Skocz do zawartości

Managery on-line


Matox

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś przetłumaczy

 

oversteering, i may know more later

understeering, need more speed

"I'm still a little hesitant braking for turn 11. I know I can go deeper."

steering feels strange, need more grip

steering feels strange, need more speed

understeering, need more speed

"It was a good lap but I think I made a mess of turn 11."

 

 

dzięki :piwo:

Odnośnik do komentarza

pojęcia oversteering i understeering są wyjaśnione na forum polski w temacie "Wingi, Suspension." w drugim poście :)

 

steering feels strange, need more grip

steering feels strange, need more speed

 

tj. kieruje się dziwnie, potrzebuje więcej przyczepności

kieruje się dziwnie, potrzebuje więcej prędkości/przyśpieszenia

 

"It was a good lap but I think I made a mess of turn 11."

 

tj. To było dobre kółko, ale myśle, że zepsułem 11 zakręt

 

I'm still a little hesitant braking for turn 11. I know I can go deeper.

 

tj. Ja jestem jeszcze niepewny hamując w 11 zakręcie. Wiem, że moge jechać szybciej.

 

Słabo znam angielski więc tłumaczenie nie na 100% ok

Odnośnik do komentarza

Please note that next race we are back to normal schedule. Your race will begin as announced on your league page and your car will have wear in practice/warmup/qualification as it always did.

Starting new race, Class 4 managers who did not race in last 4 races will be removed and their place will be filled by new managers from the waitinglist.

 

 

O co chodzi? Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Please note that next race we are back to normal schedule. Your race will begin as announced on your league page and your car will have wear in practice/warmup/qualification as it always did.

Starting new race, Class 4 managers who did not race in last 4 races will be removed and their place will be filled by new managers from the waitinglist.

 

 

O co chodzi? Dzięki :)

 

Coś w stylu, że od następnego wyścigu wszystko wróci do normy. I że kiedy twój wyścig się zacznie to zostaniesz poinformowany na ligowej stronie. I jeszcze, że managerzy z klasy 4, którzy nie jechali ostatnich 4 wyścigów zostaną skasowani żeby zrobić miejsce dla nowych z listy oczekujących

Odnośnik do komentarza
http://www.acemasters.org/ manager tenisowy. Prowadzisz zawodników, załatwiasz im trenerów i na koniec wygrywasz Wimbledon

Kupiłbym zawodnikowi rakietę, bieliznę i jakieś buty. Ale nie umiem. :>

To można coś takiego zrobić? :P Nie wiem nawet, chyba nie, tylko trening jest możliwy.

 

Edit: A już widzę ekwipunek, ale jak kupić coś nadal nie wiem :D

 

devil:

Na poczatek jest to, tylko ze po angielsku:

http://www.acemasters.org/help.php

Jak chcesz to mogę Ci coś z tego przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
kasztan !! Kocham Cie :D na zuzel do Tarnowa jezdze juz od 6 lat :) szukalem takiego czegos :D

 

zarejestrowalem sie ale e-mail jak narazie mi nie przyszedl

No juz nie przesadzajmy z tymi czulosciami;p

Mysle, ze niestety musicie cierpliwie czekac na potwierdzenia maila, ja w sumie nie pamietam juz ile czekalem.

W razie czego bede sie staral pomoc.

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
Kolejny ciekawy menager. Tym razem basketu. W Polsce trwa 1 sezon i zostaly rozegrane narazie 3 mecze. Ogolnie trwa juz 3 sezon gry. Cos na styl Hattrica, gdyz tworcami sa ludzie pracujacy przy nim. Narazie zapowiada sie fajnie zobaczymy co dalej z tego wyniknie.

Zapraszam: Buzzerbeater

 

O tak, polecam tą gierkę, dla fanów koszykówki, ale nie tylko (można się stać fanem właśnie po graniu w BB). Dla mnie osobiście fajniejszy, niż HT; bardzo ciekawy tryb oglądania meczu, do tego sporo opcji taktycznych i możliwość budowy koszykarskiej potęgi! :-)

Odnośnik do komentarza
Ja grałem gdzieś od 2006, ale zwątpiłem w momencie jak zostałem fryzjerem moich zawodników.. :P

Mógłbyś rozwinąć?

 

Ja grywam. Pierwszym razem zacząłem grać w 2005 i rozegrałem bodajże 4 czy 5 sezonów, potem trochę się nie logowałem i straciłem drużynę. Później było kolejne podejście, ale nie udane. Teraz gram trzeci raz i udało mi się rozegrać jeden sezon, oczywiście awansowałem z ligi z botami i 2 aktywnymi drużynami, z 1. miejsca, zawsze coś :P.

 

Jakby co Buffu to pytaj ;) może coś tam zdołam doradzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...