Skocz do zawartości

Fantasy NBA 2016/17


jasonx

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo pomogło to TD Greena z 10 stealami i na pewno nie przeszkodził fakt, że kolkowi zdarzyło się składu nie ustawić ;)

Coś ostatnio sporo osób składu nie ustawia, a szkoda, bo do pewnego momentu wszyscy byli aktywni.

Bazinga już od tygodnia się nie loguje :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W dyskusji w FB z Jasonem wyszło, że jakby ktoś chciał trochę aktywnie pobawić się przy moim sejwie w 2k to zapraszam tu: http://forumcm.net/index.php/topic/8347-mojaliga/?do=findComment&comment=1870162

 

Nie chcę robić z tego tylko symulacji ligi, więc normalnie będę grał mecze Wizards. Oferuję możliwość bycia GM wybranego klubu, czyli robienia trade'ów, podpisywania FA, wybierania w drafcie czy ustawiania rotacji. To ma być tylko dodatek do mojego sejwa, ale jeśli jasonx sam o tym napisał z taką propozycją to może będzie ktoś zainteresowany ;).

Odnośnik do komentarza

W dyskusji w FB z Jasonem wyszło, że jakby ktoś chciał trochę aktywnie pobawić się przy moim sejwie w 2k to zapraszam tu: http://forumcm.net/index.php/topic/8347-mojaliga/?do=findComment&comment=1870162

 

Nie chcę robić z tego tylko symulacji ligi, więc normalnie będę grał mecze Wizards. Oferuję możliwość bycia GM wybranego klubu, czyli robienia trade'ów, podpisywania FA, wybierania w drafcie czy ustawiania rotacji. To ma być tylko dodatek do mojego sejwa, ale jeśli jasonx sam o tym napisał z taką propozycją to może będzie ktoś zainteresowany ;).

 

Ja się bawię w MyCareer :D

Ostatnio szefowie moich Magic wymienili Biyombo na Lina :)

Odnośnik do komentarza

Zacznę od tego, że do rozmowy z Tobą nawet o tym nie myślałem, więc jakiejś dokładnej wizji nie mam. Nie chciałbym też specjalnie nie wiadomo jakich możliwości dla "graczy", bo to po prostu więcej czasu spędzanego przy klikaniu, więc w ramach zabawy po prostu x miałby klub y i tam decydowałby o rotacji (kto ile minut gra), trade'ach, drafcie i FA's, to tyle, nic specjalnie zaawansowanego, bo nie tworzyłem tam tematu z myślą o robieniu forumowego GM w NBA ;).

Odnośnik do komentarza

Zrobiło sie w lidze ciekawie. Na 2 kolejki przed końcem Wombaty wskoczyły na miejsce dające PlayOffy. W sumie każdy do 13 miejsca ma jeszcze matematyczne szanse.

Na ten moment szlagierowo zapowiada się mecz Azja Bulls - Wrocław Bubbels. Pokonany może mieć spory problem z awansem do top 8.

Odnośnik do komentarza

Dla tych, którzy będą się zastanawiać co decyduje o kolejności w tabeli przy równych punktach - znaczenie ma kto najpóżniej zaliczył ostatnią porażkę. Na przykładzie obecnej tabeli - Azja przegrał w kolejce numer 17, Wombat w 15 i dlatego jest wyżej.

 

Nie, po prostu jestem bardziej zajebisty :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...