Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najbardziej rozjebało mnie, że PiS ma zamiar podpierdolić resztę kasy z OFE na co pięknym, cudownym (tutaj można wstawić dowolne słowo) argumentem było, PO tak zrobiło to nie krzyczałeś :keke:

Jeszcze jakby chociaż mieli blade pojęcie, na jaki temat piszą... Choć z drugiej strony wtedy taki dziki ryj by wiedział, jakie pierdoły wypisuje. ;)

 

 

Gacek a jak z tym sklepem wyszło? Ugraliście coś?

Pierwsza piłka odbita, druga piłka odbita, teraz sklep ma się odezwać w poniedziałek, bo zmienili nastawienie zalewie pism bardziej merytorycznych. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Najbardziej rozjebało mnie, że PiS ma zamiar podpierdolić resztę kasy z OFE na co pięknym, cudownym (tutaj można wstawić dowolne słowo) argumentem było, PO tak zrobiło to nie krzyczałeś :keke:

Jeszcze jakby chociaż mieli blade pojęcie, na jaki temat piszą... Choć z drugiej strony wtedy taki dziki ryj by wiedział, jakie pierdoły wypisuje. ;)

 

 

Gacek a jak z tym sklepem wyszło? Ugraliście coś?

Pierwsza piłka odbita, druga piłka odbita, teraz sklep ma się odezwać w poniedziałek, bo zmienili nastawienie zalewie pism bardziej merytorycznych. ;)

 

Gacek debilu pracuje w fimie która ma swoje Ofe:) znam to nie tak jak ty z gazet czy innych swoich zajebistych źródeł, znam to z wielu rozmów z ludźmi więc nie idz to drrogą...:)

 

teraz już niema co kraść

 

W sensie, ze w OFE nic już nie ma? Przecież skoro 150 mld stanowiło 51,5%, to zostało jeszcze 48,5% które od tamtej pory zapewne urosło.

 

drogi Fymie jak może urosnąć skoro po wejścu ustawy zakazano inwestycji w pewne jakimi były min obligacje skarbu państwa, a pozostawiono możliwośc inwestowania na giełdzie...:) zresztą sprawdź swój rachunek Ofe:)pomijam to że wielul udzi nie złożyło oświadczeń do zusu,aby część składki emerytalnej trafiała do Ofe( sama część składki jaka trafia z pierwotnych 7,3 i kolejnych zmniejszeniach przez lata zmniejszyła się do 2,92....:)

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że może urosnąć. Na giełdzie też można zarobić jakbyś nie zauważył. I to jest raz. Dwa, jakie znaczenie ma zmiana części składki? Póki ta część jest większa niż prowizja OFE kapitał się zwiększa.

 

Dosyć polityki. Idę na stadion.

Odnośnik do komentarza

Dobra, a umówmy się, że jestem szarym obywatelem i chuja z tego rozumiem poza tym że się bydło bije na kijki z gównem o to, kto się nachapie. Czy ktoś mi może wyjaśnić co się właściwie dzieje, jakie będą skutki, i przede wszystkim czy uruchomić stare znajomości i mieć w domu Kałasza?

Odnośnik do komentarza

Dobra, a umówmy się, że jestem szarym obywatelem i chuja z tego rozumiem poza tym że się bydło bije na kijki z gównem o to, kto się nachapie. Czy ktoś mi może wyjaśnić co się właściwie dzieje, jakie będą skutki, i przede wszystkim czy uruchomić stare znajomości i mieć w domu Kałasza?

w tej chwili rząd jest w stanie zrobić wszystko nie patrząc na żadne ramy prawne - władza centralna niczym za PRL, wszystko ma byc skupione w jednym ręku, więc jak podpadniesz władzy nie masz za bardzo warunków do obrony

 

ponadto wpadamy w przeogromny konserwatyzm światopoglądowy, ucinamy darwinizm ze szkół, zamiast matematyki będziemy uczyć nowe pokolenia o żołnierzach wyklętych wbijających niemowlęta na pal jako naszych bohaterach - gospodarce będzie coraz bardziej brakować inżynierów, będziemy mieli za to pełno historyków czekających na ciepłe posadki w urzędach oczywiście jak podpiszą odpowiednie lojalki światopoglądowe

 

izolacjonizm i ograniczenia co do imigracji będzie dusić naszą gospodarkę, a przy starzejącym się społeczeństwa wizja niewypłacalności będzie coraz bliżej

 

no i jeśli w jakikolwiek jesteś zależny od inwestycji z zagranicy to obawiam się, że będzie kiepsko - w świat idzie fatalny przekaz o republice bananowej

 

a to wszystko przy propagandzie z rządowych mediów, bo władza ogranicza wolności obywatelskie (wolność zgromadzeń, wolnośc mediów)

Odnośnik do komentarza

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21136230,sakiewicz-wolski-rachon-kania-i-inni-apeluja-by-nie-dac.html#BoxNewsLinkZ19

 

Sakiewicz, Wolski, Rachoń, Kania i inni, apelują, by nie dać się oszukać "zawodowym kłamcom"

 

To jest chyba najśmieszniejsze zdanie jakie przeczytałem w życiu xD

bedzie was pis ruchal w dupe bedzie was pis bedzie kurwa dymal tak jak was platforma nie dymala ta kurwa ten maly karakan jebany kaczynski smiec zniszczy was sumlinskie kanie lachonie telewizje republiki beda wam kurwa odbieraly smak zycia wy kurwa idioci narodowi polscy idioci.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...