Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, dawno nie było takiego tygodnia w lidze, ze praktycznie kazdy mecz rozstrzygal sie w samej koncówce :o

Azja i Wombat wygrały rzutem na taśmę, a w meczu Bolesławiec - Bart pierwszy w tym sezonie remis. W sumie Kolektorzy nie wygrali przez uraz Horforda.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie się porobiło w tabeli :o

Można chyba założyć, że miejsca 1-3 powinny pozostać bez zmian.

Miejsca 4-5 to Bolesławiec i Pabianice. Niezależnie kto z nich skończy 4 i tak spotkają się w pierwszej rundzie PO.

Potem zaczyna robić się ciekawie, bo każdy z miejsc 6-10 ma jeszcze szanse.

 

Suwałki: jeśli wygrają z Bolesławcem, kończą na 6. Jeżeli przegrają muszą patrzeć na innych. W układzie, że Bubbel ogrywa Barta, Wombaty wygrywają z Pabianicami a Azja z Płockiem - kolek kończy na 9.

Wombaty: wygrana z Pabianicami to 100% PO dla wujka na minimum 7 miejscu. Przy porażce - musi liczyć na porażki 2 z 3 Azji, Bubbels i Rzeszowa

Azja: Wygrana to minimum 8 miejsce. Przy przegranej - musi liczyć na porażkę Bubla i Rzeszowa

Bubbels: Musi wygrać i liczyć na porażkę 1 z 3 kolka, Azji lub Wombata

Rzeszów - musi wygrać i liczyć na porażkę 2 z 3 Azji, Wombatów lub Bubbla.

 

Wszyscy z miejsc 11-13 grają już tylko o prestiż, Bazinga na pewno kończy jako 14ty.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie się porobiło w tabeli :o

Można chyba założyć, że miejsca 1-3 powinny pozostać bez zmian.

Miejsca 4-5 to Bolesławiec i Pabianice. Niezależnie kto z nich skończy 4 i tak spotkają się w pierwszej rundzie PO.

Potem zaczyna robić się ciekawie, bo każdy z miejsc 6-10 ma jeszcze szanse.

 

Suwałki: jeśli wygrają z Bolesławcem, kończą na 6. Jeżeli przegrają muszą patrzeć na innych. W układzie, że Bubbel ogrywa Barta, Wombaty wygrywają z Pabianicami a Azja z Płockiem - kolek kończy na 9.

Wombaty: wygrana z Pabianicami to 100% PO dla wujka na minimum 7 miejscu. Przy porażce - musi liczyć na porażki 2 z 3 Azji, Bubbels i Rzeszowa

Azja: Wygrana to minimum 8 miejsce. Przy przegranej - musi liczyć na porażkę Bubla i Rzeszowa

Bubbels: Musi wygrać i liczyć na porażkę 1 z 3 kolka, Azji lub Wombata

Rzeszów - musi wygrać i liczyć na porażkę 2 z 3 Azji, Wombatów lub Bubbla.

 

Wszyscy z miejsc 11-13 grają już tylko o prestiż, Bazinga na pewno kończy jako 14ty.

 

Jest zajebiście ciekawie :D

Odnośnik do komentarza

 

Pierdolone kontujze :D

Jak rozłożył mi się Kamiński myślałem, że jest po zawodach. Na szczęście Chriss uratował sytuacje. Na Chrissa polowałem wcześniej, ale Jason mi go podpierniczył w pewnym momencie. Na szczęście później go wywalił :)

 

Opowiedz to nadgarstkowi Lowry'ego i nogom Embiid'a :D Kaminski mu wypadł kurwa :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierdolone kontujze :D

Jak rozłożył mi się Kamiński myślałem, że jest po zawodach. Na szczęście Chriss uratował sytuacje. Na Chrissa polowałem wcześniej, ale Jason mi go podpierniczył w pewnym momencie. Na szczęście później go wywalił :)

 

Opowiedz to nadgarstkowi Lowry'ego i nogom Embiid'a :D Kaminski mu wypadł kurwa :D

 

 

Ojej biedactwo :P Ssij po same kulki :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pierdolone kontujze :D

Jak rozłożył mi się Kamiński myślałem, że jest po zawodach. Na szczęście Chriss uratował sytuacje. Na Chrissa polowałem wcześniej, ale Jason mi go podpierniczył w pewnym momencie. Na szczęście później go wywalił :)

 

Opowiedz to nadgarstkowi Lowry'ego i nogom Embiid'a :D Kaminski mu wypadł kurwa :D

 

Ojej biedactwo :P Ssij po same kulki :D

 

[wymowki_mode_on] Jakby gracze byli zdrowi, to bym wam wszystkim wpierdolil!!!! [/wymowki_mode_off] :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...