Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie po polsku mówi, jestem pod wrażeniem.

 

Ivan wymiata: "U was się pije piwo, u nas rakiję, ale poza tym nie ma żadnej różnicy".

O, Ivan chce karierę w Lechu zakończyć :*.

 

Nie, no, Djurdjević jest maksior.

 

Nie miałbym nic przeciwko, żeby Ivan został w Poznaniu do końca kariery, jakoś nie widzę w Polsce taniego i lepszego lewego obrońcy, czy też pomocnika. Co do wywiadu, to Ivan rzeczywiście wymiata :]

Odnośnik do komentarza
Znalazlem dzis:
[...]Lech przystąpi do tego pojedynku jako lider ekstraklasy. Ostatni raz był nim po ósmej kolejce sezonu 1996/97, gdy 7 września pokonał 3:1 Śląsk Wrocław.[...]

hmm czyli dobrze pamietalem ze bylo 6-0-2. A na meczu ze Slaskiem bylo 1000 osob. Kto byl wtedy trenerem? Kompletnie nie moge sobie przypomniec, choc w sezonie 96/97 bylem na kilku meczach (wlasnie stare bilety obejrzalem i ze Slaska nie mam akurat :/

 

Remigiusz Marchlewicz (16 maja 1997 - 30 czerwca 1997).

 

Mi też się wydaje, że później był lider.

Odnośnik do komentarza
- Z Legii Robert miałby bliżej do domu. Ale pewnie grał co najwyżej w Młodej Ekstraklasie, o reprezentacji nie wspominając - dodaje matka piłkarza. - W Poznaniu go zaakceptowali. Tam są wspaniali kibice. I niemal całe miasto żyje futbolem. Dochodzi do tego, że jak Robert o 22 z narzeczoną wychodzi z kina, to go pytają: "A to nie za późno panie Robercie, przecież jutro rano trening?"

 

:kekeke: Pilnują go nieźle

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,C...ml?ticaid=1711e

 

http://sport.onet.pl/0,1248675,1872816,wiadomosc.html

 

Smuda co pojechał :rotfl:

 

- Jestem zwolennikiem pracy takiej, jak w Poznaniu - czyli komfortowej. A właściciel Wisły, Cupiał? Powiem tak - zimą to mnie może tylko Real Madryt wyciągnąć. Nie myślę, żeby to teraz rzucić. Wypełnię kontrakt obowiązujący do końca sezonu. A reszta jest w rękach zarządu Lecha. Nie jestem typem, który kłóci się z szefami. Dają mi w spokoju robić swoje i nie wtrącają się. Ale nie mógłbym pracować u Zbigniewa Drzymały. Jakby podsunął mi karteczkę ze składem, to mógłby zlecieć z góry w tej zielonej czapeczce - zakończył Smuda.
Odnośnik do komentarza

Dima nie zagra... jak dla mnie duża strata, jest ostatnio w niezłej formie

 

Injać nie zagra z Deportivo

 

Dimitrije Injać z powodu kontuzji nie zagra w czwartkowym spotkaniu z Deportivo La Coruna. Po meczu z Odrą Wodzisław lechita narzekał na bóle łydki. Wydawało się, że to tylko stłuczenie, ale dzisiejsze badania wykazały poważniejszy uraz - Dimi naderwał mięsień brzuchaty łydki. Jest też duży krwiak. Czeka go tydzień przerwy w treningach i rehabilitacja. Na spotkanie z Feyenoordem powinien być już do dyspozycji trenera - mówi lekarz Lecha, dr Tomasz Piontek.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,10810,injac_n...z_deportivo.htm

Odnośnik do komentarza
W przyszłym tygodniu Lech będzie testował kilku zawodników. W Poznaniu pojawią się Krzysztof Hus i Karol Federkiewicz ze Stali Rzeszów oraz Mateusz Olszak z Wisły Puławy i Szymon Kopias z GKS-u Katowice. – Będziemy się im przyglądać podczas treningów, będą również mieli okazję wystąpić w meczu Pucharu Ekstraklasy z Arką Gdynia – mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

 

Scouting Lecha w akcji po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że Olszak spodoba się trenerom Lecha. Ostatnio był na testach w Lens, ma 16 lat i jest podstawowym zawodnikiem kadry Polski do lat 16. W Puławach marnuje się chłopak, a posiada potencjał skoro interesował się nim Feyenoord.

Odnośnik do komentarza
Cypryjski klub AS Omónia Lefkossías chce pozyskać bramkarza poznańskiego Lecha Krzysztofa Kotorowskiego. Ten jednak wolałby zostać na Bułgarskiej.

 

AS Omónia Lefkossías wyraził zainteresowanie dwoma piłkarzami z Polski. Jednym jest Roberto Mauro Cantoro z Wisły Kraków, a drugim - bramkarz Lecha Krzysztof Kotorowski. - Dzwonili do mnie z Omonii i pytali o "Kotora" - mówi trener "Kolejorza" Franciszek Smuda.

 

Kotorowskiemu kończy się w czerwcu kontrakt. - Jesteśmy umówieni na rozmowę na 18 grudnia - informuje dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk.

 

Menedżer piłkarza Przemysław Erdman potwierdza: - Rzeczywiście, spotkamy się wtedy i ustalimy co dalej - mówi.

 

Krzysztof Kotorowski ostatnio stracił miejsce w podstawowej jedenastce Lecha na rzecz Ivana Turiny. - Krzysiek jest bardzo mocno emocjonalnie związany z Lechem - mówi Erdman. - Pozycja drugiego bramkarza powoduje, że zaciska zęby i walczy o miejsce w podstawowym składzie. Wszystko będzie zależało od klubu i tego, jakie stanowisko przedstawi nam 18 grudnia./90minut.pl

 

Chyba czas zacząć szukać wartościowego zmiennika dla Turiny.

Odnośnik do komentarza

Podpisując ostatni kontrakt miał obiecane miejsce jako bramkarz nr 1. Kilka dni później do zespołu przyszedł Dolha. Wywalczył to miejsce sobie to miejsce. Mam nadzieję, że zostanie. No chyba, że na Akinfieva ściągną. Swoją drogą coraz mniej tych Polaków w zespole.. a takich, którzy grali w nim jeszcze przed fuzją to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Trzy zarzuty korupcyjne wrocławska prokuratura postawiła Zbigniewowi W. byłemu piłkarzowi Lecha Poznań, grającemu teraz w Śląsku Wrocław. Zarzuty dotyczą sprzedawania meczów przez piłkarza Lecha Poznań w sezonie 2003/04.

Nieficjalnie wiemy, że prokuratorzy zajmują się sprawą kupowania spotkań przez Świt Nowy Dwór Mazowiecki w sezonie 2003/04. Wszystko wskazuje, że zatrzymanie tego zawodnika ma związek z "odpuszczaniem" pojedynków Świtowi. Drużyna z Nowego Dworu broniła się wówczas przed spadkiem i kupowała mecze. Jednym z takich spotkań był mecz z Lechem Poznań, rozegrany 22 maja 2004 roku. Świt wygrał 1:0. Z ustaleń policji i prokuratury wynika, że Zbigniew W. był tym, który "odpuścił spotkanie" Świtowi.

źródło

W Śląsku już go zawiesili. Zobaczymy co mu się w głowie urodziło na przesłuchaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...