Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Lewandowski x2


No pięknie hamburgery Scorpio robisz.

A ja czekam na konsoli jak ten cieć przy hałdzie żwiru.

Bo zapomnialem ze dzisiaj City leje Chelsea :-k Ale jeszcze moment i gramy :)


karny i czerwo dla Courtois.


szkoda ze Chelsea zostala jedna zmiana :keke:


Aguero x3 <3

Odnośnik do komentarza

Świetnie Indiana rozpoczęła PO. W ofensywie skupili się na męczeniu Valanciunasa pickami aż ten się wyfaulował, a w defensywie świetnie bronili Lowry'ego i DeRozana. Do tego ich skuteczność z wolnych na pewno pozostawia sporo do życzenia.

 

I ten George. Ma zdobywać punkty? Zdobywa. Ma rozgrywać? Rozgrywa. Ma bronić? Broni. Uwielbiam gościa, oby zdecydował się na grę na IO.

 

Zaraz Rockets@Warriors.

Odnośnik do komentarza

Szybkie dwa trafienia Rangers - Yandle wyrównuje, a po chwili Bressard trafia na 2:1.

 

Ale druga bramka jest analizowana przez sędziów - chyba minimalnie spalił napastnik NY...

Gol jednak, o dziwo, uznany. 2:1 dla Rangers, którzy dodatkowo grają teraz w przewadze.

Krasnal Zuccarrello i 3:1 dla Rangers. Zatkoff przelamany chyba już na dobre.

Odnośnik do komentarza

Nudy w drugim meczu PO. Warriors kontrolują mecz od samego początku. Mam problem z Rockets, bo nie wiem, czy oni w przeciągu całego meczu zagrali 5 ustawionych akcji. Wszystko wygląda jak improwizacja. Do tego Beverley tak się nakręcił na SC30, że albo dostawał trójkę sprzed nosa, albo faulował (chociaż z technicznym sędziowie przegięli). Wygląda to na gładkie 4:0.

 

Jest tylko jeden niepokojący znak po stronie Warriors. Curry zszedł do szatni dwa razy w trakcie meczu, problemy z kostką.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...