Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Howard ładnie zbiera jardy, ale przy cieniźnie Cutlera pewnie na TD nie będzie miał szans, bo tak daleko nie dojdą.

 

O masz, właśnie fumble'a zaliczył.

 

me_who nie byłbym taki pewien. Generalnie wszystko zależy od duetu z GB.


Packers fumble na własnym 12 jardzie po puncie. Co oni robią...


35 punktów stracone z Titans, a jeszcze nie ma nawet końca pierwszej połowy :hahaha:

 

McCarthy, Capers, wypierdalać. :roll:

Odnośnik do komentarza

Taylor Gabriel 13 pkt, przynajmniej coś. A kicker 0 :roll:

 

Ja znowu nie trafiłem z kickerem. Crosby 4 pkt, Hopkins 13 16 (xDDDDD)... Do tego Stewart, który robił TD jak siedział u mnie na ławce, ale jak już go wystawiam to ma problem, żeby przebiec 50 yrd.

 

Za to Cousins mnie pozytywnie zaskakuje. Może zrobić wynik powyżej 20 przeciwko obronie Vikings :-k

 

W ogóle Redskins jak ryzykują. Zdecydowali się na FG będąc w red zone i teraz Vikings mają piłkę, -6, ale ponad 2 min na swój drive. No, w Waszyngtonie muszą wierzyć w swoją obronę.

Odnośnik do komentarza

Ryan i Thomas w obozie rywala trochę mnie nastraszyli swoim przebudzeniem. Na szczęście duet z Panthers zdobył połowę tego co miał zdobyć, a u mnie błysnął Peters i teraz mam tylko 10 punktów straty, Szczurkowi został RB z Giants i S z 49ers, a ja mam jeszcze w odwodzie duety z Cardinals (Palmer/Fitzgerald) i Patriots (Gronkowski/Blount). Jest obiecująco.

Odnośnik do komentarza

A Ernie ze Smętkiem zdobędą łącznie mniej punktów niż większość graczy w pojedynkę...

A najgorsze, ze ktoś tam dostanie pełnoprawne W ;)

 

Teraz mogę liczyć tylko na to, że Big Ben nie rozszaleje się z Brownem :-k

Masz jeszcze security blankiet w postaci tego gagatka z Miami.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...