Skocz do zawartości

Letni livescore sportowy


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, kuab said:

Zdecydowanie, ale przeciez tatus Drzyzga zlego slowa o synku nie powie - Drzyzga gra caly set fatalnie do Leona (a wlasciwie caly sezon reprezentacyjny) i dlatego tak to wyglada.

 

@fizolek - nie ma nikogo lepszego, Kurek kontuzjowany, zreszta to nie w Konarskim problem.

 

Dzięki. Ciągle wydawało mi się, że Wilfredo ma chujowe piłki, to przy siatce, to strasznie wysoko, ale komentatorzy tak zgodnie obwiniali Leona, że zgłupiałem :) 

Odnośnik do komentarza

ELITARNA kultura zwyciezania u Bienka i Konarskiego i 1:1!

 

Nie chce naprawde korzystac z chwili, ale nigdy nie kumalem tych wiader pomyj wylewanych na Konarskiego. Mega solidny, powtarzalny, doswiadczony typek, super blok, bardzo dobrze sie spisuje jako rezerwowy, nigdy nie robi fochow, wielkie doswiadczenie. I w kluczowych momentach dostarcza, a dzisiaj jako jedyny poza libero gra caly mecz dobrze.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

Kurwa jeszcze w Maryni broniłem Drzyzgę, ale dzisiaj gra fatalnie. Większość piłek zła, błędy techniczne. Masakra. Konarski mimo końcówki jakoś mnie też nie przekonuje.

Konarski jest najlepszy na boisku. Kubiak mial bardzo dobre pol seta teraz, ale tak to roznie.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...