Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers pewnie teraz będą mocno tankować, aby zachować swój pick w drafcie (mają top 3 protected) i postarać się pozbyć Younga lub Williamsa. Wtedy, po odpadnięciu kontraktów Bryanta i Hibberta, mogą powalczyć o jakichś ciekawych FA. Nie wiem, czy Durant byłby chętny tam pójść, ale już taki Horford?

Odnośnik do komentarza

Durant nigdzie nie pójdzie z OKC. A jeśli nawet, to tylko do Waszyngtonu. Z ekipy z OKC prędzej odejdzie Russel NoBrainBrook niż Durant. Do LA może przejść ktoś, kto łaknie świateł i oklasków. A Durant nigdy nie wykonuje nerwowych ruchów i ma wszystko przemyślane.

 

Zaczyna mnie śmieszyć w ogóle to odejście Kobasa. Normalnie żegnanie jak proroka.

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie śmieszyć w ogóle to odejście Kobasa. Normalnie żegnanie jak proroka.

 

To jednak jest jeden z najlepszych w historii ligi. Na pewno TOP20, dyskusyjnie TOP10. Do tego grający w czasach, w których liga zaczęła być marketingową maszyną i na pewno Kobe był jednym z tych powodów, które spowodowały że sporo osób koszykówką się zainteresowało.

Odnośnik do komentarza

 

Zaczyna mnie śmieszyć w ogóle to odejście Kobasa. Normalnie żegnanie jak proroka.

 

To jednak jest jeden z najlepszych w historii ligi. Na pewno TOP20, dyskusyjnie TOP10. Do tego grający w czasach, w których liga zaczęła być marketingową maszyną i na pewno Kobe był jednym z tych powodów, które spowodowały że sporo osób koszykówką się zainteresowało.

 

 

Jak najbardziej. Chwała i szacunek, ale nie cyrk. A z tego zaczyna się z tego robić objazdowy cyrk i pozostawia to spooooory niesmak. A szkoda.

 

Dwie rzeczy, które mi się mega, a propos odejścia #KB24, podobają to:

 

1. Brent Barry, a propos Michela i Kobaska https://youtu.be/4pdm0tWwK38?t=10m20s

 

2. Tekst od fana Celtów http://www.tommypoint.com/2015/11/dear-kobe-letter-from-celtics-fan.html

Odnośnik do komentarza

to co w tym sezonie wyprawia Steph Curry przechodzi ludzkie pojęcie, jak to powiedział amerykański komentator "najlepszy strzelec na świecie". musiało by się stać coś strasznego żeby Curry nie został MVP, a Warriors nie zostali mistrzami. bardzo mnie to cieszy, bo nie dość że fajnie się ich ogląda to jeszcze gra tam mój ulubiony zawodnik Andre Iguodala :) warto też zaznaczyć, że mecze na wyjeździe Warriors grają bez Steve'a Kerra i drużynę prowadzi asystent, a mimo wszystko nie ma na nich mocnych.

Odnośnik do komentarza

to co w tym sezonie wyprawia Steph Curry przechodzi ludzkie pojęcie, jak to powiedział amerykański komentator "najlepszy strzelec na świecie". musiało by się stać coś strasznego żeby Curry nie został MVP, a Warriors nie zostali mistrzami. bardzo mnie to cieszy, bo nie dość że fajnie się ich ogląda to jeszcze gra tam mój ulubiony zawodnik Andre Iguodala :)warto też zaznaczyć, że mecze na wyjeździe Warriors grają bez Steve'a Kerra i drużynę prowadzi asystent, a mimo wszystko nie ma na nich mocnych.

 

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie mecze Warriors (nawet te w domu) grają bez Kerra. Kerr rehabilituje się po operacji.

Odnośnik do komentarza

gdzieś czytałem (niestety nie mogę wszystkich meczów oglądać, Warriors u siebie grają zwykle koło 4-5 nad ranem naszego czasu ;)), że w meczach domowych normalnie prowadzi drużynę, a nie jeździ tylko na wyjazdy żeby się nie przemęczać. jeśli jest inaczej kajam się :)

 

Nie prowadzi. Pojawia się czasami w hali, ale zespół prowadzi Luke Walton, który został trenerem miesiąca z wynikiem (na swoim liczniku) 0-0

Odnośnik do komentarza

GSW zostali właśnie druzyna, ktora zaliczyla najlepszy start sezonu w historii wszystkich "sportow amerykanskich". Z bilansem 21-0 poprawili XIX(!) wieczny rekord St. Louis Maroons.

Steph i reszta :respekt:

 

Czekam na pobicie rekordu Bulls (72-10 z sezonu 1995/96) w bilansie regular season ;)

Odnośnik do komentarza

Wolves- rok temu po odejściu Love'a wrak zespołu, dziś młody, odmieniony zespół z dwoma wielkimi talentami. Myślicie, że Wiggins do spółki z równie utalentowanym KATem i mentorem Garnett'em są w stanie powalczyć o PO? Jest tu jeszcze jakiś sympatyk leśnych wilków?

Odnośnik do komentarza

Muszę Ciebie zmartwić ale celem Timberwolves w tym sezonie na pewno nie są PO. Obecnie ich celem jest ogrywanie młodzieży i być może zatankowanie po jakiś dobry pick w drafcie. No i przede wszystkim czeka ich zmiana trenera zanim będę się bić o PO.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że każdy zespół dąży do tego, żeby się tam dostać ;) Może po prostu 'nie mają presji, żeby tam się znaleźć'? Co do zmiany trenera, to wynika to z czego...? Braku doświadczenia/umiejętności tego obecnego? Bo przyznam szczerze, po 1. że nigdy z nikim nie dyskutowałem na temat NBA i ciekawi mnie zdanie innych.

Odnośnik do komentarza

Nie żebym się wymądrzał, bo absolutnie, ja nie jestem kimś, kto pogłębiał się w NBA - po prostu czytałem urywki(jeśli były) w Przeglądzie Sportowym, z reguły oglądam mecze - ale nigdy nie pogłębiałem się w NBA tak jak widocznie wy, macie większą wiedzę. Widziałem rekord Sixers i to chyba wystarczy, prawda? :D

Odnośnik do komentarza

O ile Lakers są po prostu fatalnym zespołem, o tyle organizacji Sixers zarzuca się celowe przegrywanie, poddawanie sezonów zanim te się nawet zaczną, wybieranie w drafcie zawodników, którzy nie są zdolni do gry (Noel*, Embiid) lub takich, którzy się dublują z wcześniej wybranymi (trzy ostatnie drafty to trzy wybory wysokich w pierwszej rundzie z czego Okafor na razie wygląda obiecująco) lub oddawanie za bezcen tych utalentowanych jak Carter-Williams. W każdym razie w Philly co mecz odbywają się protesty przeciwko właścicielowi i niedługo pewnie NBA wkroczy do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...