Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Z Polonią Bytom się nie udało (szkoda, że asystent pana Siejewicza nie był łaskaw dostrzec ataku kolanem Juszczyka w plecy Gancarczyka, za co powinna być "jedenastka" dla Śląska), udało się w Lubinie. Klops Isailovicia, przytomność umysłu Celebana i awans na trzecie miejsce (i tylko punkt straty do Jagiellonii). Brawo Śląsku!

Odnośnik do komentarza
- nasza radość z piłkarzami po meczu. Atmosfera była wspaniała. Sam wyjazd bliski, 1000 osób na sektorze + nieznana jeszcze liczba pod sektorem, która pojechała bez biletów. Jeżeli zarząd nie przedłuży kontraktu z Lenczykiem ( o ile ten wyrazi zgodę) to strzelą sobie w stopę.
Odnośnik do komentarza

Muszą też zdecydowanie zadbać o nową umowę dla Kelemena. To w tej chwili najlepszy bramkarz w naszej lidze i jeden z głównych architektów świetnych wyników Śląska. Liczę, że wieści o planach odejścia Słowaka latem są mocno przesadzone.

Odnośnik do komentarza

Perspektywy może i są - podstawową kwestią, nie rozwiązaną do chwili obecnej, jest to, czy Lenczyk nadal będzie prowadził tę drużynę i na ile będzie miał swobodę w wyborze graczy? Pozostawienie go w zespole na stanowisku szkoleniowca to opcja bez cienia wątpliwości, ale wydaje się, że nikt już w Śląsku nie pogodzi się z myślą o jedynowładztwie trenera. M.in. tego na dobrą sprawę oczekuje chyba Lenczyk i stąd nie do końca mu po drodze z Paluszkiem jako dyrektorem sportowym, ale po "królowaniu" Tarasiewicza we wszystkich sportowych aspektach funkcjonowania klubu (i niezbyt udanemu finałowi tegoż działania) władze WKS-u dalekie zdają się być od podobnego bezgranicznego zaufania do trenera. Co innego trybuny oczywiście...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiające jest jak można by pogodzić te dwie funkcje. Nie dziwie sie ze działacze Sląska nie chcą oddawać wszystkich kompetencji w ręce trenera. tzw. model polski tzn Trener = szkoleniowiec = dyrektor sportowy = scout itp sie po prostu nie sprawdza. Jednak polscy trenerzy sa przyzwyczajeni, ze decydują o wszystkim, stąd trzeba będzie jakieś porozumienie wypracować..

Odnośnik do komentarza

Mały kabaret się zrobił z tą licencją. Naprawdę jestem bardzo ciekaw, co zarzuciła komisja Śląskowi, bo pogłoski o tym, jakoby przyczyną były np. niewłaściwe kolory bramek wejściowych to jakaś kpina w kontekście tego, co dzieje się w innych ekstraklasowych klubach. Kpina.

 

Z ciekawostek, Marian Kmita, szef sportu w Polsacie, potwierdził, że wszystkie mecze Śląska w nadchodzącym sezonie będą pokazywane przez Polsat w ramach zakupionej sublicencji. Może to wreszcie sygnał, że Solorz i jego ekipa zaczną poważniej traktować WKS.

Odnośnik do komentarza

No to teraz trzeba koniecznie wygrać dwa ostatnie mecze. W innej sytuacji o pucharach zapewne będzie można zapomnieć. Szkoda meczu w Zabrzu, bo Górnik objął prowadzenie w bardzo szczęśliwych dla siebie okolicznościach - pierwsza piłka w polu karnym Śląska, pechowe zagranie głową Sochy i było 0:1. Przy drugiej bramce pomylił się Kelemen (przy okazji nabawił się urazu), "poprawił" Pawelec i było 0:2. A gdyby Mila przy stanie 0:0 lepiej przyjął sobie piłkę, mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Do tego wymuszone zmiany Łukasiewicza i Pawelca oraz chyba nieco przedwczesna decyzja o zdjęciu Spahicia, które zmusiły zespół do gry w nieco nietypowym ustawieniu). Jedyne plusy to kapitalne trafienie Elsnera na 2:1 (liczyłem, że z początkiem drugiej połowy Śląsk pokusi się o wyrównujące trafienie) oraz brak żółtych kartek dla najważniejszych graczy, którzy są zagrożeni pauzą.

Odnośnik do komentarza
Podobała mi się gra Brazylijczyka Alexandre - gość ma naprawdę talent. Szybki, przebojowy z naprawdę fajną techniką (z twarzy podobny do Cristiano Ronaldo :D)

 

W dzisiejszym meczu Śląska ME z Ruchem trzy bramki strzelili Brazylijczycy, dwa gole Alexandre i jeden Dudu w pierwszej połowie i 3:0 dla Śląska.

Odnośnik do komentarza

Jeden punkt dzieli nas od upragnionych pucharów.. Tylko i aż, bo Arka bedzie gryzła trwae walczac o życie. Dziś szczesliwe 2-1 w Chorzowie po dwoch golach ze stałych fragmentów. Najpierw Ćwielong szczesliwie, a potem Elsner przewrotka :o (imo kandydat do bramki sezonu).

 

No i jedno jest pewne - jesmy najlepiej grajaca druzyna na wyjazdach w tym sezonie

http://www.score.pl/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/tabela-ligowa/na-wyjezdzie/

 

Obym do niedzieli miał jeszcze wszystkie paznokcie..

Odnośnik do komentarza

Jason, z tego samego źródła sprawdź ile bramek Arka zdobyła w tym sezonie na wyjeździe i ile zdobyła punktów. Trawę mogą gryźć, ale brak im umiejętności. Potrzebują zwycięstwa z Wami do utrzymania. Nie ma moim zdaniem szans, szczególnie że wypuszczenie przez Śląsk w takich okolicznościach udziału w pucharach to byłoby niezwykłe frajerstwo.

Odnośnik do komentarza
Podobała mi się gra Brazylijczyka Alexandre - gość ma naprawdę talent. Szybki, przebojowy z naprawdę fajną techniką (z twarzy podobny do Cristiano Ronaldo :D)

 

W dzisiejszym meczu Śląska ME z Ruchem trzy bramki strzelili Brazylijczycy, dwa gole Alexandre i jeden Dudu w pierwszej połowie i 3:0 dla Śląska.

 

Wiem, byłem - relację pisałem. Zwłaszcza na 2-0 Alexandre cudownie uderzył :). Z tej mąki będzie chleb, gdyby tylko trochę masy jeszcze nabrał...

 

Dla tych co jeszcze nie widzieli - gol Roka Elsnera :respekt:

 

Dla przypomnienia - tak strzelał w poprzedniej kolejce

 

Służy mu górnośląskie powietrze ;)

 

Też byłem i zdjęcia robiłem :D. W drużynie jest kapitalna atmosfera. Naszych kibiców 80-100 na sektorach Niebieskich. Ruch - szacunek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...