Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Za mniejszą kasę to mogą pójść weterani, nikt w swoim prime time nie pójdzie do Miami tylko żeby grać w tym trio ;] Felton pewnie teraz będzie chciał wyciągnąć jak największe siano, a okoliczności są sprzyjające, wiele klubów ma wolną kasę :> przepłacą go ostro ;]

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem taki pewny, czy tylko weterani. Gracze NBA mnóstwo siana koszą za kontrakty reklamowe, a o te znacznie łatwiej jako "przydupas Wielkiej Trójki" a później z pierścieniem, niż grając w Netsach. Poza tym prawo podatkowe w Miami jest znacznie korzystniejsze dla zawodników.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie decyzja James to żadne zaskoczenie - on już młodszy nie będzie i jeśli ma zostać legendą musi zdobywać mistrzostwa. Cleveland? Wiadomo jak się to skończyło. Knicks? Jeszcze słabszy skład niż Cavs. Nets? Poza Lopezem i Harrisem również nikogo tam nie ma. W Miami ma już 2 gwiazdy i sporą szansę na zbudowanie mocnego składu nawet z małym budżetem. Czemu? Bo KAŻDY wolny agent zgodzi się grać za mniejszą kasę byle tylko znaleźć się teraz w Heat. A FA w tym roku nie brakuje. Na PG zdaje się ciągle do wzięcia jest Felton, który ze swoją szybkością świetnie pasowałby do wielkiej trójki. Na centrze do wzięcia są np. Camby czy Ben Wallace. Można znaleźć też sporo graczy zadaniowych i tych graczy GM Heat znajdzie. Czy Heat zdobędą mistrzostwo już w najbliższym sezonie? Wszystko będzie zależało właśnie od ławki. Jeśli znajdą się pieniądze na role players to pewnie tak.

 

Może i jest, ale za czapkę gruszek nie przejdzie, zwłaszcza, że jest przyzwoitym PG, na pewno lepszym od Duhona, a ten wyrwał w Orlando kupkę siana. Dla mnie w tej chwili Orlando mogłoby się już położyć i kwiczeć - do finałów nie dojdą, bo są o rok starsi, parę kilogramów ciężsi i nie będą lepsi. Zostają tylko przepakowani Heat i Celtowie, którzy mają ostatnie podrygi.

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy jak Heat będa uzupełniać skład, Shaq za min dla weteranów? ;]

W sumie Lebron zrobił coś czego nie zrobiło sporo gwiazd, dołączył do kogoś, aby wygrywać, przeważnie to wokół gwiazd tego typu buduje się skład, ściąga się kolejnych zawodników, wybór Bulls był w sumie najbardziej oczywisty, już świetni zawodnicy, on jako lider, może nie chce być liderem? ;]W sumie dziwny ruch, będzie tym drugim, jak to na supergigancie napisali, nigdy nie będzie miał więcej mistrzostw niż Wade ;] Coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza

Heat udało się wymienić Beasleya. Trafił do Minnesoty za wybór w drugiej rundzie draftu 2011. Dobry trade dla obu zespołów :)

 

Clipper pozyskali Ryana Gomesa oraz Randyego Foye.

 

Dzięki S&T do Warriors trafił David Lee, za którego Wojownicy oddali Azabuike, Turiafa i Randolpha.

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się informację, że Heat kontaktowali się z Ilgauskasem. Jeśli jeszcze Big-Z pójdzie za Bronkiem do Miami, to kibice Cavs się chyba powieszą :keke:

 

A Bulls zakontraktowali lubianego przeze mnie Kyle'a Korvera. 15 mln za 3 lata :)

Odnośnik do komentarza

Korver to świetny ruch :) W dodatku nie przepłacony, bo zasługuje na te 5 mln za sezon, szczególnie teraz jak ceny są z kosmosu. Teraz Byki mają kogoś kto świetnie z dystansu rzuca, Kyle to typowe strzelec :) Chciałbym jeszcze Millera, który dobrze grałby w S5 na SG, ale on pewnie do Heat pójdzie :/ Szkoda, bo to świetny zawodnik, kapitalny rzut, wysokie IQ, przyzwoita obrona i dużo widzi, bo potrafi również podawać. Chociaż jakaś dobra oferta może skusi Mike do przejścia do Chicago. Teraz w Bykach jest już ciekawy zespół:

 

Rose/-, -/-, Deng/Johnson, Boozer/Gibson, Noah/-

 

Przyda się właśnie taki typowy strzelec do S5, zmiennik dla Rose oraz jakiś weteran na 2 i 5 :) 

 

Go Bulls!

 

Z Bobkami przedłużył Thomas, 40 mln za 5 lat.

 

Były środkowy Jazz czy Cavs Mel Turpin popełnił samobójstwo.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przy rosterze Bulls zapomniałem o Korverze ;) On będzie zmiennikiem Denga, ale czasami pewnie na 2 też pogra :)

 

"Myślę, że jesteśmy obecnie lepszym zespołem niż Miami, zakładając, że pozyskamy rzucającego obrońcę. Oczywiście z LeBronem bylibyśmy świetnym zespołem. Bez niego wciąż jednak będziemy dobrym zespołem. Patrząc na skład Miami, tych trzech graczy i nikogo więcej, myślę, że będziemy lepsi w przyszłym roku." - Jerry Reinsdorf

 

Ja też w to wierzę :)

 

Morrow podpisał 12/3 z Nets, ale Warriors mogą jeszcze wyrównać. Prawdopodobnie jednak tego nie zrobią. Morrow to dobry strzelec i przyda się Nets.

 

Bulls zaoferowali JJ Redickowi 19/3, po Korverze to kolejny dobry strzelec, więc mam nadzieję, że będzie grał w Chicago.Chociaż jest to chyba odrobinę za duzy kontrakt :-k Moim zasługuje na 15/3, tak jak Kyle.

 

Bosh, James i Wade podpisali 6 letnie umowy z Heat, każdy z nich w tym roku zarobi mniej więcej 15 milionów.

Odnośnik do komentarza

Redick jest jednak RFA, więc trochę wyższa oferta na wszelki wypadek nie zaszkodzi. Fajnie by było zobaczyć go w Bykach, lubię gościa ;) Tylko ciekawe, czy byłby przymierzany do wyjściowego składu.

Do Chicago zawita też Omer Asik, turecki center, a więc zmiennik Joakima Noaha jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

Wolałbym jakiegoś weterena od gracza z Europy :-k Widział ktoś tego Asika w akcji? Ja europejską koszykówką raczej się nie interesuję, a jak już oglądam to ACB.

Ogladalem go na zywo na EURO, jak grali grupe we Wrocku. Gortatem krecil bez problemu ;) Typowy podkoszowy tur :D

Odnośnik do komentarza

Wes Matthews pewnie będzie grał w PTB, bo zaoferowali mu MLE :) Jazz mają 7 dni na wyrównanie oferty, bo Matthews jest RFA :) Jazzmani stracili już Boozera i Korvera, więc mogą wyrównać :) Matthews nie został wybrany w drafcie, ale dostał szansę w Utah, którą znakomicie wykorzystał, to dobry defensor i wielki walczak :)

Odnośnik do komentarza

Korver to świetny ruch :) W dodatku nie przepłacony, bo zasługuje na te 5 mln za sezon, szczególnie teraz jak ceny są z kosmosu. Teraz Byki mają kogoś kto świetnie z dystansu rzuca, Kyle to typowe strzelec :) Chciałbym jeszcze Millera, który dobrze grałby w S5 na SG, ale on pewnie do Heat pójdzie :/ Szkoda, bo to świetny zawodnik, kapitalny rzut, wysokie IQ, przyzwoita obrona i dużo widzi, bo potrafi również podawać. Chociaż jakaś dobra oferta może skusi Mike do przejścia do Chicago. Teraz w Bykach jest już ciekawy zespół:

 

Wiesz co? Ty chyba masz coś nie tak z głową. 5 baniek za Korvera, to nie jest przepłacenie, a 20 za Amare, to pieniądze w brut. Matko. Korver to jest jeden z najbardziej przewidywalnych zawodników w NBA. Jak ma piłkę, to 8 na 10 razy rzuci za 3. Nic więcej nie umie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...