Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut doliczonych na OT. Delikatna panika na trybunach :-k

No ale jak Celta tak będzie gospodarować czasem, to i doliczony kwadrans nic nie da.

Jaki kapitulacyjny rzut wolny United :lol: Zamiast sie pokusić o próbę strzelenia gola na 2-1, to zagrali takie...coś.

Odnośnik do komentarza

 

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AJAX W FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Trochę wstyd w jakim stylu oni docierają do tego finału :kekeke: Zresztą w ogóle obydwa półfinały żenujące :|

 

Wole takie z emocjami niż te wtorkowo/środowe z LM, gdzie w zasadzie emocje skończyły się z bramką Isco

Odnośnik do komentarza

 

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AJAX W FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Trochę wstyd w jakim stylu oni docierają do tego finału :kekeke: Zresztą w ogóle obydwa półfinały żenujące :|

 

 

Przed sezonem nie uwierzyłbym w dojście do ćwierćfinału. Myślisz, że teraz mnie styl obchodzi? :P Przestaje mnie obchodzić po ostatnim gwizdku i awansie dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Lyon wyrównuje z karnego. 1:1. Przypomnę, że mecz sędziuje Marciniak, który w ostatniej kolejce Ekstraklasy nie uznał karnego Radovicia strzelanego na dwa tempa. Śmiem twierdzić, że Lacazette zachował się identycznie :/

No żesz kurwa ja pierdolę... 2:1 dla Lyonu :x

Lyon - Ajax 2:1 HT

 

Przez 44 minuty dominacja Ajaxu i podobnie jak w Amsterdamie multum zmarnowanych sytuacji. No i się zemściło. Lacazette strzela do szatni dwa gole i po przerwie będzie gorąco. Z Schalke był identyczny scenariusz. Niby przewaga, niby kontrola, a potem...

 

chyba emocje Cię poniosły :> karny Rado i Lacazette mocno się różniły

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...