gry i wizja taktyki : szczelna defensywa ,mało straconych bramek,mieszanka gry z kontry + atak pozycyjny .Nie interesuje mnie posiadanie piłki ,xg ,celność podań . Ustawienie 4-3-3 Bramkarz :Libero obrona,dodatkowe zabezpieczenie przed piłkami zza plecy naszych obrońców 1 SO: środkowy obrońca z funkcją zabezpieczenie ,kolejne zabezpieczenie przed piłkami zza obrońców. 2 SO: zwykły środkowy obrońca ,ma odebrać piłkę i oddać komuś kreatywnemu . Prawy O: Boczny obrońca wsparcie ,ma pomagać naszemu skrzydłowemu na prawej stronie Prawy skrzydłowy wsparcie : zabezpieczam prawą stronę Lewy O: Boczny obrońca atak ma robić zamieszanie na lewej stronie ,nasz lewy skrzydłowy Schodzący napastnik lewy wsparcie: robi miejsce dla naszego obrońcy na skrzydle Środek wygląda tak : cofniety rozgrywający obrona (ma bronić rozgrywać pilke ,nasz mózg drużyny) Po lewej stronie środka : mezzala atak ma atakować skrzydłowy razem z naszym lewym obrońca Po prawej środek : jedna z ważniejszych pozycji ,ma biegać ,bronić i atakować na środku boiska czyli pomocnik długodystansowiec Napastnik: długo myślałem i zdecydowałem się na lis pola karnego ,dlaczego ? Gra sam ,ma biegać ,biegać i biegać po skrzydłach ,w środku gdzie się da. Mentalność ostrożna : gram slabymi zespołami Rozpiętość ataku wąska,podania na wolne pole ,rozgrywanie po ziemi,podania krócej,więcej dyscypliny ,reszta standard
 4. Nie chcę gotowców !! Wrzuciłem do google translate stronkę co podałeś ,bardzo dobrze tłumaczy dzięki poczytam i stworze coś swojego ,nocka będzie zerwana myślę kocham FMa!!!
 5. Dzięki za odpowiedź ,czytałem chyba kiedyś twoje poradniki były super. Ogólnie nie chodzi mi o typową taktykę do kontr ataku ,zależy mi na szczelnej obronie ,atak pozycyjny jest też ok . Lubiłem grac zawsze 442 ,jak spisuje się duet napastników w tej odsłonie ,myślałem nad cofnięty napastnik wsparcie + wysunięty napastnik lub lis pola karnego. Jeśli chodzi o skrzydła chciałbym grać normalnymi skrzydłowymi jeden na atak drugi wsparcie ,powinno się sprawdzić. Zawsze miałem problemy ze środkiem pola ,pomocnik odbierający piłkę zawsze robił mi luki. Myślałem nad dlugotystansowiec + zwykły środkowy pomocnik na wsparciu . Wieczorkiem usiądę i odpalę FMa bo właśnie się zainstalował i coś wyklepie. Zależy mi na poradach od was ogólnie musi być szczelna obrona ,kontr atak wiadomo może wyjść nawet jeśli mamy taktykę typową pod tiki take. Szkoda że po angielsku są porady w linku słabo u mnie z angielskim ale dzięki !
 6. Cześć wszystkim wracam do FMa po 2 latach ,chce jeszcze popukac w 21 przed fm22 ,trochę już się pozapominalo co i jak jeśli chodzi o taktykę . Dlatego piszę o pomoc! Nie gram taktykami ściągniętymi z neta ,tworzę zawsze sam . Zawsze lubiłem grac z kontry i mieć jak najczęściej 0 straconych bramek . Czy ktoś doświadczony może dać rady i wskazówki jak skutecznie grać z kontry i mieć solidna obronę . Będę grał 442 lub 4141 .Nie chodzi mi o gotowca tylko może się dużo zmieniło przez te 2 lata proszę o rady. Ps .Fajnie że jest społeczność i forum o FM ,myślałem że wszystko już umarło pozdro!
×
×
 • Create New...