Jump to content

B0ry51990

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About B0ry51990

 • Rank
  Nowy
 1. Wersja ofensywna to chyba najładniejsze 4-3-3 jakim grałem. Akcje są bardzo płynne a Regista robi przewagę w wielu sektorach ale wytrzymałość musi mieć z kosmou.
 2. No właśnie też tak to rozumiałem. Tylko zastanawia mnie dlaczego asystent wspomina o dobrym dryblingu u gracza z taką umiejętnością?
 3. Hej, zastanawiam się nad trening dodatkowych zagrań u moich piłkarzy, żeby bardziej spersonalizować ich sposób grania. Większość umiejętności jest dla mnie jasna ale zastanawia mnie co dokładnie zmienia zagranie ,,wyprowadza piłkę z linii obrony". Czy to zagranie na wzór De Jonga z czasów Ajaxu gdy cofał się głęboko po piłkę i napędzał akcję czy raczej wyprowadzenie piłki przez Pique w Barcelonie?
 4. Czy zmiana prawego skrzydłowego na OS lub SN zmieni bardzo dużo w taktyce? Czy powinienem wtedy również zmienić pozycję prawego obrońcy?
 5. ,,Mecz u siebie czy na wyjeździe to bez różnicy" każdy przeciętny zespół którego ogrywam u siebie sprawia mi ogromny problem w meczu wyjazdowym często przejmując nawet kontrolę nad meczem.
 6. zastanawia mnie czy pozycje Messiego i Neymara były takie same. Miałem kiedyś koncepcję, że ustawić Neymara jakos SN/A z poleceniem gry szeroko, Messiego jako K10 albo Wr/A i Suareza jako KN/A lub CN/A.
 7. Ja jestem ciekaw jak ustawić MSN z sezonu gdy wygrywali ligę mistrzów.
 8. https://imgur.com/a/kTdYX5L Zobacz czy teraz jest lepiej. Wiem, zawsze było tak z FM, że bramki padały po kontrach za plecy obrońców i jest to normalne. U mnie problemem jest to, że od 4 sezonów w większości meczy jestem zespołem lepszym ale przegrywam oraz to, że nie umiem grać na wyjazdach. Cofałem już linie obrony ale przy wysokiej lini nacisku bardzo rozciągam zespół. Co do samej taktyki którą wkleiłem, macie jakieś rady co zmienić głównie na mecze wyjazdowe?
 9. wszystko spoko tylko gram już 4 sezon i to się nie zmienia. Bramki nie padają nawet jeśli oddaje sporo strzałów. Oczywiście Xg na poziomie 2,00 nie jest zawsze ale często właśnie w przegranych meczach. Rozumiem brak szybkości, brak koncentracji u obrońców itd. ale to sie dzieje notorycznie. To chyba pierwszy FM w którym mam wrażenie, że wynik w bardzo małym stopniu zależy od moich decyzji. Kolejne pytanie: czy jeśli gracie wysoką/bardzo wysoką linią obrony to gracie na spalonego? Edit: tutaj 2 przykłady: a.) mecz wygrany ale w wielkich bólach (spora różnica w Xg na moją korzyść) b.)
 10. Hej, mam problem z ustawieniem zespołu. Jeśli próbuję grać wysoko i ostro pressować to mam Xg na poziomie 2, nie strzelam nic a przeciwnik zaskakuje mnie jedną prostopadła piłką. Jeśli trochę luzuję pressing i próbuję wciągnąć drużynę przeciwną to jestem miażdżony cały mecz. W tej chwili testuje poniższe rozwiązanie i również gram bardzo w kratkę. Doradźcie proszę co można tutaj zmienić. https://imgur.com/a/id6aojP
×
×
 • Create New...