Skocz do zawartości

FIFA Ultimate Team


lad

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, matjez napisał:

Kogo atakujecie za swapy? Ja chyba dwójkę van der Sar-Hierro. 

Chce mieć spokój z obroną, tylko boje się Hierro. Boje się bolcowania.

 

Ja chciałem zabrać ze swapów Essiena, więc za gótówkę kupiłem Hierro. Kurde za 320k za które go wyciąhnąłem mam obrońce niby 86 OV ale z szybkością 75 i balance i agility 80/70 koleś jest niesamowicie zwrotny i nie żałuje żadnego wydanego coinsa. Ze swapów chyba wezme seedorfa i Blanca bo pozwalają na luźne ustawienie reszty zespołu (biorąc pod uwagę, że z paczki na PO poleciał Mi carlos Alberto 90 https://www.futbin.com/20/player/13238/carlos-alberto-torres ) 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Brudinho napisał:

 

Ja chciałem zabrać ze swapów Essiena, więc za gótówkę kupiłem Hierro. Kurde za 320k za które go wyciąhnąłem mam obrońce niby 86 OV ale z szybkością 75 i balance i agility 80/70 koleś jest niesamowicie zwrotny i nie żałuje żadnego wydanego coinsa. Ze swapów chyba wezme seedorfa i Blanca bo pozwalają na luźne ustawienie reszty zespołu (biorąc pod uwagę, że z paczki na PO poleciał Mi carlos Alberto 90 https://www.futbin.com/20/player/13238/carlos-alberto-torres ) 

 

Czyli nie zastanawiać się i brać Hierro? 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, matjez napisał:

 

Czyli nie zastanawiać się i brać Hierro? 

 

Jeśli masz problem z obrońcami ;) Ja generalni gram ostatnio ustawieniem 5-3-2 i mając Carlosa Alberto (90), Hierro mam plan dokupić Schmeichela albo Van der Sara w wersji 92 i dołożyć do nich Shoji'ego z Miłośników Ligue 1 https://www.futbin.com/20/player/44077/gen-shoji ze swapów zabrać Seedorfa i Blanca a dalej to już się samo ułoży ;) 

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam i to ogromny. Varane, Ramos, Eder Militao, Diego Carlos - wszyscy po kolei u mnie bolcowali. Tzn. na samym starcie było zajebiście. Każdym po kolei grało mi się bardzo dobrze, ale po kilkunastu/kilkudziesięciu meczach dramat. To samo z bramkarzami - początek Ter Stegena czy Courtois - kosmos, ale mija kilka meczów i wyglądają jak non-rare. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, matjez napisał:

Właśnie mam i to ogromny. Varane, Ramos, Eder Militao, Diego Carlos - wszyscy po kolei u mnie bolcowali. Tzn. na samym starcie było zajebiście. Każdym po kolei grało mi się bardzo dobrze, ale po kilkunastu/kilkudziesięciu meczach dramat. To samo z bramkarzami - początek Ter Stegena czy Courtois - kosmos, ale mija kilka meczów i wyglądają jak non-rare. 

 

To niestety normalne, zdarzają się mecze w których nawet van Dijk jest bolcem :keke: Dlatego stawiam na szybkich i zwrotnych obrońców. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Koło czwartku uhandluje na Schmeichela albo Van Der Sara. Generalnie od jakiegoś czasu z bramkarzami mam dramat (mam w składzie Navasa i Ter Stegena). Wpuszczają wszystko co leci. 

 

A to u mnie od początku praktycznie każdy raczył. Jeden z powodów dla których zrezygnowałem z dalszej gry.

Odnośnik do komentarza

U mnie od początku kozacko bronił Ter Stegen, a teraz testuję sobie Alissona i też jest ok. 

 

Za swapy wjeżdża chyba Essien, bo nie chcę się oddawać w łapy EA odpalając paczkę z mid ikoną. Chociaż perspektywa R9, Gullit, R10, Cruyff, Eusebio czy Zidane kusi, ale znając życie człowiek skończy z jakimś Nakatą czy innym Schmeichelem...

 

VMwHMTD.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...