Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

 

Gratuluję Realowi remisu z Legią Warszawa buhahahhahahaa :D

Wstyd, straszny wstyd.

Wstyd to krasc.

Ten remis niczego nie zmienia. Real ma dwa punkty straty do BVB i mecz z Dortmundczykami u siebie, wiec koniec koncow i tak pewnie zajmie pierwsze miejsce w grupie.

 

 

Remis z Legią to nie wstyd? Halo, to Legia. Beznadziejny klub z tragicznej polskiej żenuaklasy.

Chyba, że Zidane i zawodnicy Realu są tak miłosierni, że dali Polakom zdobyć punkt.

Odnośnik do komentarza

Trochę się potwierdziły zdania. Raz- Real gra bez pomocników i wtapia mecz. I co z tego, że się niektórzy wracali do pomagania, jak między linią obrony (która swoją drogą grała bardzo wysoko), a "pomocą" była ogromna dziura. Już to widzieliśmy w tym sezonie.

Dwa- Varane. Jak oglądałem, to wydawało mi się, iż pierwsza stracona bramka trochę na jego konto. Szkoda, że ten świetny obrońca stanął w rozwoju po kontuzjach. Babole mu się zdarzają często, co kiedyś było nie do pomyślenia.

Kentrało- zagrał pierwszy mecz od miesięcy. W meczu ligowym jego 15 minut nie liczę. Było to widać. Nie ten sam Fabio, co kiedyś brykał po lewej flance. W pierwszych minutach tylko dało się zauważyć tego "starego" obrońcę.

Na lewej stronie nie bardzo kto miał zagrać, Marcelo został w domu. Do tego problem ze środkiem obrony.

Morata- tylko i wyłącznie jako joker. Przy 4-2-2-2 nie potrafił sobie znaleźć miejsca na boisku.

Benzema z bramką (w końcu), ale do formy mu jeszcze daleko.

Zidane chciał eksperymentu i mu nie wyszło, oby dalej już nie próbował tego. Obrona i atak nie wygrają spotkań. Potrzebna formacja pomocy.

Tak ja to widziałem. Królewscy nie zagrali nawet na trzecim biegu (jak mówił komentator), tylko gdzieś na drugim lub niżej.

Odnośnik do komentarza

Ale tak szczerze to kto odpuścił z Realu ten mecz? Benzema jest kompletnie bez formy, więc i tak dobrze, że bramkę wcisnął. Ronaldo, Bale'owi i Moracie zaangażowania nie można odmówić, choć Morata mało widoczny. Kovacic może uchodzić za zawodnika meczu, miał kilka strat, ale wiele razy zagrał po profesorsku (podanie do Bale'a przy bramce Karima <3). Kroos wyglądał tak jakby nie docenił Legii, kilka razy dał się przepchnąć. Formacja obronna trochę eksperymentalna (Coentrao chyba nie grał w tym sezonie więcej niż 15min w meczu, a tutaj pierwszy skład, Nacho też raczej rezerwowy, Carvajal i Varane na wysokim poziomie, choć Dani lepiej w ofensywie). Navas zawalił drugą bramkę, ale przy pozostałych nie miał szans, bo bramki "stadiony świata".

 

Brakowało w ich grze jakości, może faktycznie nastawienie złe przed meczem było, co nie zmienia faktu, że Legia zagrała na bardzo wysokim poziomie i stworzyła Realowi bardzo trudne warunki do gry.

 

 

Masz swojego bohatera na wysokim poziomie:

 

– Nie możemy być zadowoleni z tego spotkania, mogliśmy je rozegrać dużo lepiej. Wiemy, że musimy się poprawić w wielu aspektach m.in. jeśli chodzi o koncentrację czy zaangażowanie. Jeśli do tego nie dojdzie, będziemy mieć trudności w kolejnych meczach, tak jak to było tego wieczoru – zaznaczył po meczu z Legią Warszawa (3:3) obrońca Realu Madryt Raphael Varane.

 

 

 

Co tylko jest potwierdzeniem moich słów :(

Odnośnik do komentarza

To, że mecz z BVB u siebie to nie znaczy, że łatwo wygrają. Nie zdziwię się jeżeli zajmą to drugie miejsce, a i przy obecnej sytuacji w grupach to byłoby to nawet korzystne ;)

 

Grupa A cały czas w grze i Arsenal i PSG tyle samo szans na wygranie jej.

B z kim by nie zagrali to nie były to przeciwnik z topu

C z Barceloną i tak nie mogą, jeżeli City z drugiego to też nie byłby to przeciwnik dla Realu.

D Atletico pierwsze więc jest szansa, że wygra grupę, a Bayern wyjdzie z drugiej.

E, G dwie drużyny kóre wyjdą nie są z topu.

F Sevilla duże szanse na 1 miejsce. Udałoby się uniknąć Juve.

 

Ale gra oczywiście musi martwić. Nie ma formacji, którą staje na wysokości zadania. Może powrót Casemiro i Modrića poprawi grę zespołu i da jej lepszy balans.

Co?

Odnośnik do komentarza

Oby ta umowa nie odbiła się negatywnie klubowi. Nie najlepszy okres Ronaldo i mam obawy, że może to być już tendencja, której zatrzymać się nie da. W wielu meczach nie tylko tego sezonu bardziej przeszkadza niż pomaga. Więc to pierwsze przedłużenie kontraktu z tej serii przedłużeń w Realu co do której mam spore wątpliwości :/

Odnośnik do komentarza

Oby ta umowa nie odbiła się negatywnie klubowi. Nie najlepszy okres Ronaldo i mam obawy, że może to być już tendencja, której zatrzymać się nie da. W wielu meczach nie tylko tego sezonu bardziej przeszkadza niż pomaga. Więc to pierwsze przedłużenie kontraktu z tej serii przedłużeń w Realu co do której mam spore wątpliwości :/

Tu jest fajny subiektywny mocno artykuł na podobny temat. Autor całkiem słusznie momentami sugeruje, że CR7 powinien w niedługim czasie opuścić Real Madryt. Oczywiście mówimy tu o pozytywnych skutkach takiego odejścia i dobrego oddziaływania na drużynę oraz klub.

Z jednej strony się zgadzam z tym tekstem, z drugiej strony trzeba też popatrzeć, jak ostatnimi czasy traktowani byli zasłużeni dla klubu zawodnicy. Już nawet nie chodzi o ich odejścia, bo one były pewną słusznością podyktowane.

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że na pewno nie dotrwa do końca umowy, nie oszukujmy się. Podpisana została na tyle lat by

 

- nikt na razie za łatwo go nie wykupił

- była lepsza finansowo po prostu

- pokazała jak Realowi zależy na nim.

 

Prawda jest taka, że pewnie dogra do 34 lat czy coś takiego, a potem klasycznie USA/Chiny/Arabia ze wskazaniem na to pierwsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...