Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, beeres napisał:

@Pulek, coś mi mówi, że może Tobie podpasować klub Basaksehir z Turcji :)

 

Dzień dobry

wspaniały klub, ale gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, dlatego odpada :) ale tak poza tym -  czegoś takiego szukam! naprawdę niezły stadion, świetne obiekty, ładne barwy, no wszystko gra :) może jeszcze fajnie, gdyby to była jakaś 'upadła potęga' ;)

 

na razie w Turcji znalazłem klub Altay - 50k stadion :kekeke: , 3 liga Turecka, 2 krotny mistrz kraju. no ale szukam dalej

10 minut temu, lad napisał:

We Włoszech jest wspaniała opcja z 12-osobowa ławka rezerwowych. Tak powinno być w każdej lidze.

a to jest coś, co mnie zdecydowanie odrzuca :) jakoś mnie się podoba ta tradycyjna 7 osobowa ławka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czas na małe podsumowanie pierwszego sezonu w Coventry

 

Tabela

 

Pobiliśmy klubowy rekord największej ilości wygranych oraz zdobytych punktów. Taktyka, którą budowałem dla Interu tutaj wypadła jeszcze lepiej. Tutaj chociaż odpalili nieźle napastnicy:

Marc McNulty

Jonson Clarke-Harris - fajnie by było wykupić go z obecnego klubu, ale hajsów brak...

 

Najwięcej czystych kont w sezonie

Wychowanek - zostanie legendą Coventry

Mam też swoich braci Tashibana ;)

Dion Kelly-Evans

Devon Kelly-Evans

 

Fajny junior, możliwe, że włączę go do pierwszej drużyny.

 

Jedenastka sezonu

 

Szykujemy się do przejęcia w klubie. Mam nadzieję, że będzie trochę hajsu, żebym mógł kilku wypożyczonych wykupić.

 

Aczkolwiek ostatnie doniesienia nie są już tak optymistyczne.

 

Finalnie jednak zmiana doszła do skutku.

 

Wieści z Europy:

Premiership - klasyczny Arsenal :) Chelsea fatalnie. Wywalili w grudniu Conte i Luis Enrique trochę ich podniósł do góry, bo generalnie byli już nawet na 16 miejscu, a tak to oscylowali w granicy 12 miejsca. Everton w marcu przejął Patrick Vieira (pozdro @lad). City postanowiło po sezonie pożegnać Pepa. Puchar Anglii zdobywa Arsenal

Bundesliga

La Liga

Serie A

Landbrokes Premiership

Ligue 1

Primeira Liga

 

Finał LE

Finał LM

 

Grupy MŚ - 1

Grupy MŚ - 2

 

Edytowane przez Misiek
  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, schizzm napisał:

@Pulekjak będziesz jechać do Lizbony, weź hajs ze sobą. 3/4 miejsc przyjmuje tylko gotówkę, a jak już będzie płatność kartą to najczęściej przyjmują tylko karty portugalskie. Trzeci świat :roll:

 

pro tip, dzięki!

 

19 minut temu, kolek23 napisał:
1 godzinę temu, Pulek napisał:

dobra, mam :o już wiem, że to będzie dobry wybór, bo aż mi się oczy zaświeciły :) puszczę tylko sezon na urlopie, co by zacząć prawie że aktualnie

 

Co tam wybrałeś :)?

 

Le Havre :) czekam aż się sezon przesymuluje i będę grał w grę. No, a wcześniej musze wrócić do Warszawy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...