Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. wyścig o 20? 19:30 - trening, 19:45 - quale, 20:00 - wyścig? ;).

Punkt wyjściowy to trening - 20 ;) Ja wolałbym wcześniej, ale to już zależy czy innym będzie pasować.

 

Ok to 19:30 - trening, 20:00 - wyścig. Niech jeszcze tylko 4 się zdeklaruje, że mu pasuje i jedziem :]

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że o 17 został podany termin rozgrywania wyścigu, który planowany jest na godzinę 20 tego samego dnia :) To jest możliwością, że przez te 3 godziny ktoś wyjdzie się spotkać z dziewczyna, pojedzie na zakupy, pogra w piłkę itd. przez co nie ma możliwości zajrzenia na forum :) Ba! Nawet czasem może ktoś być na komputerze, ale się uczy np. i nie w głowie mu wchodzenie co 30 min na forum :)

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o to, że o 17 został podany termin rozgrywania wyścigu, który planowany jest na godzinę 20 tego samego dnia :) To jest możliwością, że przez te 3 godziny ktoś wyjdzie się spotkać z dziewczyna, pojedzie na zakupy, pogra w piłkę itd. przez co nie ma możliwości zajrzenia na forum :) Ba! Nawet czasem może ktoś być na komputerze, ale się uczy np. i nie w głowie mu wchodzenie co 30 min na forum :)

ok, czyli się nie zrozumieliśmy. jestem tego samego zdania w takim razie. w końcu to ja wnioskowałem o min. 2-dniowe wyprzedzenie przy informacji o wyścigu. :)

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

 

Mieliśmy dziś jechać wyścig o 21. O 20:59, gdy byliśmy jedynie ja i Trzmielu, on poszedł, bo stwierdził, że nie ma sensu jechać we dwóch.. 5 minut później zjawił się Johniss.. Mogliśmy startować, bo gdyby nikt się nie pojawił do 21:15 awansowalibyśmy walkowerem.. Zdecydowaliśmy, że nie ma sensu. Ustaliliśmy, że po raz ostatni przekładamy wyścig. Nowy, ostateczny termin:

 

GRUPA D

Sieć: PUCHAR CMF

Hasło: haslo

Hostujący: Grzelo

Termin: Sobota, 20:00

 

Jak kogoś nie będzie, to trudno. O 20 rozpoczynają się quale, a o 20:15 wyścig.

Odnośnik do komentarza

Panowie widze, że się robi bałagan to powiem tak. Każda z grup ma czas NAJPÓŹNIEJ do środy rozegrać puchar. Później za zaczynam ustalać terminy i wtedy jak się zjawi jedna osoba to wyścig będzie uznany, a drugą się wybierze chyba już alfabetycznie ;]

 

Propozycja jest taka: Jutro o godzinie 20.30 zagramy ligę - trasa MONZA.

 

Zgadzają się wszyscy? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...