Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Hajd napisał:

Dopiero teraz zobaczyłem ogłoszenie tej Alfy

Mam nadzieję, że jednak jej nie kupiłeś

Nieee. A co, krzywe linie proste dojrzałeś? Bo mi się spasowanie przodu od kierowcy trochę nie podobało.

 

Czy że po prostu GT to gunwo? :D

2 minuty temu, Misiek napisał:

DPF od nowosci chyba, chgw, przejechane 176k o ile mnie pamięć nie myli. Udrożniony, czyli nawiercony 3 otworami, przewody poprowadzone, żeby to się nie rozchodziło. Gość mówił, że jest problem z wycinką DPF w Focusach (ja mam po lifcie 2010), bo rzuca błędem od razu (pewnie go można wyprogramować, no bo dlaczego nie). Mówi, że przegonił do 180 km/h i nie było błędu. A ja już przy 110 potrafiłem błąd dostać.

A emulator jakiś? Chociaż nie wiem czy to nie jakiś dojebany koszt.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Nieee. A co, krzywe linie proste dojrzałeś? Bo mi się spasowanie przodu od kierowcy trochę nie podobało.

 

Czy że po prostu GT to gunwo? :D

A emulator jakiś? Chociaż nie wiem czy to nie jakiś dojebany koszt.

jak kiedyś czytałem to wycinka DPF, wsadzenie chipa, który oprócz emulacji podbija moc to koło 1500-2000zł, ale to było na tyle dawno, że ceny się mogły zmienić

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Jakoś nieswojo się czuję z tym, że Polska jest w pierwszym koszyku. 

Moim zdaniem zajebiście, tak naprawdę z drugiego koszyka to tylko cykam się Hiszpanii, Anglii i Chorwacji, a reszta drużyn z tego i pozostałych koszyków powinna być do ojebania dla nas.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...