Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A propos nieznania się na piłce to jutro jadę że znajomymi na turniej piłkarski. Fuck up jest taki, że ostatni raz w piłkę grałem na złocie. Tj. W roku chyba 2007.

2008 ;)

zresztą Maniek my to nie żona, nie musisz tutaj sobie przykrywek robić aby z ziomkami na wódkę pojechać ;-)

To jak 2008 to luz, jestem w formie :keke:

 

Właśnie tak się dałem namówić, że brakuje im rezerwowego bramkarza, więc sobie zrobimy grilla, wódkę itp. A grać pewnie nie będę musiał. Nie powiedzieli tylko, że podstawowy bramkarz skręci nogę przed turniejem i że gramy na pełnowymiarowym boisku z pełnowymiarowymi bramkami :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No mamy, mamy :keke:. Graliśmy wczoraj Lakersami 97'-98' przeciwko PGE Turów, przegraliśmy :D. Włącz ściąganie i przełącz konsolę w tryb uśpienia, powinno ruszyć.

 

Mega dziwnie gra się 2 w jednej ekipie przeciwko CPU. W Hoksa dużo łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza

 

No mamy, mamy :keke:. Graliśmy wczoraj Lakersami 97'-98' przeciwko PGE Turów, przegraliśmy :D. Włącz ściąganie i przełącz konsolę w tryb uśpienia, powinno ruszyć.

 

Mega dziwnie gra się 2 w jednej ekipie przeciwko CPU. W Hoksa dużo łatwiej ;)

 

No i w hoksa jak ci nie idzie, to po prostu mozesz komus przypierdolic. A w ta pedalska koszykowke to od razu wzywaja komisarza.

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

No mamy, mamy :keke:. Graliśmy wczoraj Lakersami 97'-98' przeciwko PGE Turów, przegraliśmy :D. Włącz ściąganie i przełącz konsolę w tryb uśpienia, powinno ruszyć.

 

Mega dziwnie gra się 2 w jednej ekipie przeciwko CPU. W Hoksa dużo łatwiej ;)

 

No i w hoksa jak ci nie idzie, to po prostu mozesz komus przypierdolic. A w ta pedalska koszykowke to od razu wzywaja komisarza.

 

;)

 

 

Powiedz do Drayowi Greenowi i Stevenowi Adamsowi. (flagrant faul 1 zamiast FF2 i bana na 2 mecze) :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja mam dobry refleks bo lata boksu robią swoje, tyle że wyciągnięcie ręki w odpowiednim czasie na pelnowymiarowej bramce rzadko w czymś pomaga a jak mi się przyjdzie rzucić to chyba tylko raz i mnie będzie trzeba zbierać :keke:

Obejrzyj parę odcinków "Kapitana Jastrzębia". Wakabayashi jest lepszym wzorem do naśladowania, niż Chodakowska :keke:

Odnośnik do komentarza

 

A mi się zjebał Steam i przy aktualce CS'a wyskakuje mi błąd zapisu na dysku, przy pobieraniu od nowa tak samo :-k Ciekawe jest to, że jak pobieram inną grę to problemu nie ma :x

wariant a) za robotę byś się wział

 

wariant b) CS upomina sie o wplate na zlot :P

 

 

to było w nocy, teraz siedzę w robocie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...