Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

збогом Србија ;(

 

Cudu nie było. Generalnie pomysłu wielkiego na grę też nie. Cały mecz na upartego na skrzydło i wrzutka do środka, gdzie najczęściej stał osamotniony Mitrović. Nawet gdy była okazja posłać ładną prostopadłą piłkę środkiem - nie, piła na skrzydło i dośrodkowanie :roll:

 

Druga sprawa. Już w meczu ze Szwajcarią piłkarze Serbii umarli kondycyjnie w drugiej połowie. Odnoszę wrażenie, że w tym meczu było jeszcze gorzej. Serbowie poruszali się, jakby każdy z nich miał przywiązaną do nogi 20-kilową kulę. Ja wiem, że to są wielkie i rosłe chłopy, ale do cholery szybkość = 0, zwinność = -5. Ten mecz był grany w zwolnionym tempie, nawet Brazylijczycy nie musieli wrzucać wyższego biegu. Zastanawiam się, czy trochę Serbowie nie zostali zajechani w okresie przygotowawczym.

 

Neymar jest żałosny, chłopie daruj sobie tę grę, dawno nie widziałem tak wkurwiającego i samolubnego piłkarza. Nie potrafiłbym grać z kimś takim. Liczę na to, że brazylijska przygoda skończy się szybko. 

 

Brawo dla Kostaryki, mam nadzieję, że Szwajcaria wraz z tymi albańskimi farbowanymi lisami-"śmieciami" zostanie pogoniona w następnej rundzie. Nie rozumiem, dlaczego kara została cofnięta. Skandal i smutek.

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 2
  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, me_who napisał:

Ale Paulinho ma te wejścia z głębi pola; w Barcelonie jak był w formie to też potrafił wyskoczyć znikąd ku zdziwieniu obrońców. W reprezentacji chyba też to jego znak firmowy.

gdzies wyczytalem (nie moge teraz zrodla znalezc) ze Paulinho byl najskuteczniejszym strzelcem Brazylii w 2017 roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...