Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując od obywatelstwa i narodowości, to chyba nie musimy sięgać po kolejną naturalizację żeby powołać do kadry obrońcę będącego w przeciętnej (delikatnie mówiąc) formie i wieku powyżej 30 lat?

no to jak piłkarsko nie zasłuży to nie będzie grał, ale nie możemy mu zabronić starania się o polskie obywatelstwo, jak każdemu innemu obcokrajowcowi pracującym w Polsce, nie ważne czy zarabiając jako piłkarz czy sprzedawca majtek na bazarku

Odnośnik do komentarza

no to jak piłkarsko nie zasłuży to nie będzie grał, ale nie możemy mu zabronić starania się o polskie obywatelstwo, jak każdemu innemu obcokrajowcowi pracującym w Polsce, nie ważne czy zarabiając jako piłkarz czy sprzedawca majtek na bazarku

 

No dobra, ale wszystko się rozchodzi chyba nie o obywatelstwo, a o ewentualne powołanie do kadry?

 

 

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od obywatelstwa i narodowości, to chyba nie musimy sięgać po kolejną naturalizację żeby powołać do kadry obrońcę będącego w przeciętnej (delikatnie mówiąc) formie i wieku powyżej 30 lat?

no to jak piłkarsko nie zasłuży to nie będzie grał, ale nie możemy mu zabronić starania się o polskie obywatelstwo, jak każdemu innemu obcokrajowcowi pracującym w Polsce, nie ważne czy zarabiając jako piłkarz czy sprzedawca majtek na bazarku

 

Pełna zgoda. Obywatelstwo jak najbardziej. I kadra też niech jak najbardziej, żeby tylko nie było tych "przyspieszonych procedur"...

Odnośnik do komentarza

Mierzejewski na lewej obronie to najgorsza rzecz, jaka mogła spotkać tę reprezentację. Patrząc na jego grę nie dziwię się, że Ekwador w głównej mierze jechał swoją prawą stroną. Bardzo dziwnie to wyglądało, jak obojętnie jaki piłkarz lecący skrzydłem, na krótkim odcinku, zostawiał go na kilka metrów. Jeśli naprawdę w Polsce nie ma lepszego lewego obrońcy (nie licząc oczywiście Boenischa), to jest naprawdę źle.

Odnośnik do komentarza

Co do Olisadebe to wszyscy powinniśmy mu dziękować za awans do MŚ 2002.

Wolicie, żeby Polska przegrywała niż wygrywała? Ja wolę, żeby jednak wygrywałą. Chciałbym tylko zauważyć, że pod Grunwaldem pokonaliśmy Krzyżaków składem żłożoym z obywateli wielu narodowości :] .

Odnośnik do komentarza

Mierzejewski na lewej obronie to najgorsza rzecz, jaka mogła spotkać tę reprezentację. Patrząc na jego grę nie dziwię się, że Ekwador w głównej mierze jechał swoją prawą stroną. Bardzo dziwnie to wyglądało, jak obojętnie jaki piłkarz lecący skrzydłem, na krótkim odcinku, zostawiał go na kilka metrów. Jeśli naprawdę w Polsce nie ma lepszego lewego obrońcy (nie licząc oczywiście Boenischa), to jest naprawdę źle.

Wg mnie tak tragiczny nie był, oni byli szybsi od każdego naszego zawodnika więc nie wiem czemu padło na niego. W dodatku sądzę, że w obu meczach się sprawdził bo zagrał całkiem przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

7/8 Brazylijczykiem i 1/8 Polakiem. Arboleda nie jest nawet 1/1000000000000000000000000.

 

Nie jestem zwolennikiem powoływania Arboledy do kadry, bo według mnie to zwyczajny przeciętniak. Reprezentacji Polski nie zbawi.

Niestety idąc waszym tokiem rozumowania taki Cionek także nie powinien znaleźć się w naszej reprezentacji, bo z Polską tak naprawdę nie ma nic wspólnego.

Podobnie jest z Obraniakiem. To nie są żadni Polacy.

Czy to, że moja prababcia miała niemieckie pochodzenie czyni mnie Niemcem? Nie.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...