Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat James i Marcelo, to byli wczoraj jedyni zawodnicy, którzy próbowali cokolwiek grać. Byłem w szoku, że James został zdjęty. Isco faktycznie rozruszał grę, ale on jest niesamowicie nierówny. Co najgorsze zawsze jest aktywny i dostaje dużo piłek, ale w wielu meczach kończy się to dziesiątkami start i złymi decyzjami. Moim zdaniem James jest co najmniej poziom wyżej od Isco.

 

Dobrze me_who pisał o Zidanie, przyjście teraz byłoby dla niego idealne, bo przychodząc przed okresem przygotowawczym na nim leżałaby cała wizja gry i składu na kolejny sezon, a mam wątpliwość, czy Zidane umiałby to tak zaplanować. Mamy niesamowitych piłkarzy w składzie, których trzeba tylko odpowiednio zmotywować, odpowiednio poustawiać i poprawić morale, budując swój szacunek w szatni. Z tym wszystkim myślę, że Zidane nie będzie miał problemu, o ile tylko uda mu się odciąć od Pereza.

 

Ja najbardziej nie mogę przełknąć wczorajszej gry Varane'a... Ten chłopak do tej pory grał tak, jakby miał już 30 lat doświadczenia na stoperze, a wczoraj nagle zapomniał to wszystko i grał jak 15-latek... Nieudane podania, złe ustawianie się, nie przekazywanie krycia (pierwsza bramka choćby, zresztą chyba przy jednej z kolejnych akcja poszła po jego złym wybiciu). Przy Zidanie ten chłopak by na 100% odżył, bo właśnie Zizou go ściągnął na Bernabeu.

Odnośnik do komentarza

Z grą Varane`a nie do końca się zgodzę. Po części masz rację Reap, ale...:

zaryzykuję stwierdzenie, że grał w obronie za trzech. Danilo- wiadomo co pokazał, Ramos- też; wycieczki jakieś bezsensowne sobie robił do przodu, gubił każdego i się potykał. Varane sam musiał działać i trochę nie dał rady, czemu nie można specjalnie się dziwić.

Odnośnik do komentarza

niby się mówi, że się nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki, ale spójrzcie na to:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Real_Madryt#Rekordy(i scroll lekko do góry), Carlo miał bardzo dobrą statystykę :)

Statystyka to jedno, ilość wygranych/przegranych to też co innego. Chodzi też mocno o styl, którego w obecnym sezonie nie ma i nie widać, żeby cokolwiek się klarowało- po tylu miesiącach prowadzenia przez Beniteza.

Odnośnik do komentarza

Carlo był dobry ale się pogubił. Stawianie cały czas na tych samych bez korzystania z ławki i jego bilans wygranych w meczach z topowymi drużynami był beznadziejny. I ten sam Carlo też przegrał w tym roku 0:4 i z Atletico. Więc nie rozumiem zachwytów nad jego powrotem. Były powody, żeby go zwolnić i takie same są żeby nie zatrudniać ponownie.

Odnośnik do komentarza

 

Dziś o 19:30 konferencja prasowa Pereza, przedtem jest spotkanie zarządu. Podobno Benitez ma otrzymać pełne wsparcie od zarządu :doh!:

 

 

Ale czego sie spodziewales? Perez jest zbyt dumny, zeby przyznac sie do bledu po zaledwie kilku miesiacach od zatrudnienia Benka.

 

Za poprzedniej kadencji z Camacho, Garcia Remonem i Juanem Ramonem Lopezem Caro nie miał tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Carlo był dobry ale się pogubił. Stawianie cały czas na tych samych bez korzystania z ławki i jego bilans wygranych w meczach z topowymi drużynami był beznadziejny. I ten sam Carlo też przegrał w tym roku 0:4 i z Atletico. Więc nie rozumiem zachwytów nad jego powrotem. Były powody, żeby go zwolnić i takie same są żeby nie zatrudniać ponownie.

Ja do tego troszkę inaczej podchodzę. W erze Galacticos mało co było wygrane, ale było na co popatrzeć. Teraz bieda straszna jest. Wiadomo, że zawodnicy mogą być formy, po kontuzji itd, ale wtedy najzwyczajniej na świecie się ich nie wystawia. A w koncepcji Beniteza na razie jej w cale nie widać.

Przed sezonem mówił, iż Bale podwieszony za Ronaldo będzie. To nie mogło się udać- choćby dlatego, że sam CR7 mówił nie raz, że on nie czuje gry jako najbardziej wysunięty. Benek wie lepiej.

Wracając do sprawy- tak, Carlo troszkę gubił i nie wygrywał wszystkiego, ale drużyna grała i nawet jakiś tam styl miała. teraz nic.

Rok temu w podobnej sytuacji był Luis Enrique. I skończyło się jak się skończyło. Po dwóch porażkach głupotą byłoby rozpoczynać panikę i zwalniać trenera.

Tylko z Benitezem były takie głosy (na NIE) od samego początku, jak ledwo kontrakt podpisał lub miał to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Kogo miał wystawić? Lucasa i Jese zamiast Ronaldo i Bale'a? Na pewno głupotą jest stawianie na Danilo jak Carvajal lepszy. Mógł dać Casemiro. Ale nie zawsze się trafi z decyzjami. Nie powód, żeby w połowie listopada wszystko wyrzucić do kosza. wielkiego stylu u Carlo nie widziałem. A wystawianie Ikera kosztem Navasa to była większa kompromitacja niż Danilo kosztem Carvajala.

Odnośnik do komentarza

Kogo miał wystawić? Lucasa i Jese zamiast Ronaldo i Bale'a? Na pewno głupotą jest stawianie na Danilo jak Carvajal lepszy. Mógł dać Casemiro. Ale nie zawsze się trafi z decyzjami. Nie powód, żeby w połowie listopada wszystko wyrzucić do kosza. wielkiego stylu u Carlo nie widziałem. A wystawianie Ikera kosztem Navasa to była większa kompromitacja niż Danilo kosztem Carvajala.

Jese zamiast Benzemy, Isco za Jamesa, Carvajala zamiast Danilo, Casemiro zamiast Kroosa? :> W zasadzie cała drużyna jest w dołku, ale ci gracze chyba najbardziej rzucają się w oczy (mi).

Dlatego ja nie twierdzę, że Carlo był wyczesanym w kosmos trenerem, ale bankowo lepszy niż Benek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...